Požadujete medaili? Obvykle to dělám.

Jun 21, 2022 Uncategorized

Jakmile slova vyšla z mých úst, přemýšlel jsem, jestli máma, kterou jsem jen spokojený (před velkým keřem, které se naše dcery skrývaly), věřil jsem, že jsem ubohý.

“Dnes jsem si vybral tři mladé lidi ve třech různých táborech a také jsem je všechny dostal do gymnastiky včas.” Požaduji medaili! “ Řekl jsem.

Přikývla a zasmála se. Možná má čtyři mladé, stejně jako moje hádky ze tří nebylo pro ni tak vynikající, ale věřím, že sentiment pochopil, stejně jako jsem se ulevilo. Neexistuje žádné velké uznání za vykonávání každodenní práce na rostoucích dětí, stejně jako když vám váš partner děkuje za to, že jste dělali schlepping, změnu listu, stejně jako hovno, stále ještě není tolik arén ve kterém je správné chlubit se plněním některých docela nezanedbatelných úkolů.

Ve skutečnosti je to trochu matoucí. Je to, že dva mladé osoby do bazénu privilegium nebo zaslouží si cenu?

Ošetřovali kojence celou noc a pak strávili denní mentorské číslo dluhopisů na první srovnávače? Věřím, že si zaslouží medaili.

Vzal si dva roky do parku, nakrmil mu oběd a také ho dostal na zdřímnutí, sám? Zlatá hvězda pro vás.

Jistě, jste rodič. Programu neexistuje jiná možnost. Přesto však všichni nechceme trochu uznání? Není to to, pro co jsou ty palce UPS na Facebooku? Srdce na Instagramu? To jsou bit online medaile.

Heather, stejně jako já vám chci poskytnout medaili nováčků. Níže objevíte několik. Právě zde jsou některé metody, jak jej využít:

Vytiskněte jej, vystřihněte jej a skryjte jej v kapse kabelky a podívejte se na to, když to vyžadujete.

Klikněte na obrázek z chytrého telefonu a uložte jej ve vačce. Když to potřebuje, napište to dobrému příteli.

Položte to na Instagram, když se chcete chlubit svou nebojácností v mateřství.

Popadněte miniaturní verzi a odpovězte na komentáře na Facebooku s ní. (Právě jsem zjistil, že to můžete udělat. Klikněte na ikonu vačky vedle komentářů a prověřte obrázek jako součást vašeho komentáře.)

Nakonec, pokud jeden tisknete, rádi bychom to viděli na vašich fotografiích. Držte to ve svém selfie, abyste nám ukázali, že ošetřujete prak; Vezměte své dítě k filmu; Budování pevnosti pro váš předškolák; nebo létat sólo s dětmi s dítětem. Identifikujte své obrázky #RooKieMom, abyste zajistili, že vám můžeme poskytnout nějaké jako v typu palců UPS i Hearts. Nebo je publikujte na naší zdi na Facebooku.

Teď se chystám zabalit náš plavecký taška. toužit mi štěstí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *