15 z nejlepších dětských postýlek v roce 2022 [# 3 je tak roztomilý]

Jun 29, 2022 category

zdokonalení vaší školky je jedním z nejoblíbenějších částí těhotenství. Je úžasné, že tam jen sedět a snění po celou dobu, kdy budete trávit s vaším dítětem mazlení, krmení na kluzáku, měnící se a hrát. Kromě barevných barev a najít ideální školenský kluzák, jeden z vašich nejvýznamnějších problémů bude pravděpodobně najít nejlepší dětskou postýlku. Máte spoustu velkých možností v této kategorii nábytku a rozdělili jsme nejlepší dětské postýlky v roce 2022 přidat do svého seznamu.

15 nejlepších dětských postýlek v roce 2022

Nejlepší konvertibilní cribpottery Barn Larkin 4-in-1
Nejlepší Crib + Změna stolu Combograco Hadley 4-in-1 kabriolet Crib a měnič se zásuvkou
Nejlepší odlišná cribsloan akrylová postýlka prostě bílá
Nejlepší rozpočet Možnosti Dětské děti ‘SlumberTime Monterey 4-in-1 Kabriolet Crib
Nejlepší postýlka pro malé SpacessTokke Selling Small Crib

1. Rory 4-in-1 konvertibilní postýlka

Tato postýlka z hrnčířské stodoly dělá náš seznam pro nejlepší dětské postýlky, protože nejenže je to naprosto milé, ale také je velmi funkční. Crib se promění z postýlky do batole lůžka a pak na kompletní dvoulůžkovou postel.

Další věc, kterou miluji na celé hrnec stárnoucího nábytku, je to, že je to GreenGuard Gold certifikát, což znamená, že postýlka prochází nejvíce přísnější pokyny pro normy chemických emisí, takže víte, že vaše dítě nebude blízko žádných škodlivých chemikálií.

K dispozici v hrnčířské stodole

2. Pottery Barn Larkin 4-in-1

To je postýlka, kterou nikdy nebudete vyčerpávat při pohledu na, což je skvělá zpráva, protože vaše dítě může v něm spát celou cestu přes jejich dospívající roky. Ano, to je nejlepší Tato postýlka se promění do postele, která kromě jeho roztomilosti je důvod, proč je jedna z našich nejlepších dětských postýlek.

I když je to drahé, je to dobře stojí za to investice, protože se konvá tak snadno a stále vypadá jako velmi dobrý kus nábytku. To je další postýlka, kterou si můžete zakoupit celý nábytek pro, a já jsem vlastně úplně posedlý nočním stolkem a prádelníkem. Zkontrolujte to!

K dispozici v hrnčířské stodole

Jak můžete pravděpodobně říct, milujeme hrnčířské postýlky. Podívejte se na komplexní přehled našeho top 5 zde!

3. Simmons Děti ‘SlumberTime Monterey 4-in-1 Kabriolet Crib

Tato Monterey Crib Simmon je z cíle a je naším nejnovějším doplňkem nejlepších dětských postýlků. Tato postýlka je krásná a trvanlivá! Dodává se ve dvou různých barvách, my osobně milujeme rustikální bílou (na obrázku výše), který je mnohem více jako šedá a dokonale zapadá s mnohem modernějším statkem výzdoba!

Crib se převádí na batole postel, daybed a postel v plné velikosti. Daybed Rail je zařazena, nicméně, Batole kolejnice není a stojí za extra 100 dolarů. Cena je těžké porazit tuto postýlku jen 299 USD. Je to určitě jeden z nejlepších dětských postýlek za cenu!

K dispozici na cíl

4. Emery 4-in-1 postýlka

Tato postýlka je klasická kouzlo a přesně to, co jsou mateřské sny vyrobeny z krádeže ceny. Dodává se ve 3 různých barvách a převádí z postýlky celou cestu do postele s plnou velikostí s pěkným čelem. Splňuje a dokonce překračuje bezpečnostní normy.

Je to jeden z nejododnějších postýlek, které najdete. Nemluvě o tom, že je to skvělé pro všechny americké rodiče postrádající výšku. Sedí nízko, aby bylo snadné dosáhnout k nastavení nebo vyzvednutí svého dítěte. Zkontrolujte aktuální ceny zde!

K dispozici v Amazonu

5. GRACO HADLEY 4-IN-1 Kabriolet Crib a měnič se zásuvkou

Velká dostupná Crib + Změna tabulky volba!

To je další krásně vytvořená a stále přiměřeně cenná postýlka. Milujeme nadčasovou klasickou bílou barvu vedle milého měnícího se stolu.

Crib je 4-n-1, takže vám bude trvat dlouho. Na základě recenzí je tato postýlka také snadná dohromady, pokud budete postupovat podle pokynů, které je obrovský bonus!

Obchod zde

6. BABYLETTO HUDSON 3-IN-1 Kabriolet Crib

Tato postýlka je jednoduchá, moderní a bude nejlépe hodí do každé místnosti, kterému přinesete své dítě domů. Je to cenově dostupné a přichází v 7 různých skvělých barvách. To jde z postýlky do batole postele do velkého dítěte, z nichž každá byla vyvinuta s ohledem na bezpečnost.

Pro jen extra $ 86, můžete mít také odborný expert přišel pro vás, protože máte mnohem více podstatnější věci, než se starat o stvoření stavby, když se stáváte rodičem!

Obchod zde

7. DELTA DĚTI POPPY 4-IN-1 Kabriolet Crib

Poppy 4-in-1 konvertibilní postýlka je skvělá kvalita, snadno se montáže a velmi roztomilé! Tato postýlka vás bude trvat dlouho a já se mi líbí, jak nízká je na zemi, když je dítě starší, v případě, že chtějí vylézt. Má také nastavitelnou matraci s 3 různými možnostmi výšky, takže můžete udržet své dítě v bezpečí v postýlce, i když se začnou vytáhnout.

Splňuje všechny bezpečnostní normy a používá netoxický proces malování. Plus je vyroben z udržitelného dřeva.

Obchod zde

8. Graco Lauren 4-in-1 postýlka

Graco jen ví, jak to udělat správně, a zkontrolovali všechny krabice s Lauren Crib. Je to elegantníAle stále trvanlivý. Výška matrace je velmi snadno nastavitelná a konverze je také snadná. Může být vyroben do plné velikosti postele s nákupem extra kovového rámu. Rodiče také rave Je to snadné stavět, které těhotné Mamas ve skutečnosti oceňují.

Obchod zde

9. West Elm Mid-století kabriolet Crib

Pokud hledáte moderní dětskou postýlku, miluju tohle!

Můžete říct moderní? Tato postýlka nemohla dostat chladnější, takže je ideální pro všechny módní mamas. Je to krásně vyvinuté a překvapivě může být stále převedeno! Je vytvořen v partnerství mezi West Elm a hrnčířskou stodolou, dvojnásobek kvality.

Obchod zde

10. Sloan Acrylic Crib prostě bílá

A znovu, s neuvěřitelně chladnou a odlišnou volbou, představujeme vám Sloan Acrylic Crib, která má jasné zobrazení barů. Dostane vaší školky velmi otevřený pocit, což je skvělé pro malé ložnice. Je vyroben s odborným řemeslným zpracováním a splňuje všechny bezpečnostní normy. Celá Sloan Sloan Durchery Setery Barn je jedním z mých oblíbených. Kousky jako Sloan Dresser budou moci zůstat ve vašem dětském pokoji v dlouhodobém horizontu.

Obchod zde

11. Ed Ellen degeneres lesní zvířata kabriolet Crib

To je pravda, Ellen Degeneres vytvořil nejvyšší postýlku pro všechny její nejnovější fanoušky. Nemluvě o tom, že je to velmi roztomilé se zvířaty vytesané do čelo deska.

Bude to pěkně ideální v lese lesy a pak později v ložnici. Je na vyšších koncových cenu, ale četné mamas rave, že kvalita a snadnost nastavení je to stojí za to.

Obchod zde

12. Stokke Sleepi Small Crib

Stokke by mohlo být známé svým kočárků, ale dělají docela skvělou práci s touto odlišnou malou postýlkou. Je to malá kulatá postýlka, která se hodí téměř kdekoli ve vašem domě. Je to také na kolečkách, takže se může snadno pohybovat.

Základní matrace je velmi snadno upravena pro vaše pohodlí. Mějte na paměti, tato postýlka je poměrně malá, takže vaše dítě vyroste z toho. Je však skvělé umístit ve vaší ložnici pro novorozence, když jsou krmení časté.

Obchod zde

13. Evolur Aurora 5-in-1 kabriolet Crib

Pokud budete přinést domů trochu princezny, možná budete chtít zkontrolovat tuto postýlku Fit for Royalty. Je to naprosto krásné a přichází v nejkrásnější měkké růžové barvě. Převádí se celou cestu do plné postele, takže to je něco, co má holčička po celém svém dětství. Tam je celá sada nábytku speciálně vybrat si tuto postýlku. Miluji všechny krásné drobné detaily!

Obchod zde

14. Pottery Barn Dawson Crib

Tato jednoduchá postýlka nabídne vaše dítě někde pohodlné spát, ale snadné pro matku nebo otce, aby se dostali dovnitř a dostat je z. Jedná se o jednu z nejlepších cenných pokladů, ale postavené se stejnou integritou a vynikajícími designovými dovednostmi. Snadno se konvá z postýlky na batole lůžko a má tři výškové pozice matrace.

Obchod zde

15. Babyletto Lolly.

Absolutně miluji vzhled této postýlky, který má malý pohled z poloviny století, ale je stále nadčasový. Tato postýlka je dodávána ve třech různých barevných schématech, které jsou docela v pohodě. Splňuje všechny bezpečnostní standardy a má 4 nastavitelné výšky matrace.

Ujistěte se, že si koupíte jednu z matrace Babylettoho postýlky nebo zkontrolujte rozměry, abyste získali nejlepší fit. Tato postýlka je trochu odlišná a ne všechny matrace se vejdou.

Obchod zde

16. Storkcraft Pacific 4-in-1

V neposlední řadě našim nejlepším seznamu dětské postýlky vám představíme storkcraft, který je postýlkou ​​a měničem vše v jednom. Je to tak vhodné mít měnící se stůl tak blízko během pozdních nočních změn a zejména pro ranní výbuchy.

Existují také dvě police pro extra skladování pod změnou tabulky. Získáte to všechno za skvělou cenu, což je těžké milovat.

Obchod zde

Některé věci, které je třeba zvážit při nákupu postýlky

Náklady

Děti jsou tak málo, ale oh tak drahé. Zatímco nejlepší dětské postýlky jsou jistě důležité, nechodí se, že se snaží koupit nejvíce on-trend drahý, který můžete najít.

Udělej to jeden z vašich užitečných nákupů, zejména proto, že tedy četné postýlky v těchto dnech jsou kabriolet a budete moci dobře používat do dětství vašeho dítěte. Nemluvě o tom, že se vaše postýlka pravděpodobně ani nebude používat až asi měsíc 6, pokud nemáte opravdu své věci spolu jako nějaká máma.

Kabriolet nebo ne

Stejně jako jsme již řekl, mnoho z nejlepších dětských postýlek v těchto dnech jsou konvertibilní. Pokud nemůžete najít možnost, kterou milujete, není to konec světa, ale určitě zkontrolujte některé. Ujistěte se, že se podíváte přesně, jak se konají, a pokud se vám líbí způsob, jakým vypadají a fungují ve všech fázích.

Tvar a velikost

Ta věc se liší nejvíce z postýlky k postýlce, je tvar. Přemýšlejte o tom, co se hodí nejlépe ve vaší školce nebo možná ve vašem vlastním pokoji, pokud byste chtěli své dítě blízko vás. Některé postýlky jsou obrovské, ostatní jsou malé. Existují kruhy, obdélníky, ovály. Je to opravdu jen osobní volba, ale víte, že existují tuny možnostiodtud.

Bezpečnost

Bezpečnostní bezpečnost je nanejvýš důležitá. Je to tak děsivé, aby se vaše dítě položil do spánku a opustit místnost bez ohledu na to, co, ale je to pro ně dobré, a má jeden z nejlepších dětských postýlků se cítíte mnohem lépe.

Pokyny se vždy mění, takže se o něj zeptejte svého pediatra a udělat nějaký výzkum. Další základní věc je přizpůsobit postýlku podle schopností vašeho dítěte.

Pokud se mohou vytáhnout nebo stojí, matrace musí být snížena. Také se podívejte na pokyny o postýlce nárazníky, přikrývky a cokoliv jiného, co jste vložili do postele vaší dítě.

Můžete si také užívat:

Nejlepší batoh planný pytel a proč každá matka potřebuje jeden

Nejlepší školenský kluzák – Podívejte se na to nejlepší z nejlepších

Jak změnit přístavní listy rychleji než rychlost světla

Nejlepší baby registru + skóre zcela zdarma věci s hi baby box

Pin pro pozdější – nejlepší dětské postýlky pro 2022! Podívejte se na nejroztomilejší a nejbezpečnější postýlky

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *