Sdílení vejce

Jun 29, 2022 category

se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Pokud máme vejce, máme něco k jídlu. Stejně jako já chápu, že vejce, nebo možná jen žloutky, byly oba tleskali stejně jako zatržěny v průběhu let. Ale osobně jsem fanouškem celého vejce. Pokud se lišíte, vyhněte se, abyste se vyhnuli prvnímu receptu, stejně jako náhradníkům dvou bílých pro každé celé vejce ve druhé. To je správné, mám pro vás dva extrémně snadné recepty.

Vzpomeňte si na salát? Možná je to jen oblast země, ve které žiji, ale zdá se, že je pryč s větrem. Je to stále výrazné v tomto domě. Rád bych měl v lednici v lednici pro rychlý oběd nebo dokonce pozdní snídani.

Pro můj preferovaný vaječný salát, jemně sekat jednu malou cibuli stejně jako dvě stonky celeru.

Tvrdý vařit, stejně jako slupka hodně vejce.

A mash je spolu se třemi lžícím lehkého majonézy (nebo grapeseed ropy veganyise, což je to, co jsem dnes využíval), jedna lžička soli, špetku petrželky, půl lžičky kopr, čtvrtina lžičky celerové soli, stejně jako pomlčka česnekového prášku, stejně jako pepř.

Podáváme chlazené i užívat si.

Líbí se vám quiche? Zabraňujete tomu od kalorií? No, věřím, že budete docela spokojeni s komponenty v tomto krusti, lowfat jeden. Stejně jako chápu, že budete nadšeni s chutí!

Klop, stejně jako pánev Sear pět plátků Turecka slaniny. Přidejte lžičku rostlinného oleje, stejně jako Saute tři čtvrtiny šálku nasekaných hub, stejně jako půl šálku mraženého špenátu.

Přidejte teplou směs stejně jako půl šálku strouhaného čedaru na pět důkladně poražených vajec, stejně jako šálek odstředěného mléka. Nalijte do lehce namazaného, ​​non-Stick Pie, stejně jako kuchař v troubě 350 stupňů po dobu 30-35 minut.

Je váš dům vejce přátelská domácnost? Jak se vám líbí vaše vejce? Sdílejte své původní recepty vejce se mnou do 23. dubna. Budu fungovat svůj preferovaný na mém blogu, stejně jako i mohu dokonce nabídnout cenu!

Související “bezplatné” veřejné vzdělávání uvádí strmé náklady na rodiče v roce 2019

Odkaz na tento příspěvek: vejceActly

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *