Získejte fit a udržet zdravou váhu s fitbookem

Jun 16, 2022 category

sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

https://apis.google.com/js/plusone.js.

S mým rušným plánem by bylo nemožné udržet svůj zdravý životní styl, kdybych nebyl organizován. Jsem staromódní a je třeba psát všechno dolů. Závisím na kalendáři a seznamy úkolů. Plánuji vše včetně mé fitness rutiny. Když se škola začala zálohovat, řekla jsem si, že jsem se ujistil, že jsem pracoval alespoň 5 dní v týdnu. Po asi týdnu jsem nemohl držet krok s dětmi a vydělat si čas pro sebe. Teď, když je říjen, můj nedostatek cvičení přijal je to mýtné. Cítím se unavený, pomalá a mám potíže se spaním. V nákupu mít energii, kterou musím postarat o svou rodinu, musím se organizovat a postarat se o sebe. S fitbookem Fitlosophy konečně dostanu své tréninky organizované, takže mohu dosáhnout svých cílů.

Výzkum ukázal, že lidé ztrácejí mnohem více než zdvojnásobí množství hmotnosti ve stejném množství času jen tím, že zachovávají písemný protokol svého pokroku. Fitbook je 12 týdnů žurnál, který udržuje vaše osobní fitness plány a výživy a připomíná vám, abyste zkontrolovali svůj pokrok každý týden. Miluji, jak je základním způsobem používat a skutečnost, že mohu zapsat své cíle, fitness rutiny a sledovat svou výživu. Použil jsem fitness aplikací na mém smartphonu, ale nenašel jsem je velmi užitečné. Je mnohem mnohem snazší napsat své cíle dolů s perem a papírem. Když vidím své cíle a pokrok, který napsal, pomáhá mi zůstat motivován, abych pokračoval ve svém zdravém životním stylu. Pro mnohem více informací o fitlosophy a fitbook navštivte: getfitbook.com.

* Zveřejnění: Dostal jsem fitbook z fitlosphy výměnou za tuto recenzi. Všechny názory jsou přesné a 100% důl.

http://www.feedcat.net/js2/button.js?pub=856436&bmode=s125x16&ilng=en&section=.

Související potřebují peníze pomoc? Seznam nejlepších typů úvěrů pro jednotlivé maminky

Cascia Talbert je zaneprázdněný blogger, vydavatel, spisovatel na volné noze, online obchodníka a matka pěti dětí, žijící v Spokane, WA. S b.a. V historii a zákonu a vášeň pro psaní a zůstat zdravý, začala v roce 2007 zdravé Mommies časopisu v roce 2007. Zdravé Mommies časopis je v současné době hodnocen špičkovým zdravotním blogem pro Mommies a nabízí několik zdravotních expertů spisovatelů a maminka bloggerů. Paní Talbertová věří, že pokud jsou matky dobře vzdělávány v oblasti zdravotních problémů a jak zůstat zdravé, mohou tyto informace předat své děti a zvrátit statistiku obezity dětství v U.S.

Paní TaTbert je představená zdravotní blogger na wellsphere.com a její články lze nalézt také na EzineArticles.com. Ona také provozuje zdravou Mommies sociální sítě na Ning, je zakladatelem zdravých Momie Media, hlavní marketingový důstojník pro Talbert výživu LLC, a je na Sociální mediální poradenské radě pro americkou wellness Challenge. Sledujte ji v Google+.

Pokud se vám líbilo tento příspěvek, můžete si v těchto příbězích potěšit.

Načítání…

var marketGiddate = nové datum (); dokument.write (“);

Odkaz na tento příspěvek: Získejte fit a udržet Zdravá váha s fitbookem

0/5.

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *