Zřídka zdravých zubních rutin brzy, abyste zajistili zuby vašeho dítěte a sdílení dásní

Apr 22, 2022 Uncategorized

je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Zdravotní zdraví a wellness jsou pro mládež stejně zásadní jako pro dospělé. Přesto však existují různé potíže, pokud jde o udržení zdravých úsměvů. Od chmurných kartáčů a zubních jitters až po boj s rovnátkami je tu spousta. Jako rodič je vaše potíže proaktivní od začátku, když se týká ochrany zubů vašeho dítěte i dásní. Právě zde je několik metod, jak zajistit, aby perleťově bílé dítě zůstaly zdravé a jasné.

Začněte brzy

Dutiny na vrcholu seznamu problémů s zubním zubem mládeže. Asi jeden z pěti dětí ve věku pěti až 11 let má alespoň jeden neošetřený rozpadový zub. Přesto jim téměř vždy lze zabránit. Spolu s pečlivým kartáčováním fluoridovou zubní pastou a flossingu jsou zubní gos pro pro zastavení dutin zásadní. Prostě jděte ideální a zkontrolujte praxi oxfordské zubní péče. protože rutinní kontroly a čištění musí začít dříve než později. Ve skutečnosti protézy v Newingtonu CT naznačují, že děti začnou vidět zubaře do prvních narozenin. Než je vaše dítě tři nebo čtyři, mohou být již přítomny dutiny i rozpad.

Profesionální čištění zubů může jít dlouhou metodou k zastavení problémů s zubním prostředkem. To však není pro ně jediná výhoda. Čím dříve vaše dítě jde k zubaři, mnohem pravděpodobnější, že budou v jednoduchosti s zubními návštěvami. Naproti tomu léčba dutin nebo raných stádií onemocnění dásní může být často děsivá – dokonce i potřeba sedace, injekce a často dokonce i chirurgický zákrok.

Kartáč lépe, ne těžší

Je to stejně jako rodiče, aby vedli metodu, když se týká kartáčování a flossingu. AAPD naznačuje, že děti čistí dva minuty dva minuty dvakrát denně, kromě nití, když je den. Zatímco spousta malých dětí se chce s úkoly vypořádat samostatně, jen málokdo má motorické dovednosti k úspěšnému čištění, dokud jim není nejméně sedm nebo osm let. Jednou z metod je pomáhat s kartáčováním a flossingem a také poskytnout zubní kartáček vašemu dítěti, aby mohli „dokončit“.

Protože dásně jsou zvláště zranitelné u dětí, je nadchůdka typickým dětským zubním problémem, který může způsobit erozi dásní i onemocnění dásní. A problém lze zhoršit pomocí zubního kartáčku tvrdé štětiny. Dokonce i měkké štětce mohou poškodit dásně, pokud se vaše dítě také agresivně kartáčuje. Bezpečnější alternativa je zubní kartáček vytvořený s všestrannými gumovými chruítkami, které se neobtěžují dásně.

Nabídněte vyváženou stravu

Související manipulace s stresem a úzkostí, jakož i další problémy se zdravím a wellness v zády

Stará mantra „Jsi to, co jíte“, rozhodně platí pro zdraví vašeho dítěte. Dietní plán sody i bonbónů je jistotou metodou pro podporu zubního rozpadu. Přesto je spousta šokována, když zjistí, že zdánlivě zdravé sušenky, pečené výrobky a ovocná šťáva mohou mít podobný účinek. Spolu s jídlem, které má vysoký obsah cukru, mohou ty, které mají jemně vyladěné uhlohydráty, také poškodit strukturu zubů i dásní.

Byl naznačen úsměv, který vydrží celý život. Jako rodič je vaším úkolem udržet úsměv vašeho dítěte během jejich formativních let zdravý – zavedením zdravých rutin od začátku. I když to může být obtížné zůstat s rutinním kartáčováním a expertním čištěním, vaše dítě vám jednou poděkuje za vaši pilnost.

Odkaz na tento příspěvek: Zdravé zubní rutiny brzy zabezpečit zuby vašeho dítěte i dásně

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweetPodíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *