Inculcate se erudicí

Apr 25, 2022 Uncategorized

nebo “GET chytřejší”

Zjistil jsem, že tento výpis 100 slov Každý absolvent vysoké instituce musí pochopit, stejně jako jsem se cítil trochu Stoopid. Zdá se, že je to spíše typický pro nechápu všechna slova (navzdory názvu seznamu) nicméně něco, co je třeba usilovat.

Vytisknu výpis a snažím se objevit pár tady stejně jako tam. Můj počítač má koneckonců, stejně jako zde trávím dostatek času.

Redaktoři amerických slovníků Heritage® sestavili seznam 100 slov, což naznačuje, že každý absolvent vysoké instituce musí vědět.

“Slova, která doporučujeme,” uvádí senior editor Steven Kleinedler, “nejsou uvedeny, že jsou však vyčerpávající, je však měřítkem, proti kterému absolventi, jakož i jejich rodiče mohou určit. Pokud jste schopni tyto slova správně využít, budete mít pravděpodobně pozoruhodný příkaz jazyka. ”

Ve snaze nastavit Youngster na ideální cestě, Rookiemomoms představují tyto satees, malé trička s pokročilými slovy s pokročilými slovy, stejně jako poskytování jednoho pryč do šťastného zákazníka dne 15. června.

Jako modelovaný okouzlujícím bitem Finn, stejně jako jak je vidět na úžasných maminských výběru.
Jemný tisk: Posíláme informační bulletiny našim účastníkům o tom, kdy si pamatujeme. Není to obrovské whoop. Stejně jako my nenabízíme vaše jména nikomu; Nechtěli bychom tomu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *