Dear Rookie maminky, mateřská dovolená je konec

May 2, 2022 Uncategorized

Dear nováček maminky,

Měl jsem 4 slavné měsíce mateřské dovolené a vracím se do práce na plný úvazek v prvním týdnu v lednu. Máme uspořádanou péči o děti a neustále rostoucí sklon čerpané mléka v mrazničce.

Rád bych věděl, co je to jiná nováček (a veterán!) Maminky rozhodly zpátky do pracovního světa. Cítit se opravdu smutný, že tentokrát s mou dcerou je téměř u konce a provinile, že nebudu s ní každý den.

Děkuji!
Sierra.

Ahoj Sierra,
Cítím tě. Oba jsme se vrátili do práce ve stejnou dobu jako vy, a to nebylo snadné. Studie ukazují, že vaše dítě bude v pořádku, a daří, pokud je dobře postaráno, ale vaše vina je další záležitost. První dva týdny jsou obzvláště náročné, zatímco najdete svou novou drážku a snažte se neohrožovat v práci pokaždé, když se vás někdo zeptá, “jak je mateřství?” nebo něco jiného nemožné odpovědět. Rád bych ho také otevřel do naší komunity pro tipy a triky pro vás. [Viz. níže!]

Dokonce i poté, co to udělám teď, nevím, jak lidé jedí večeři se dvěma pracujícími rodiči. Je to pro mě neustálý zdroj úžasu. Zasazil jsem sekci našich stránek do práce / života (jako v rovnováze, ale spíš jako žonglování) a také večeři na stole rychle.

Viset tam,
Vřes

Máme tunu cenných nápadů z naší virtuální komunity na Facebooku a Twitteru. Díky, dámy! Zde je několik oblíbených:
Nastavte některé hranice

@ ReaseEteljooz: Zaměřte se na práci, zatímco tam tam. Nechte práci na pracovišti, jdi domů a užijte si dítě! Pouze vaše děti a váš manžel budou pamatovat čas zmeškané s vámi. Naučte se říct ne! Ať táta a prarodiče pomáhají dělat čas na sebe. Staré přísloví jde: jestliže máma není šťastná, není nikdo šťastný!

@ civil3diva: Vlastní vaše rozhodnutí. Pokud se něco dělá, cítíte se provinile, šance se musíte změnit. Buďte stateční, dělejte to, co víte, je správné!

Zvládnout logistiku

@ ReaseEteljoz: Použijte crockpot pro jídla. Před odchodem do práce a jeden před odchodem do postele v noci hodit ještě jeden náklad oblečení do pračky. Udržujte dva planenské tašky připraveny jít do času, kdy jste ve spěchu.

@ Esanchez6 rozložte tolik, kolik můžete v noci dříve, možná se dokonce pokusit připravit lahve pro noční krmení.

@HowveryGranola: cvičení po dítěti jde spát, najít jinou mámu mluvit s, žurnál / blog, dýchat, dostat crockpot, přijmout chaotický dům. Pokud můžete, dostat hospodyně přijít 1-2x měsíčně. Ne tak drahý, jak si myslíte.

@MeetMoe: Většinou vědí, že je to těžké a je to v pořádku a pustil dokonalost.

Jízda na emocionální horské dráze

@HotmessMomMomy: návrat do práce je těžké a nikdo opravdu nepochopí, jak se o tom cítíte. Je to tak osobní.

@Beckytwogirls: Buďte připraveni chtít zavolat firmu denní péče celý den. Pokud máte dobrý poskytovatele, trochu vás dopřá.

@Hikerkira: Zjistil jsem, že má příliš mnoho fotek mého dítěte, bylo rušivé a udělal mě ještě víc.

@lizzieoeljen: Každý týden jsem vyrazil čas pro mommy čas s kiddo, žádné výjimky. Nechte nádobí sedět v dřezu a udělejte si čas na hru.

@Hbwmoms: Získejte rutinu každé ráno, to je zvláštní jen pro vás a vaše dítě. Moje byl eskimo polibek a 3 objetí a pak pustit =)

@lesleyTweeters: Nenechte se porazit, pokud přestanete látky planoucí! [nebo některý z ostatních věcí, které musíte nechat skluzavka]

@abourland: Nenechte zůstat doma maminky, aby vás dostali dolů nebo se cítíte, že děláte něco špatně tím, že půjdete do práce. [AHH Ano, příslovečná maminka války]

@ MAGGIEKTVB7: Vědět, že slzy budou projít! To trvá několik dní. Brzy se dostanete do rutiny a dítě dělá také.

Sierra, poté, co se dostanete do Groove, podělte se o některé z vašich tipů zpět s námi! Hodně štěstí.
A čtenáři, jsme vždy otevřeni vašim tipům. Přidejte prosím do seznamu!

[Fotografie Via Flickr by Hammer51012]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *