Sedm základních věcí, které váš mladík může udělat pro boj s kyberšikanou

Jun 21, 2022 category

, je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Jako rodiče zjistíme, že je obtížné bojovat proti bitvám našich dětí a s problémem tak závažným jako kyberšikana, můžeme odolat nechat našim dětem bojovat proti tomuto sociálnímu problému sami. Problém je v tom, že jedna osoba sama nemůže porazit kyberšikanu. Toto je boj každého – dospělí i děti, jakož i jako rodiče, které musíme zjistit, aby našim mladým nechal zahrnout, jak je mentorují, jak přesně zvládnout zneužívání internetu.

Aplikace TeenSafe, aplikace, která pomáhá rodičům, prověřuje využití sociálních sítí svých dětí, vytvořila kampaň s názvem Digital Avengers, jejímž cílem je pomoci rodičům vychovávat děti, které jsou schopny chránit sebe a zastavit kyberšikanu. Právě zde je sedm nápadů, pomůže rodičům k tomu.

Statistiky týkající se kyberšikany jsou významné. Samotné číslo ukazuje přesně, jak 87% mládeže dnes bylo svědkem kyberšikany a možností, které mají také vaši mladí lidé. Vychovávání mladých lidí, kteří jsou nejen pasivními bojovníky, však vyžaduje vzdělání i empatii, ale aktivní, kteří se rozhodnou zastavit zneužívání internetu, kdykoli se s ním setká.

Zvyšování digitálních Avengers to nezabírá, spíše o mentoru vašich mladých lidí těchto sedmi základních věcí.

Řekněte někomu: Ať už jsou oběťmi nebo narazí na šikanu online, ukažte svým mladým lidem, aby si nikdy neudržovali zneužívání internetu. Mentorujte je, aby to sdíleli s dospělým, na které závisí, bude jim zabránit v pocitu izolovaného i depresivního, pokud jsou oběťmi, a také potenciálně zabrání šikaně v jejich zneužívání nebo s někým jiným.

Nezanedbávejte to: 90% dospívajících, kteří byli svědky kyberšikany, připustilo, že ji ignoruje. Být pasivní nebude pomáhat v boji proti této otázce, takže ukažte svým mladým lidem o empatii a přimějte je, aby se dostali do situace oběti. Pouze při pochopení toho, s čím oběti se jdou, mohou nakonec být aktivními bojovníky.

Související 5 usnesení, které Mommies nesmí v roce 2020 učinit

Nahlásit to: Spíše než být pasivní, ukažte svým mladým lidem, aby jednali tím, že nahlásí Cyberbully. Na sociální síti to mohou udělat rychle kliknutím na tlačítko sestavy, které je objeveno poblíž všech příspěvků. Pokud média nejsou na sociálním místě, mohou to ukázat dospělému, aby potenciálně chytil nebo alespoň zavřel šikana.

Nelíbí se to: Vaši mladí lidé nemusí být šikany, ale mohou motivovat kybernetičkou, pokud se jim tyto články líbí nebo se smát s ostatními na sekcích komentářů nebo jejich sdílením. To, co vaši mladí musí pochopit, je to, že zvýšení popularity publikace způsobuje oběti mnohem větší poškození.

Uložit důkazy: Důkazy jsou nezbytné při pokusu o zachycení šikana a také vaši mladí lidé musí být učeni o hodnotě ukládání snímků, e -mailů, textů, obrázků, zvuku a dalších vývojů médií, které mohou ověřit, že je nebo někdo jiný, že je Cyberbulled.

Nesdílejte osobní údaje nebo média: Bully často může být někdo blízký – člověk, který má vaše data nebo nesprávný materiál od vás, a také se rozhodne je využít proti vám. To znamená, že vaši mladí musí zjistit, že sdílení osobních údajů na internetu nebo odesílání nesprávných obrázků a jejich videí může způsobit závažné důsledky. Cyberbully může tyto informace využít k vydírání svého mladíka nebo je sdílet online.

Oslovte: Cyberbullies nebude vždy chycen, ale vaši mladí lidé mohou stále opravit škodu tím, že se natáhnou na trpící a projeví jejich podporu. Netrvá to moc opravdu – základní textová zpráva, poznámka o sociální síti nebo krátký e -mail jsou všechny metody, které mohou vaši mladí lidé ověřit trpícímu, že se o ně někdo záleží, bez ohledu na to, jak osamělá a izolovaná Cyberbully má přiměl je cítit.

Přesně souvisí s tím, jak vybrat ideální péči o děti pro vaše dítě

Kyberšikana vedla k řadě úmrtí, kterým by se mohlo rychle vyhnout. Zvýšení mladých lidí, kteří na zneužívání internetu netolerují, je jediným způsobem, jak se vyhnout co nejvíce z těchto tragických příběhů.

Odkaz na tento příspěvek: sedm základních věcí, které váš mladíg

0/5.

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *