Jak vyčistit kojenecké hračky + bezrizikové čisticí prostředky!

May 7, 2022 Uncategorized

Zajímá vás přesně, jak čistit kojenecké hračky? Níže zkontrolujeme naše nejlepší nápady!

Děti dávaly hračky u jejich tváří, do jejich úst, stejně jako nosy, takže je neuvěřitelně zásadní udržovat je v čistotě! Hračky musíte vyčistit každých pár týdnů, kdykoli váš bit měl playdate, kde ostatní dítě mohlo nalepit hračky v ústech, a také když jakýkoli druh domácnosti nebo dobrých přátel, se kterými trávíte čas pravidelným základ je nemocný.

5 nápadů, jak přesně čistit kojenecké hračky

Plastové hračky

Metoda 1: Využijte myčku nádobí
Pokud je to možné, podnikněte jednoduchou cestu! U bitových hraček, které nemají baterie, bych navrhl, aby je vložili do myčky nádobí. Stačí přidat několik kapek mýdla s jídlem a také spustit rychlý cyklus s horkou vodou.

Metoda 2: Ručně
U větších hraček, silikonových hraček a hraček s bateriovými kompartmenty budete vyžadovat je ručně čistit. Základní otřesení dezinfekčním otíráním bude rutinně provádět, ale pokud chcete udělat hlubší čisté vyhovení schodů níže.

Odstraňte jakýkoli typ baterií. Opláchněte hračky vašeho dítěte mýdlovou vodou ve vašem klesání, dokud se voda nevyjasní, aby je vyčistila. Naplňte 1-galonový kbelík vodou (je můžete objevit v hardwarových obchodech neuvěřitelně cenově dostupné a také, že budou k dispozici v užitečném čištění mnoha věcí s touto přesně stejnou metodou!) A také 2 polévkové lžíce bělidla.

Nechte hračky sedět v možnosti bělidla na pár minut a poté je vyložte na suché vzduchu. Tento druhý krok udělá dezinfekci!

Plyšové i materiální hračky

Budete absolutně vyžadovat, abyste přesně pochopili, jak čistit plyšové a materiální hračky, zejména pokud se vaše dítě spojí s panem Bunnym nebo Teddym a bez něj nemůže spát.

Podívejte se na pokyny k mytí hračky. Naštěstí můžete normálně jen házet tyto hračky do prádelny s kojeneckým detergentem. Vycházejí vypadat stejně skvěle jako nový (alespoň první rok asi tak)!

Pokud se hračka zvykne nebo se zdá křehká, zůstal bych s sušením na zavěšení. Pokud jde o novější hračky, mohou být hodí ideální do sušičky. Rovněž pomáhá hodit nějaké tenisové sféry společně s plyšovými hračkami, aby se vnitřní nádivka všude kolem kolem.

Hračky do vany

Hračky koupelny jsou notoricky známé pro bakterie. Ve skutečnosti se musíte opravdu ujistit, že je po každé koupeli opláchnete a vyschnete. Ujistěte se, že voda z nich úplně vypouští, nesmírně důležitá.

Pro hlubší čisté, dodržujte techniku ​​kbelíku galonu shora.

Dřevěné hračky

Dřevěné hračky jsou absolutně jedním z složitějších kojeneckých produktů k čištění. Nechcete je namočit nebo ponořit, protože to může deformovat dřevo. Místo toho je otřete dezinfekčním otíráním rutinním základem.

Podívejte se na video níže, kde najdete mnohem více nápadů a technik, jak přesně vyčistit hračky a přesně jak vyrobit čistič kutilství!

Bezpečné čisticí prostředky k využití na vašich hračkách

Je zřejmé, že chcete, aby cokoli ve vašem domě bylo čisté a také dezinfikované, ale když je kolem vás dítě, chce také využívat bezrizikové netoxické výrobky. Právě zde je několik našich preferovaných mýdel, ubrousků a detergentů, které vám pomohou při čištění hraček vašeho dítěte.

Babyganics pěnivá jídla a lahve

Babyganics je prominentní značka, která vyrábí bezrizikové produkty pro děti. Toto pěnové mýdlo s jídlem lze použít k čištění lahví kromě jídel i hraček. Je to rostlinné, doplňkové toxiny, stejně jako bylo hodnoceno jak pediatry, tak i dermatology. Nakupujte tady!

Elysium prémiové přírodní kojenecké láhev tekuté jídlo

Elysium je další mýdlo, které lze použít k čištění hraček vašeho dítěte. Je to antibakteriální i organický, kromě toho, že je zcela doplněk parabenů, alkoholu, ftalátů a sulfátů stejně jako ostatní mýdla na tomto seznamu. Toto mýdlo je rovněž veganské, pokud máme k dispozici nějaký typ mamů, kteří se to snaží najít! Koukni na to.

Ahoj řasy povrchové ubrousky

Požadujete všechny typy ubrousků s bitů v domě! Tyto hej tam bello povrchové ubrousky jsou nejlepší pro to, aby se setřely jak obrovské, tak malé hračky. Můžete je také využít na svých pultech, vysokých židlech, autech a sedadlech nákladních vozidel a také další. Nemají žádný typ syntetických barviv nebo vůní a také jsou vyrobeny z rostlinné látky. Zkontrolujte všechny hey hey, Belloovy pozoruhodné produkty zde!

DREFT více povrchové všestranné utírání jemných čisticích

Dreft rovněž dělá vynikající utěrky čištění, které jsou bez rizika využívány kolem bitových. Jsou extrémně podobné Cloroxem bezplatnému i jasnému, ale nejsou bez vůně. Mají jemnou, světlou vůni. Nakupujte tady!

Babyganics 3x Kojenecká praní prací prostředek

Pokud jde o kojenecké hračky, hodíte se do prádelny, Babyganics 3x kojenecká prádelna detErgent funguje skvěle k jejich čištění! Je bez vůní a také formulovaný z přísad odvozených od rostlin. Pro vaše dítě, nealergenní, je absolutně bezrizika bez alargenů a také byla hodnocena dermatology. Stále však má skvělou sílu boje proti skvrnám! Uchopte se zde.

Čestné kojenecké prádelny bez vůně

Upřímné podnikání rovněž dělá vynikající prací prostředek bez vůní, který můžete využít k čištění hraček ve své pračce. Stejně jako Babyganics, je to hypoalergenní a také vyrobená z rostlinných ingrediencí a zároveň dodává sílu boje proti skvrnám. Koukni na to.

Často kladené otázky

Jak dezinfikujete kojenecké hračky?

Pokud je to možné, podnikněte jednoduchou cestu! U bitových hraček, které nemají baterie, bych navrhl, aby je vložili do myčky nádobí. Další volbou je vyplnit 1-galonový kbelík vodou a 2 polévkové lžíce bělidla. Nechte hračky sedět v možnosti bělidla na pár minut a poté je vyložte na suché vzduchu.

Mohu využít lysolské ubrousky na kojeneckých hračkách?

Můžete využít ubrousky Lysol, ale ráda využívám hej tam Bello Surface ubrousky, protože jsou vyrobeny zvláště jako mladík v bezpečí.

Je bezrizikové čištění kojeneckých hraček alkoholem?

Je bez rizika využívat tření alkoholu k čištění kojeneckých hraček. Využijte individuální poměr tření alkoholu a vody k jejich nasáknutí. Poté, co se namočili, opláchněte hračky dobře.

Můžete také jako:

Kolik mléka bude potřebovat moje dítě? Průvodce pro 1 rok!

Nejlepší polštářky, které pomáhají vyčistit tyto rozkošné trushies

Jak vyrobit koupel z kojence na mléko + všechny výhody

PIN pro pozdější- kojenecké hračky Tipy pro čištění!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *