5 Letní aktivity Měli byste se vyhnout během těhotenství

Apr 16, 2022 Uncategorized

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Mnoho žen zjistí, že je těhotná, není zpomalena. Jsou stále schopni užívat si většinu aktivit, které milují, aniž by se ohrožily své dítě nebo jejich dítě. Zdravotní péče Odborníci souhlasí s tím, že ve většině případů se dostat ven a užívat si čerstvého vzduchu v létě je užitečný pro matku a dítě, ale existují některé rizika těhotné ženy si musí být vědomy. Než se vydáte na pláž nebo park Existuje 5 aktivit, které byste měli letos v létě vyhnout, pokud jste těhotná.

1. Válečkové tácky a vzrušení jezdí
Zábavní parky jsou populární prázdninové destinace během léta, spolu s různými státními veletrzami a místními karnivály. Zatímco pomalé a relaxační jízdy jako ruské kolo a kolotoč kolo jsou obecně považovány za bezpečné pro vás a vaše dítě, rozhodně chcete vyhnout se jízdě jako “vzrušení jezdí”. Válečkové tácky a další rychlé pohyblivé jízdy mohou způsobit, že se váš adrenalin stoupá, ale náhlé začíná a přestane být potenciálně nebezpečné pro dítě. Téměř všechny zdravotnické profesionálové naznačují, že se vyhýbají některému z těchto vzrušujících jízd při těhotenství.

2. Kontaktní sporty
Mnoho žen pokračuje v průběhu těhotenství bez jakýchkoliv problémů, ale tam jsou některé sporty, které chcete vyhnout. Jogging, jízda na kole a plavání může být všechny přínosy pro vás a vaše dítě, ale účast na sportu se spoustou tělesných kontaktů může být nebezpečné pro vaše rozvojové dítě. Zdravotní péče profesionálové naznačují upoutání z účasti na fotbale, fotbale, hokeji nebo dokonce basketbalových hrách, aby se zabránilo nebezpečným zraněním vašeho břicha. Totéž platí i pro gymnastiku, kde je ještě větší riziko pádu a zranění.

3. Jízda na koni
Teplejší počasí je ideálním časem, abyste si mohli vychutnat dlouhé jízdy na koni, s výjimkou, pokud jste těhotná. Odborníci na zdravotní péči Všechny uvádějí různé nebezpečí spojené s jízdou na koni a rizika, která může představovat pro vaše dítě. Dokonce i ty nejlepší jezdci příležitostně, a to může způsobit vážné zranění vašeho dítěte. Jasný pohyb, který je pociťován během jezdce, může také způsobit problémy a úředníci zdravotní péče také poukazují na nebezpečí náhodného kopat do břicha. Pokud jste milovník kůň a nemůžete myslet na léto bez jízdy, zvažte, že místo toho s jízdou přes místní park.

4. Sauny a vířivky
Zatímco horké vany a sauny jsou skvělým způsobem, jak uklidnit nadužívané svaly a jednoduše relaxovat po rušném letním dni, to může být také nesmírně nebezpečné pro vaše dítě. Stejná horká, probublávání vody, která vám pomůže relaxovat, může poškodit vaše nenarozené dítě. Typická lázeňská voda se zahřívá na průměrně 100 stupňů Fahrenheita, který je blízko přirozené teploty vašeho těla. Horké vany a sauny jsou navrženy tak, aby běžely teplejší, a pocit, že začínáte přehřátí, může být potenciálně dát své dítě ohroženo rozvojem vady narození.

5. Vodní sporty
Plavání je ve skutečnosti užitečné pro vás a vaše dítě, ale chcete se vyhnout většině vodních sportů. Potápění, zatímco vy jste těhotná, je pro vás nebezpečná a vaše rozvíjející se dítě, spolu se snaží surfovat, když je vaše tělo nadměrné. Vodní lyžování a para plachtění jsou další vodní aktivity, které většina zdravotnických profesionálů naznačují, že vyhnout, protože riziko pádu a zranění břicha je nesmírně vysoká.

souhrn
Můžete si stále vychutnat mnoho z aktivit, které milujete v létě, i když jste těhotná. Být těhotná neznamená, že musíte zůstat uvnitř, a většina zdravotnických odborníků uvádějí, že některé cvičení je užitečné pro vás a vaše dítě. Co si musíte pamatovat, je zůstat v bezpečí a používat svůj zdravý rozum. Pokud to vypadá nebezpečně, pak je to pro vaše dítě bezpečné. Užijte si koupaliště v bazénu nebo běhání po pláži, a dokonce i romantickou jízdu v noci na osvětlené ruské kolo. Pokud posloucháte radu svého zdravotního zdravotnického profesionála a používáte svůj zdravý rozum, můžete mít bezpečné a zábavné léto, i když jste těhotná.

[YouTube http://www.youtube.com/watch?v=videoseries?list=pldGEMXFSLLDYVCWOL0BGXPXZ6GSWO9AS]

Navštivte spotřebitelské zdraví Digest Těhotenský centrum na CompumerHealthDigest.com/pregnancy-center pro více informací o tom, jak mít zdravé těhotenství.

Související 3 jednoduché způsoby, jak se zbavit maminka pooch

Pokud byste chtěli obdržet oznámení o tomAlthy Životní tipy, zdravotní zprávy, rodičovství a příspěvky, přihlaste se prosím e-mailem a následujte nás na Facebooku, Pinterest, Bloglovin, Google+ a Twitteru.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje.

Odkaz na tento příspěvek: 5 Letní aktivity Měli byste se vyhnout během těhotenství < / A >.

5/5

(1 recenze)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *