Online komunita spotřebitelů vědomí zdraví pomáhá „život… doplněným“ darováním vitamínových andělů

Jul 3, 2022 category

Sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Tisková zpráva

WASHINGTON, D.C., 30. března 2010 – Kampaň „Doplněná život… doplněná“ darovala 10 000 dolarů na mezinárodní charitativní vitamínové anděly, neziskové organizaci, která se věnuje nabídnutí mikroživin dětem v nouzi po celém světě. V rámci americké wellness výzvy pro Wellness Challenge v rámci „Life… Supplemented“ daroval CRN 1,00 $ prvních 10 000 spotřebitelů, kteří během období loterie vzali zcela bezplatný on-line wellness nástroj My Wellness Scorecard.

“Chtěl bych poděkovat kampani” Life … Supplemented “za pomoc vitamínovým andělům oslovit děti po celém světě a dát jim šanci na zdravější život,” řekl zakladatel a prezident Vitamin Angels a prezident Howard Schiffer.

Kampaň „Life… Supplemented“ vybudovala bzučení kolem americké wellness výzvy tím, že dosáhla spotřebitelů uvědomělých na zdraví prostřednictvím různých kanálů sociálních médií včetně Twitteru pod Wannabwell, aktualizace na své stránce na Facebooku a prostřednictvím webových stránek kampaně. Iniciativou sociálních médií kampaně byla vedením poradenské rady pro sociální média „Život… doplněná“, skupina sedmi vlivných bloggerů se zájmem o wellness otázky: Andrea Metcalf, dnes; Cascia Talbert, zdravé maminky; Christine Peterson, předvídavost; Danielle Omar, důvěra jídla; Jenn Fowler, obezřetný Upstate; Liz Scherer, Flashfree; a Sheryl Kraft, Healthywomen.org.

„Podpora, kterou jsme obdrželi od„ Life… Supplemented “poradní rady sociálních médií, při šíření slova o našem úsilí získat peníze na vitamínové anděly byla naprosto nezbytná. Díky těmto sociálním médiím a jejich následovníkům, čtenářům a on-line sociální komunity jsme dosáhli našeho darovacího cíle za méně než šest týdnů, “řekla Judy Blatman, senior viceprezidentka pro komunikaci, nadace CRN, která dohlíží na„ Život… doplněný… ” program. „Tento druh úsilí je důkazem moci a možností sociálních médií. „Život… doplněný“ je poctěn tím, že tento přispívá k vitamínovým andělům jménem online komunity spotřebitelů se zájmem o zlepšení jejich zdraví, které to umožnilo. “

Dozvíte se mnohem více o kampani „Life… Supplemented“ a nadcházející americké iniciativy Wellness Challenge (včetně současné fotografické soutěže), nebo si vezměte moji wellness scorecard, vše na www.lifesupplemented.org.

O „Život… doplněném“ – „Život… doplněný“ je kampaň pro spotřebitelský wellness věnovaná zvyšování povědomí o běžném používání stravovacích doplňků jako nedílné součásti proaktivního osobního režimu wellness, který kombinuje zdravou stravu, doplňky a cvičení. Kampaň je řízena Radou pro odpovědnou výživu, přední obchodní sdružení pro průmysl doplňků stravy, pod jeho přidruženým 501 (c) (3), nadací CRN. Kategorie doplňků stravy zahrnuje produkty, jako jsou vitamíny, minerály, botanické, sportovní výživa, správa hmotnosti a speciální doplňky. Mnohem více než 150 milionů Američanů používá tyto produkty každý rok k propagaci a udržení dobrého zdraví. Zjistěte mnohem více o Alphawells, Wells, Wannabewells a Ohwells kliknutím na můj wellness scorecard na www.lifesupplemented.org.

O vitamínových andělech – Vitamínové andělé se věnují snižování úmrtnosti na děti po celém světě tím, že postupuje dostupnost, přístup a používání životně důležitých mikroživin, zejména vitamínu A, novorozencům, kojencům a dětem do pěti let. V roce 2010 budou vitamínové andělé spojit více než 20 000 000 dětí ve 40 zemích, včetně USA, s důležitými živinami, které potřebují jako základ pro dobré zdraví. Chcete -li se dozvědět mnohem více o globální podvýživě, nedostatcích mikronutrientu a službě vitamínových andělů pro změnu, podívejte se na www.vitaminangels.org.

Diskutujte o tom na našem fóru

Odkaz na tento příspěvek: online Společenství spotřebitelů vědomí zdraví pomáhá „život… doplněným“ darováním vitamínovým andělům
Související je mnohem více rodinných pobytů než jen stanovení rozpočtu. Pokračujte ve čtení, jak naplánovat rodinnou dovolenou:5 základních tipů.

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *