Jak se dostat přes první studené dítě

May 4, 2022 Uncategorized

díky zdravých produktů Maty® pro sponzorování rookie maminky tento měsíc.

Náš host Dnes je Brandi z MAMA zná vše, matka do jednoho třídního škola a jeden kojenec, viděný níže. Díky za sdílení vašich tipů, brandi!

Existuje několik věcí, které jsou nevyhnutelné, když mají dítě. Bez ohledu na to, co děláme, nebo jak těžké se jim snažíme zabránit, tyto věci se stane. Za prvé, vaše dítě bude krást vaše srdce. Za druhé, budou poop. Mnoho. Za třetí, oni budou nemocní.

Bez ohledu na to, jak se snažíte ujistit, že lidé si umyjí ruce, než drží vaše dítě, v určitém okamžiku si všimnete trochu přetížení. Jejich malý nos začne běží, a několikrát kýchají. Ještě předtím, než zkontrolujete jejich teplotu, budete vědět, že chytili chlad.

Vidět moje dítě nemocný je nejhorší pocit na světě! Sledování mého malého zápasu dýchat, když vydržel jeho první zima před několika týdny zlomil srdce. Vzhledem k tomu, že většina zchadlých prostě musí spustit svůj kurz, udělal jsem všechno, co jsem mohl udělat pohodlný.

Po rozhovoru se svým lékařem jsem se vydal na “mama” můj chlapec zpět k dobrému zdraví. To, co následuje, je moje těžká rada.

Tyto tipy jsou realistické. Vím, co je to jako dítě. Nemáme čas jít ven do lesa a vybrat speciální bobule, aby strmé v čaju, který jsme vyrobili z temného listu, pro které jsme museli jít lov.

Můžete být pravidelnou mámou jako já a stále pomáhat svému dítěti cítit se lépe, když dostane jeho první zima!

Buďte připraveni kojit častěji nebo dát extra suggles.

Pokud sestříváte své dítě, víte, že když mají zima, budou chtít jíst častěji. Ani nejsou příliš hladoví. Mama je pro ně uklidňující a blížící se vám, aby se cítili lépe. Extra Stuggles pracuje také, pokud kojit.

Dejte je do teplých, měkkých trysek a často je změnit.

Děti jsou přirozeně horké, ale když smlouva … zima, jsou to extra toasty. Nedovolte, aby vás oklamal. Stále se chceš oblékat do pyžamu s nohama, abyste je udrželi v teple a pohodlné. Pravděpodobně se budou hodně potit, takže se často ujistěte, že často mění trysky.

Pro usnadnění jejich symptomů použijte neléčivé možnosti.

Medicína není jediný způsob, jak pomoci vašemu malé cítí lepší. Poté, co jste mluvil se svým lékařem, umístěte vlažnou (ne studenou) žínku na čelo, abyste usnadnili nepohodlí teploty.

Mnohokrát má dítě přetížení a žádnou horečku. Zapněte zvlhčovač, abyste přidali nějakou vlhkost vzduchu, aby bylo snadnější pro váš malý dýchat.

Aplikujte masti, jako je maty je všechny přirozené dětské hruď rub, aby se snížil sniffles. Je to dost jemné, aby použilo podle potřeby, protože nemá žádný mentol nebo ropu. Místo toho používá eukalyptus, levandule a heřmánek do pohodlí.

Jen trochu otřete na krk nebo hrudník svého dítěte, a budou spát mnohem lépe. Dokonce jsem ho použil na hrudi mého syna, když jsem si všiml drobného kousku přetížení před pár dny, a to mu utěšilo dost, aby konečně prošel na zdřímnutí.

Pro Tip: Použijte hruď na nohou dítěte. To opravdu funguje!

Maty je všechny přirozené dětské chrup rubu je pro děti 3 měsíce a starší, a je naplněn všudypřítomnými surovinami. Poslední věc, kterou chci udělat, když se moje dítě necítí dobře, je ho otřít s bandou chemikálií. Naštěstí je Maty je lepší alternativa pro dítě. (Zobrazit všechny produkty Tato značka musí nabídnout nové rodiče>)

Sledujte mokré plenky.

Jedna z vedlejších účinků zima je, že některé děti dostanou dehydratované. Nezapomeňte sledovat jejich mokré plenky. Pokud je třeba změnit méně než obvykle, zkontrolujte u svého lékaře, abyste zjistili, jaké další kroky by měly být ujistit, že váš malý je dostačující dostatek tekutin.

Není nic horšího než nemocné dítě. Vím, že je to normální, to se stane a neudělali jste nic špatného. Vaše přítomnost spolu s těmito tipy je jistě pomáhat vašemu miláčku v žádném okamžiku.

Díky zdravým produktům Maty pro partnerství s nováčkem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *