Recenze knih: Raspberry sassafras Jsem sdílení krávy

Aug 17, 2022 Uncategorized

!

Podíl

tweet

Podíl

Styl knih: Storybook for Kids

Úroveň čtení: 2 (Čtení s asistencí kvůli délce středního rozsahu a nějaké tvrdé slovní zásoby)

Délka čtení: 12-15 minut (FYI-nikdy nezohledňujeme otázky malého dítěte)

Ilustrace: Roztomilý jako tlačítko, základní jako … něco

Cíl věku: 2-8 let

Autor: Allison Holland

Stránka autora: Allison Holland

Stránka nákupu knih: Lulu – 15,72 USD USD dnes, 18,49 USD Rutinní cena

Odkazy na sociální média: N/A

Příběh

Raspberry Sassafras: Já jsem kráva je druhá splátka ve velké sérii knih Raspberry Sassafras od Allison Holland. Toto je ještě jedna kniha pro děti, která vyhovuje životu Jane a Raspberry Sassafras. V situaci jste zmeškali naše hodnocení první knihy Raspberry Sassafras, právě tady je.

V I Am A Cow, Raspberry i Janeův život v obrovském městě pokračuje. Raspberry jasně dostane po celém městě trávník, stejně jako ona, stejně jako Jane také létají nad místem. Pokud nemáte na paměti poslední knihu, bude to trochu divné. Jen aby vás dohnali, všechny krávy mohou létat v této sérii – proto může Raspberry létat. mám to?

Jeden osudný den, Raspberry i Jane, najdou park pro psy, ve kterém oba chtějí jít i hrát. Bohužel, všichni psi zanedbávají malinu těsně od krávy. Je to v jeho nejhorším psismu, lidi! Jane i Raspberry odejdou nešťastný a rozrušený, ale brzy se vrátí, když Raspberry poskytne její projev jejího (a upřímně řečeno, mnoho z nás prezidentů “) život. Úžasná řeč učí každého mazlíčka i osoby, které poslouchá, že být odlišný není špatná věc, stejně jako psi zase přijímají Raspberry jako svého přítele. V ideálním případě jste se naladili na fantastickou zprávu, kterou tato kniha přináší.

Související nápady pro přípravu zdravého jídla na Valentýna s rodinou

Rasismus je dnes na světě docela obrovským tématem a kniha tohoto dítěte se jasně dotýká poselství, že lidé by neměli umístění nepříznivého zaměření na rozdíly. Líbí se mi pravda, že Allison (náš autor) se ujistil, že tento styl je vpředu i centrum, stejně jako věřím, že je to v našem světě tak výjimečně zásadní.

Už jsem to poukázal na to, ale upřímně řeč, kterou Raspberry poskytuje psům (a jejich majitelům na tuto otázku), není nic úžasného. Slibuji vám, že jako rodič se zachechlíte s příslovečnou. Přeji si, abych to napsal sám (abych byl upřímný), protože není nic jiného než komediální génius. Dotýká se všeho z kožešiny, frolickingu, vrtícího se, hovno, lechtání a pláče – všechny asi 3 věty.

Mám na paměti, že se mi to stalo jednou …

Ilustrace

Ilustrace dodržují přesně stejnou cestu jako první kniha v seriálu, stejně jako moje komentáře se skutečně nezměnily. Zjistil jsem, že naše autorka se zlepšila na jejích ilustracích v této druhé knize.

Zatímco ilustrace jsou stále extrémně základní a extrémně roztomilé, jsou plné fantastických barev a také existuje odstraněný vývoj postav. Psi jsou obzvláště dobře nakreslení, stejně jako objevuji, že jsem si vzpomněl na Clifforda, obrovského psího psa, když se na ně dívám. Jejich tváře jsou skutečně expresivní a také nám říkají o psech i o jejich postavách. Podívejte se níže na fotografii a zaměřte se na první dva psy. Ano, jsou základní i roztomilé, ale také mají jinou postavu než jen „pes“.

Vypadá to jako moje poslední párty. (Poznámka: Žádní lidé)

Verdikt

Je docela odstraněn, že se mi líbí řada Raspberry Sassafras; Tato druhá kniha se neliší. Je to fantastická kniha o kousku zážitku s velkou morální lekcí. Všechny postavy jsou velmi vylepšené a ilustrace jsou stejně rozkošné jako vždy. Za 15,72 USD USD (prodejní cena) se jedná o nabídku, kterou musíte jít a nyní si vyzvednout ideál!

Související 5 usnesení, které Mommies nesmí v roce 2020 učinit

Pokračujte ve čtení se svými dětmi!

Odkaz na tento příspěvek: recenze knihy: Raspberry sassafras I Am A Cow

0/5

(0 recenzí)Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *