Pečené, ne smažené

Jul 21, 2022 category

sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Slova „pečená, ne smažená“ jsou pro mě do značné míry ztělesněním zdraví. V průběhu let jsem se dozvěděl mnohem více a mnohem více o výživě. Ale jsem z Texasu, jsi; Hluboko smažíme okurky a cookies Oreo. Vlastním fritézu (že jsem docela zběhlý v používání), ale omezuji příjem své rodiny smažených potravin na méně než jednou týdně.

Zbytek času jíme celá zrna … pečená a zdravá. Ale jako bohatá rodina milující jídlo, kterou jsme, se nehodláme pohnout, když se týká vkusu.

Což je teď opravdu ve váš prospěch. Není to?

Lilek, yum. Miluji to v masových kuličkách, italských polévkách, parmezánu lilku a cokoli s bohatou mastnou základnou a těžkou omáčkou. Ale nemusí to tak být. A ve skutečnosti, čím mnohem zjednodušenější metoda vaření, tím více fantastická zemitá chuť lilku bude prosvítat.

Tento snadný a zdravý recept je pro celozrnnou pečenou lilku parmezán. Myslím, že na vás opravdu ohromí.

Pro omáčku (podávající čtyři až šest lidí) začněte s dvaceti osmi unce plechovek, loupaných rajčat. Samozřejmě byste si mohli udělat čas na Blanch a loupat čerstvá rajčata; Ale vážně, můžete si také koupit plechovku. Důkladně vypusťte šťávu do pánve střední omáčky a po dobu deseti až patnácti minut snižte tekutinu na vysoké teplotě. Zhruba nasekejte odvodněná rajčata a lehce je házejte olivovým olejem a solí. Poté je pečte v troubě 425 stupňů po dobu patnácti minut, než je přidejte do snížené rajčatové šťávy a osmi unce plechovky rajčatové omáčky.

Pečení rajčat jim dá chuť srovnatelnou se sluncem sušeným. Omáčka bude potřebovat velmi malé koření kvůli odvážné chuti rajčat, ale ochutnáte sůl, pepř, česnekový prášek, oregano a petrželku.

Zatímco vaše rajčata praží a vaše omáčka se snižuje, lilkujte lilek a nakrájejte jej podélně na kousky 1/4 palce. Dále hodte čerstvě řezané plátky do lehce kořeněné mouky a odložte je stranou, zatímco připravujete drobky chleba.

Související je vztek zdravé emoce?

Nyní samozřejmě nemůžete vyrobit parmezán lilku bez parmazánu. Ale smíchejte celozrnný chléb (jeden plátek chleba na malý lilek) s parmazánem (chléb tři díly na jednu část sýra), pro lahodnou a zdravou alternativu. Ochrušte drobky chleba se solí, česnekovým práškem a petrželkou. Pro nejkrásnější chlebné (při pečení a smažení) ponořte své plátky předem na mytí vajec (vejce a mléko), než je vrátíte na mouku (kořenit solí a pepřem). Zkoupejte je jednou mnohem více ve směsi vajec, než je rovnoměrně dokončíte celou celou pšenici, kořeněné drobky.

Umístěte obalované plátky na nepřilnavou pánev (pro nejlepší výsledky zvlhčte papírový ručník olivovým olejem a před organizací plátků otřete pánev). Pokapejte olivový olej na vrchol a pečte lilku v peci 375 stupňů po dobu asi dvaceti minut (sedm až deset minut na stranu).

Zatímco váš lilek peče, zhruba nasekejte osm uncí vašich oblíbených houby a přidejte je do omáčky, aby se vařili, dokud mě měkké.

Podávejte ostře pečené lilek a krásnou omáčku podél celozrnných těstovin, popraskanou pšenicí nebo hnědou rýží pro lahodně vinu bez viny parmezánu.

1. Vypusťte rajčatovou šťávu do pánve omáčky a snižujte na vysokém teplu (přidejte rajčatovou omáčku a koření po odstranění z vysokého tepla) 2. Pečená vypuštěná rajčata v troubě 425 stupňů

3. Lilek odloupnutí a plátky

4. Lilek chleba: mouka, vejce, mouka, vejce, drobky chleba

5. Cvičení lilku s olivovým olejem a pečte v peci 375 stupňů

6. Nasekejte houby a přidejte do omáčky

Diskutujte o tom na našem fóru

Odkaz na tento příspěvek: pečené, smažené
Související základní fakta týkající se antibiotik

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweetPodíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *