Nejlepší dárky pro jeden rok-nejlepší tipy pro rok 2022

Jun 21, 2022 Uncategorized

jednoleté učiní cokoli hračka-jako je tu trubice zadku nebo jednorázového šálku kávy, které se stále snažíte zahodit-ale proto, že ty done ‘ Udělejte to nejlepší dárky, máme pro vás nějaké koncepty. Právě zde jsou naše nejlepší dárky pro jeden rok.

Některé z nejlepších dárků pro jednoleté na našem seznamu jsou zábavné hračky, některé jsou fantastické pro vývoj a jiné jsou prostě směšně roztomilé.

Nejlepší dárky pro jeden rok

Nalezení fantastických hraček pro tento věk může být obzvláště náročné. Vyrůstají ze svých kojeneckých hraček, ale četné hračky „Big Kid“ zahrnují malé kousky nebo jsou také vývojově pokročilé. Ve stejnou dobu jejich mozky i smysly potřebují stimulaci, aby jim pomohly růst a objevit, jak hrají. Proto jsme tento seznam nejlepších hraček kurátovali pro 1-letého, který určitě potěší váš kousek.

5 nejlepších dárků pro jednoroční matky se to líbí
Sady Lovevery Play Kitshese usnadní přehrávání a nabídne hračky, které jsou ideální pro vývojovou scénu vašeho dítěte.
Ayeku Balance Bikeyour Bit One bude mít rád skóre na tomto kole a je bez rizika využívat uvnitř.
Melissa i Doug Touch & Feel Puzzhlethis Puzzle je fantastická smyslová hračka s fuzzy vrcholy na každém kusu.
Manhattan Toy Stella Dollthis je fantastická první panenka pro Bit ty, stejně jako se nám líbí, že je to plyšové.
Nuby Purple Octopus Bath Toymake Bath Time Trochu zábavnější a také zaujměte svůj kousek, abyste je mohli opravdu čistit!

Baby Einstein Curiosity Table

V prvním věku se mnoho dětí staví na nohou a staví svaly potřebné pro chůzi i pro běh. Tato hračka jim umožňuje dělat to všechno a zároveň stimulovat všech pět smyslů nádherně i zábavnými způsoby. Kojenecká einsteinový kuriozita je stanice aktivity, která zahrnuje velké nabídky pohyblivých kusů, jako jsou ozubená kola, stejně jako barevné obvody, stejně jako to zahrnuje také 65 melodií a zvuky. A pro jednoleté roky, kteří ještě nejsou připraveni stát nebo chodit, mohou být nohy vyloučeny pro hraní nebo stolní hru.

Podívejte se na současné náklady zde!

Lovevery Play Kits

Prázdninová sezóna nás může motivovat k nákupu tun náhodných hraček a drobností pro naše děti, ale realita je taková, že bitů skutečně vyžaduje jen několik skvělých hraček. Proto jsem nakonec konzumoval soupravy Lovevery Play. Všechny hračky, které jsou k dispozici v těchto soupravách, jsou vyvíjeny profesionály a předpokládá se, že podporují objevování ve vývojové fázi, ve kterém je vaše dítě.

Další věc, která se mi na nich líbí … opravdu usnadňují přehrávání. Nabízejí návrhy i metody hraní (protože hraní s dítětem může být těžší, než to zní!). Členství by vytvořilo fantastický vánoční dárek a neexistuje žádný závazek, jak můžete zrušit v jakémkoli druhu času!

Podívejte se na ně zde!

Kostka s kojeneckou aktivitou ToyVentive

S aktivitá krychle se nemůžete pokazit a tato živá dřevěná verze poskytuje řadu aktivit pro bitové ruce. Kostka ToyVentive Infant Activity Cube kombinuje pět aktivit v jednom, včetně dřevěného korálkového labyrintu a třídiče tvaru, a také pomáhá vyvíjet mozek vašeho bitu. Fascinující a užitečná funkce této krychle spočívá v tom, že se odděluje na dva kusy, aby se zajistilo, že dvě děti mohou hrát současně se spoustou zábavy.

Zkontrolujte zde současné náklady!

Leapfrog objevování kamarádů 100 slov kniha

Stimulujte smysly vašeho batole a také motivujte jazykový pokrok touto interaktivní knihou prvních slov. Kniha LeapFrog objevování kamarádů 100 slov umožňuje vašemu bitu dotknout se obrázků na stránkách v nákupu a slyšet slova, spolu s dopady na hluk, stejně jako zábavná fakta o zvířatech, jídlech, barvách a dalším. Tato kniha je také dvojjazyčná a poskytuje každé slovo v angličtině i španělštině.

Podívejte se na to!

Ciftoys Musical Recovering Workbench

V této sadě pulzujících stavebních nástrojů bude váš 1 rok starý ošetřen hudbou, světly i efekty hluku. Pro batolata jsou nejen nástroje zábavnou a poutavou hračkou, ale muzikál Ciftoys objevování pracovního stolu pomáhá dětem vytvářet prostorové dovednosti, koordinaci rukou a očí a obratnost. Budou se jim líbit manipulace s pohyblivými částmi, jako je zásuvka s lehkým pultem a také Safe Safe.

Zkontrolujte zde současné náklady!

Baby Einstein Magic Touch Piano

Ideální první klavír pro váš bit. Tato hračka na klavír magicky hraje hudbu na dotek prstů vašeho dítěte, bez jakýchkoli zapojených knoflíků! Tato hračka pro výrobu hudby může pomoci vašemu kojeneckému melodii na různé rytmické vzory v mladém věku spolu s barevnou koordinací. There are color-coded notes that match the wooden keys. It includes 3 sheets of music as well as as much as 6 different songs, or produce your own! This is a fantastic gift for ages 6 months as well as up.

Podívejte se na to!

Baby Onesies

It’s never as well early to stimulate your child’s curiosity as well as show them exactly how awesome STREAM (Science, Technology, Reading/Writing, Engineering, the Arts, as well as Math) subjects can be. Piccolina’s infant onesies are not only cozy, however function some incredible prints based on things like paleontology, locomotives, cartography, entomology, as well as geology. 

The patterns hit it out of the park, however I likewise truly like that these onesies are made from 100% cotton as well as have zip-fronts (which are an absolute must-have when trying to modification a curious wiggly baby!). These infant onesies will be offered in newborn sizes for the very first time this year as well as go as much as size 24 months. 

Use Code ROOKIE20 for 20% Off!

Shop Here

Melissa as well as Doug Geometric Stacker

Stacking toys are traditional for a reason – they’re fun! young children can utilize this 25-piece set in a multitude of ways, including stacking, color-sorting, as well as assembling stacked puzzles. toys like the Melissa as well as Doug Geometric Stacker are likewise fantastic for establishing fine motor skills as well as hand-eye coordination. This is a toy that can grow with your one-year-old, too, ending up being a discovering toy for older young children who are beginning to determine shapes as well as colors.

Zkontrolujte zde současné náklady!

Little Tikes Spiralin’ Seas Waterpark Play Table

The bit Tikes Spiralin’ Seas Waterpark Play Table assists to establish early motor skills with fun characters. The ideal toy for outside summertime play as well as steady sufficient for those kiddos still trying to balance while standing up. It promotes engaging play as well as includes 1 water cup as well as 5 round characters that squirt water.

Zkontrolujte zde současné náklady!

AyeKu balance Bike

Balance bikes are one of the very best toys for a 1-year-old since they enable your kid to feel independent while discovering essential skills at the exact same time. finest of all, your bit one doesn’t have to be walking yet to delight in it! young children can enhance their legs, gain coordination as well as balance, as well as deal with the beginning stages of bike-riding, all in the security of your home. The AyeKu balance Bike is developed not to damage floors, as well as it likewise includes essential security features for your child. steering is restricted to a 50-degree angle to prevent side falls, as well as the seat is adjustable to assist you get a appropriate in shape for your bit rider.

Podívejte se na současné náklady zde!

Dimpl Digits by Fat brain Toys

This silicone sensory toy is captivating for bit fingers as well as encourages the advancement of sensory motor skills as well as color exploration. The Dimpl Digits toy can grow with your child, too, as they begin to discover numbers, which are on this toy in both English as well as Spanish. Your kiddo will have hours of fun pushing as well as popping the squishy bubbles, as well as reward – this toy is impossible to break!

Podívejte se na to!

Hape pound as well as tap Bench

One-year-olds like to try out sounds, however some toys are just obnoxiously loud. Not the situation with the Hape pound as well as tap Bench. It encourages musical advancement with multifunctional instruments, including a keyboard as well as xylophone, without driving parents nuts! youngsters will likewise like utilizing the included hammer to tap the spheres as well as send them tinkling over the notes before they run to chase them.

Podívejte se na to!

Melissa as well as Doug Touch & feel Puzzle

Age one is a fantastic time to begin assisting your kid discover puzzling skills, which are essential for emotional, cognitive as well as skill development. This Touch & feel puzzle is especially suitable for a young young child since the pieces stand up so they can double as toys themselves. Plus, each includes a textured surface that will keep bit hands curious as well as amused. This is a fantastic screen-free toy that keeps kids’ attention.

Podívejte se na současné náklady zde!

LeapFrog My pal Scout

This lovable luxurious canine is method much more than a cuddly buddy for your kiddo – each paw activates music, tunes as well as games. as well as My pal Scout can even be set to state your child’s name! This toy is developed to assist youngsters discover things like very first words, everyday routines, counting, as well as emotions. It includes five pre-loaded songs, however parents can go on the internet as well as select from 30 others, too.

Podívejte se na to!

Playskool hectic sphere Popper

Ball poppers are tons of fun, as well as this from Playskool will pleasure your 1-year-old’s senses. It includes five balls, which your kid feeds into ramps as well as tubes, only to view them appear on the air again. It includes music as well as silly noise impactsA i když se jedná o hračku s velkým množstvím akcí, je spuštěna velkým tlačítkem snadné push, které mohou Bit, které mohou využít samy o sobě.

Zkontrolujte zde současné náklady!

NUBY PURPAL CHOCTOPUS BATCH HOMA

Přidejte mnohem více interaktivní hry do Bathtime s touto milý fialový chobotnice! Je texturovaný, aby podporoval objevování s dotykem, a také zahrnuje sadu prstenů, které vaše dítě může umístění nebo hodit na jeho chapadla, aby motivovala koordinaci rukou očí. Všechny zahrnuté kusy se také vznášejí, takže se neztratí pod bublinami!

Zkontrolujte zde současné náklady!

Spike the Hedgehog

Je nemožné se chytit na Spike The Hedgehogův příjemné, robustní hroty, stejně jako bitové ruce se budou bavit a pokusit se je také vyskočit zpět na místo. Rovněž lze použít pro rozkládání barev i pro rozpoznávání barev, stejně jako vyloučení a jejich nahrazení na záda Spike je fantastické pro vývoj jemných motorických dovedností. Jak vaše dítě stárne, lze tuto hračku také využít k objevování dovedností včasného počítání.

Podívejte se na to!

Nejlepší dárky pro jeden rok, který motivuje kreativitu

Manhattan Toy Stella Doll

Je váš bit jeden připraven na svou první panenku? Tato luxusní panenka je fantastická volba, pokud ano! Navíc je k dispozici v celé řadě materiálových tónů a účesů.

Nakupujte zde

Malý feministický kojenecká dárková sada od Estelly

Bit feministická kniha je v naší domácnosti absolutně preferovanou. Je tak důležité představit naše děti mocným světovým měničům. Navíc tato dárková sada obsahuje luxusní hračku „volených žen“, která je v Peru ručně pletená. Váš bit jeden to zbožňuje!

Nakupujte zde Estellu

Mega Bloks velmi první stavitelská taška

Jednou z vysokých vlastností nejlepších hraček pro 1-leté je to, že by se měly snadné vypořádat, aby se vaše mladé dítě může při hraní cítit nezávisle. Tyto pulzující mega bloky se vyrábějí bitové ruce a jsou ideální pro typ praktické, imaginativní hry, která je ideální pro raný rozvoj mládeže. Tato sada zahrnuje 80 kusů v různých velikostech a tvary, kromě snadné přepravy pro skladování i přepravu.

Zkontrolujte zde současné náklady!

Sklápěč hraček

Oba mladí chlapci i ženy jako vozidla. Ekologické hračky činí jejich prominentní sklápěč ve třech barevných komba, aby vyhovovaly vašim preferencím za zhruba 20 $. Kamiony jsou velmi odolné a jsou také vyrobeny z recyklovaných mléčných džbánů, takže jsem připraven zaplatit trochu víc.

Zkontrolujte zde současné náklady!

V těchto dárkových průvodcích můžete také potěšit:

Nejlepší hračky pro 2leté ženy [15 milých možností pro vaši bitvou dívku]

Nejlepší hračky pro pětileté mladé chlapce [20 fantastických možností]

Nejlepší hračky pro 6měsíční děti

Pin na pozdější:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *