Sestavte si vlastní malý výporný studio

May 9, 2022 category

Sestavte si vlastní malé fotografické studio doma: Byla holčička sedí v přední části rustikální stodoly nebo pozadí?

Podívej se na mého syna. Povzdech. Tato fotografie byla trvat téměř devět miliony lety na fotografii střílet na můj bývalý zaměstnavatel, který měl poslední minutu potřebu pro dítě model.

I když jsem normálně proti studiové fotografování, je něco o tom, že je to snadné se podívat. Myslím, že to je důvod, proč nás naše generace rodiče vzali na Cmart pro portréty všechny ty roky.

Dobře pryč jsou dny Sears portrétní studia, nebo JC Penney, s jejich bezplatným 8 × 10 nabídkou. Myslím, že každý, kdo vlastní fancy Cam, je dal z podnikání.

Váš úkol tento týden: Vybudujte si vlastní momentální “portrétní studio”.

Jedná se o 33. týden naší Rookie Mommies výzvy.

Vytvořte prázdné místo v rohu svého domova, abyste mohli dosáhnout typu základní fotografie, kterou jsme dostali z obchodních domů v minulosti. Cheesy nebo okouzlující – je zde jemná linie. A když se to týká vlastního dítěte, hádám, že budete mít stranou “rozkošný”.

Zkuste nahradit list ke stěně tak, aby se sklopil na podlahu a umístění na to dítě.

Zde je to, co využívají klady, takže můžete získat představu o tom, jak je vytvořen kulisu. To dává vaše oči zbytek z nepořádku vašeho domova. Oh, Promiň, je to jen můj domov?

Experimentovat s Prop nebo dvěma, jako je jeden vycpaný zvíře nebo stolička, na které se vaše dítě líbí. Můžete vyzkoušet o mnohem zajímavější pozadí s textilem, který můžete mít kolem svého domu. Věděli jste, že lidé, kteří zřídili spoustu fotografií, dostanou zázemím jako tato vinylová fotografie cihel a dřeva? Co to?

Procházet několik fotografických kulisy, pokud to dělá šťastný

Na Amazon nebo eBay najdete všechny druhy zázemím, které dávají iluzi stodoly nebo cihlové zdi nebo zvětralých okenic nebo dekorativního nástěnného papíru. Ale upozorňuji vás, pokud nemáte ideální osvětlení, vaše fotografie nebudou vypadat jako vaše fantazie. Některé z kulisu jsou však méně než 10 dolarů, takže je to zábava vyzkoušet je. (Procházet několik možností>)

Moje profesionální doporučení (a ano, po provedení odlévání katalogů, jsem vlastně kvalifikován, abych to dal) je mít vaše dítě nosit něco nadčasového, jako je pevné barevné oneie a džíny nebo kombinézy. Mnohem více kůži, kterou ukazujete, tím lépe. Bosé nohy a holé paže dělají dětskou fotografii ještě mnohem neodolatelným. Pevné bavlněné legíny + holé nohy = jeden roztomilý obraz.

Žádný čistý list? Stačí krok nějaký nábytek z cesty a použít místo, kde se stěna splňuje podlahu.

A moje poslední slova moudrosti: Uchovávejte býdro na svém dítěti, dokud nebudete připraveni zaklapnout, že závěrky, aby se zabránilo kolečným značkám na košili.

Příbuzný:
Viz 51 dalších možností pro věci, které mají dělat, zatímco doma s dítětem
Získejte mnohem více fotografií nápadů z Pro

[Foto dítěte v Bib: Sharon Montrose]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *