Vyhlaďte s Yummie Tummie (a vyhrajte!)

Jul 17, 2022 category

Tato loterie je nyní uzavřena. Náhodný vítěz je “65, Sarah H.

Od té doby, co jsem měl to štěstí, že se stal velvyslancem značky pro Yummie Tummie, jsem byl závislý. Nosím nádrže téměř všude, kam jdu. Ale ne s šaty. Jakmile legíny vyšly, byl také olízl problém s neformálním oblečením. Jednoduše řečeno, tato bitová čísla jsou nejlepší pro vyhlazení kusů a hrbolů, které vám poskytlo kojence nebo stárnutí dítěte. A ano, budete se chtít s těmito legíny rozeznat.

Jsme nadšeni, že můžeme šťastnému čtenáři nabídnout dovolenou dárek z Yummie Tummie Nedeteable Slimming Tank a sadu tvarovacích legin. (Přibližná hodnota 144 $!)

Vstupte do vítězství! V duchu sdílení chceme, abyste se vyjádřili s příběhem o době, kdy si opravdu přejete Opravdu si přeji, abyste nebyli (jako když jsem roztrhl své nesvůj ne-yt-pásmový zařízení uprostřed svatební hostiny mého bratra). Komentáře uzavřené 15. prosince a vybereme si vítěze. Pouze obyvatelé USA.
++++
Zveřejnění: Jsme příležitostné velvyslance značky pro Yummie Tummie. Jednou z oblíbených věcí Oprah je také jedna z našich oblíbených věcí. Požádali jsme super hladké ženy na YT za tuto úžasnou cenu pro naše čtenáře a řekli ano. Bohužel nemáme dost pro všechny ve studiu. Počkejte. Co?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *