Dětská kniha zkoumá přesně, jak možnosti ovlivňuje naše životy

Aug 1, 2022 category

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

https://apis.google.com/js/plusone.js.

Motivuji své mladé lidi, aby se jejich vlastní rozhodnutí, stejně jako věřit, že je důležité, aby zjistili z chyb, které dělají po cestě. “Hlavní pampeliška,” Karen Ott diskutuje přesně, jak špatné možnosti mohou ovlivnit váš život.

Kniha je o pampeliši, která žije v zahradě poblíž zvýšeného keře. On si všimne, že se zdá, že tráva je zelenější na opačné straně zahrady, takže vypráví zvýšený keř, který chce tam online. Vysvětluje mu, že se to zdá, že je to zelenější. Namísto poslechu inteligentního zvýšení Bush je pampeliška dělá třídenní výlet přes zahradu, stejně jako rostliny na druhé straně. V době, kdy se tam dostane, jeho okvětní lístky začínají stárnout, stejně jako on začal semena. Uvědomuje si také pozdě, že přesun na druhou stranu bylo špatné rozhodnutí. Opravdu se mi líbí myšlenka této knihy, nicméně jsem raději nedostal konec. Když se pampeliška změní na osivo, kniha říká: “Pampeliška chtěla poslouchat zvýšený keř.” Toto prohlášení přináší uzavření příběhu, stejně jako v mém pohledu, autor by tam měl skončit přímo. Místo toho pokračuje s tím, že s vlekem více stránek, které říkají: “Pampeliška se sklonila jeho stonek směrem k druhé straně zahrady. Začal měkký vítr. Přinesla semena Pampeliška přes zahradu a upustila je v blízkosti zvýšeného keře, na zelenější straně zahrady. ” Jednou jsem se zkontroloval, přál jsem si slyšet víc. Co se vyskytlo Pampeliška? Co se vyskytlo jeho semen? Autor by měl buď psát více o pampeliši, stejně jako přesně tak, jak objevil svou lekci, nebo měla zastavit příběh před rozptýlenými semenem. Můžete si zakoupit kopii sami, stejně jako dosáhnout vlastního závěru. http://rcm-na.amazon-adsystem.com/e/cm?t=thetalzoo-20&o=1&p=8&l=as1&asins=1452562776&ref=qf_sp_asin_til&fc1=00000000&is2=1&lt1=_blank&m=amazon&lc1=0000FF&bc1=000000&bg1=ffffff&f=ifrfro více. Informace o Karen Ott Jdi na TheFoolishdandelion.com. Můžete si také koupit “pošetilé pampelišky na internetu na Amazon.com nebo v obchodě regionální knihy.

* Zveřejnění: Mám za tuto recenzi kopii “hloupého pampeliška”. Všechny názory jsou přesné, stejně jako 100% důl.

http://www.feedcat.net/js2/button.js?pub=856436&bmode=s125x16&ilng=en&section=

Související zábava, stejně jako čerstvý vzduch: mimo aktivity pro celou rodinu

Cascia Talbert je hektický blogger, vydavatel, spisovatel na volné noze, na internetovém prodejci a maminka pěti dětí, žijící ve Spokane, WA. S B.A. V historii, jakož i legislativu, stejně jako nadšení pro skládání, stejně jako zůstat zdravý čas, začala v roce 2007 zdravé maminky časopisu. Zdravý časopis Moms je v současné době umístěn nejvyšší zdravotní a wellness blog pro maminky, stejně jako funkce řady Zdraví a wellness Profesionální spisovatelé, stejně jako maminka bloggerů. Paní Talbert věří, že pokud jsou maminky dobře informovány o problémech zdraví a wellness a přesně o tom, jak zůstat zdravé, mohou tyto informace předat svým dětem a také obrátit statistiky obezity mládeže v USA

Paní Talbertová je autorizovatelnou autoritou pro zdraví a wellness na wellsphere.com a její články lze také objevit na ezinearticles.com. Stejně tak provozuje zdravé maminky sociální sítě na Ning, je tvůrcem zdravých maminek Media, hlavní reklamní policista pro Talbert výživu LLC, stejně jako na advisní radě sociálních sítí pro americkou wellness Challenge. dodržujte ji na Google+.

Pokud se vám líbilo tento článek, můžete těšit tyto příběhy.

Načítání…

var MarketGiddate = new Date (); Document.Write (”);

Odkaz na tento příspěvek: Dětská kniha zkoumá přesně, jak možnosti ovlivnit naše životy tendence

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíltweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *