Jak se otevřená sezóna zápisu blíží ke konci, udělejte si čas na posouzení vašich možností #KnowyourBenefits #AD

Aug 4, 2022 Uncategorized

Sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Otevřená zápis na trh zdravotního pojištění končí 15. února 2015. Jak se blíží termín, chce CIGNA americkým spotřebitelům připomenout význam hodnocení jejich možností před výběrem zdravotního plánu. Je to rozhodnutí, které byste neměli brát na lehkou váhu. Na základě výsledků online průzkumu provedeného společností CIGNA Američané zjišťují, že rostoucí náklady na zdravotní péči mají negativní dopad na jejich finanční plánování do budoucna.

Cigna se zeptala mužů a žen ve věku 25–64 let, jakož i hispánky a dospělé nad 65 let o tom, jak vnímají zdravotní péči a dostupnost. Výzkum „Zdraví a finanční pohoda: Jak silný je spojení?“ hledal názory 1 847 pojištěných žen a mužů z celé země, které mají zdravotní péči s mnoha různými dopravci. Výsledky průzkumu ukázaly, že mnoho lidí spojuje dobré zdraví s finanční bezpečností a zabezpečením a četné se obávají rostoucích nákladů na zdravotní péči.

Svou úzkost můžete zmírnit tím, že se ujistíte, že ze svého zdravotního plánu vytěžíte maximum. Ne všechny zdravotní plány jsou vytvářeny stejně. Pohledně zkontrolujte svůj balíček výhod a porovnejte jej s ostatními, když nakupujete. Chcete kontroly wellness? 24hodinová linka zdravotní sestry? Slevy na programy fitness a výživy? Zvažte také finanční ochranu, jako je postižení, životně důležité pokrytí úrazů, poskytované plány. Některé plány také nabízejí online nástroje, které mohou ušetřit peníze a pomoci vám přestat kouřit, zhubnout a zvládat stres.

Podle CIGNA, pokud vás náklady na zdravotní péči obávají, nemusíte to chodit sami. Vaše zdravotní pojišťovna by měla být důležitým zdrojem, který vám pomůže vést zdravější a mnohem chráněnější život.

Související bylinné prostředky a ošetření pomocí Echinacea

Nyní je čas posoudit své možnosti zdravotní péče před tím, než se otevřený zápis skončí 15. února.

Toto je sponzorovaný příspěvek, který vám přináší Cigna. Názory vyjádřené v tomto dokumentu jsou názory autora a nenaznačují názory nebo pozice CIGNA. Pro tento příspěvek byla nabídnuta kompenzace.

Odkaz na tento příspěvek: As otevřená sezóna zápisu se blíží ke konci, udělejte si čas na posouzení vašich možností #KingYourBenefits #ad

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *