Je hubnutí skutečně o kaloriích?

Aug 23, 2022 Uncategorized

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Jste zmateni přesně tím, jak četné kalorie vyžadujete zhubnout? U hektických maminek může být dodržování plánu zdravého hubnutí na hubnutí náročným úkolem. Není to žádný trik, že když se snažíte zbavit těchto přebytečných liber i ve formě zpět do vašich preferovaných šatů, je porozumění nezbytné – zejména když mluvíme o kaloriích.

Řezání kalorií

Prvním krokem k účinnému uvolnění váhy je zjistit, co je váš BMR. BMR znamená bazální metabolickou rychlost, což v podstatě znamená přesně to, jak byste se prolili početné kalorií, kdybyste ve skutečnosti nic po celou dobu neudělali a zůstali jste v posteli. Přejděte na adresu http://www.bmi-calculator.net/bmr-calculator/, stejně jako když identifikujete svůj BMR, měli byste jej vynásobit vhodným faktorem aktivity:

Malé nebo žádné cvičení: 1.2

Lehké cvičení/sporty 1-3 dny v týdnu: 1,375

Mírné cvičení/sporty 3-5 dní v týdnu: 1.5

Tvrdé cvičení/sporty 6-7 dní v týdnu: 1,65

Extra aktivní trénink 2x za den, neuvěřitelně fyzický úkol atd.: 1.8

Toto číslo BMR vám ukáže vaše kalorie údržby hmotnosti. Ztratit na váze je zdravým cílem jíst o 15%-20% méně než váš BMR. Drž se dál od řezání extrémních kalorií, protože to může být nebezpečné pro vaše zdraví a wellness a také vás vyčerpá a podrážděně.

Jíst správně

Zatímco ženy mají obvykle nižší kalorické požadavky než muži, výběr zdravých potravin natáhne váš každodenní počet kalorií a také vás udrží mnohem spokojenější i energičtější. Fantastickým webem je sledovat kalorický a nutriční materiál vašeho jídla je http://www.calorie-count.com/.

Alternativně si můžete stáhnout aplikaci MyFitnessPal do svého smartphonu a také se součet kalorií na cestách.

Několik návrhů, které je třeba mít na paměti:

Gril, pečte, pečte, grilojí nebo vařte jídlo – nesmějte to!

Snídaně je stále nejdůležitější jídlo dne

Měli byste šířit jídlo po celý den jíst každé 2-3 hodiny

Pijte vodu mezi kousnutím jídla. Velká část lidí se přejímat, protože se berou až do doby, než už nemají hlad, a také neposkytují své tělo dostatek času na to, aby se cítili spokojeni. Zpomalením jídla snižujete nebezpečí nadměrné spotřeby

Pitná voda může pomoci trávení

Související to nejlepší ze zdravých maminek- víkendový reflexe již únor

Každé jídlo by se mělo skládat z bílkovin, tuku a velkých sacharidů. Některá skvělá jídla, která mají být zahrnuty do vaší stravy:

Lean proteiny: Boneyless, Drůbež bez kůže nebo krůtí, vaječné bílky, tofu, proteinový prášek, pštros, buvol, horní kulaté hovězí maso (aka londýnské broil), konzervované tuňáky, ryby a měkkýši (včetně mastných ryb, jako je losos, sumci, stejně makrela), tvaroh, jogurt

Škrobové sacharidy: oves, hnědá rýže; quinoa; nádherné brambory, fazole (ledviny, černá, pinto, severní, bílá atd.), Luštěniny (čočka); Ezekiel/Spakovaný chléb, celozrnné těstoviny, celozrnný chléb (s mírou – extrémně zpracovaný)

Vláknité sacharidy: Poměrně jakýkoli typ zeleniny, zejména ekologické. Brokolice, špenát, květák, růžičkové klíčky, artyčoky, escarole, kale, ekologické fazole, cukety, squash, houby, rajčata, salátky, salát

Zdravé tuky: Semena (zejména lněný lněný), další panenský olivový olej, losos, stejně jako další mastné ryby, ořechy a ořechové másla (vlašské ořechy a mandle jsou skvělé), avokádo

Ovoce: jahody, borůvky, meloun, jablka, hrušky

Mezi věci, které je třeba omezit nebo se z vašeho stravovacího plánu omezit nebo se zbavit, patří soda, bonbóny, bílý chléb, bonbóny, bohaté restaurace/jídla a zmrazená jídla. Jsem si jistý, že máte skvělý koncept toho, co je pro vás skvělé, stejně jako pro vás ne tak skvělé.

Jíst, než půjdete spát

Jíst svačinu před spaním může podpořit hubnutí. Nabízením těla s nejlepšími živinami, které potřebuje, musí fungovat optimálně a udržovat hladinu cukru v krvi stabilní, umožňujete svou práci na své práci. Jíst občerstvení před spaním vám může také pomoci podzim a zůstat spát.

Chalupage sýr je perfektní občerstvení před spánkem, protože zahrnuje protein kaseinu s pomalým uvolňováním, který se pomalu absorbuje do těla. Když spíte, vaše tělo půjde s nejdelší dobou bez jídla a skončilo to jako katabolické, což to znamenámůže začít rozkládat svaly. Proto byste měli jíst tvaroh, než půjdete spát, protože 1 porce bude trvat asi 5-6 hodin, než se úplně tráví.

Pití vody

Voda je podstatou života, stejně jako dosud to mnoho lidí nemůže vydržet. Ve skutečnosti jsem použil jako jeden z nich. Dokážu mít na paměti zpět, když jsem do 2-3 dnů vypil 12 balení sody. Nakonec jsem vylepšil svůj každodenní příjem vody, i když jsem to nechtěl. V žádném okamžiku jsem nakonec zvyklý pít mnohem více H20, což pomáhalo zvýšit moji energii po celý den. Mnoho lidí uvádí, že byste měli denně pít osm sklenic vody, ale to je pro mě minimální, v závislosti na úrovni aktivity i na životní prostředí.

Související hormony a také endokrinní žláza

Voda má řadu výhod, včetně:

Hydratace bez nežádoucích kalorií

AIDS při trávení a také se vyhýbat zácpě

Pomáhá vašim svalům provádět mnohem lépe v tělocvičně

Pomáhá spláchnout toxiny z vašich ledvin

Může vaše pokožka vypadat lépe

Snadná metoda, jak zjistit, zda jste dostatečně zvlhčeni, je barvou moči. Odebrat pee znamená hydratovaný, žlutá znamená poněkud dehydratované a tmavé zlato je nebezpečně dehydratováno. Chcete zabránit tmavému zlatu.

Jedním typickým mýtem je, že pokud pijete vodu, nafouknete; Spíše se to opak stane! Když jste dehydratováni, vaše tělo ukládá veškerou vodu, kterou potřebuje, což vede ke zvýšené tělesné hmotnosti. Když neustále pijete vodu po celý den, efektivně vyplavíte svůj systém. Pokud najednou začnete pít vodu z dlouhého období extrémně malého, můžete rychle ztratit řadu liber nadměrné hmotnosti vody.

Fast Food

Rychlé občerstvení není perfektní pro stravu, zejména když se snažíte zbavit nežádoucího tuku. Bohužel, některé dny prostě nemáte čas připravit zdravé jídlo. Nebojte se! Další nejlepší věc, kterou můžete udělat, je dostat sub na celozrnném chlebu bez koření. Sendviče s nízkotučným masem nebo drůbeží nabízejí zdravou rovnováhu uhlohydrátů i bílkovin.

Kardio

Ráno byste měli dělat kardio první věc, stejně jako počekat 1 hodinu, než budete jíst, abyste maximalizovali spálení tuku. Základní věc je, že děláte kardio rutinní a také vytváříte kalorický nedostatek, který zhubne.

Navrhuji udělat HIIT (vysoce intenzivní interval trénink) 2krát týdně. V zásadě to, co děláte, je střídat každých 30 sekund nebo 1 minutu mezi cvičením s vysokou intenzitou a středním cvičením s nízkou intenzitou po dobu celkově 20 minut. Cílem je získat srdeční frekvenci až asi 80-90% vašeho maxima. Fantastická věc na tomto typu tréninku je, že udržuje vaše srdeční frekvence zvýšené během cvičení.

SOUVISEJTE SOUHLASÍM SVÉHO ZDRAVOTU A WOLLNESS V roce 2020 sledováním těchto základních příznaků nevyváženého imunitního systému

Pokud objevíte HIIT, stejně jako náročné, zkuste integrovat každodenní procházky do vašeho způsobu života nebo jiných vývojů kardiovaskulární aktivity s nízkou intenzitou.

Doplňky

Jediným doplňkem, o kterých byste měli přemýšlet, když začínáte program hubnutí, je multivitamin, rybí olej nebo lněný olej. V nedávné studii byly ženy, které si vzaly rybí olej, po jídle mnohem spokojenější a měly tendenci jíst celkově méně. Předpokládá se, že rybí olej reguluje uvolňování chemického serotoninu, který pomáhá řídit chuť k jídlu. Pokud zvednete váhy, syrovátkový bílkovina je také ideální po tréninku, která pomáhá vašemu tělu vyvinout štíhlé a silné svaly.

Vzpírání

Vzpírání je fantastický posilovač hubnutí, protože vyvíjí svalovou hmotu i tóny vašeho těla. Kromě toho, když pracujete s vysokou intenzitou, můžete zbavit vyššího počtu kalorií. Stejně jako váš metabolismus je posílen po dobu dalších 24-48 hodin! To se chápe jako účinek po spálení.

Navrhuje se, abyste trénovali s váhami 2–3krát týdně. Rozumím lidem, kteří trénují každý den, kromě ostatních, kteří pracují každý druhý den (nebo méně). Jedna věc, která platí pravdivé, je však čekat nejméně 48 hodin, než pracujete na přesně stejné skupině svalové hmoty, abyste se vyhnuli nadměrnému tréninku a zranění.

Můžete objevit celou řadu fantastických programů na adrese https://www.bodybuilding.com/, stejně jako četné zahrnutí i demonstrace videa! Pro někoho nového na vzpírání může být trénink celého těla tou nejlepší volbou. Získáte se přidáním libové svalové hmoty a spalováním tuku!

Poslední myšlenky

Úbytek na váze není tak obtížný, jak si myslíte, pokud si uděláte čas. Vaším cílem by mělo být provádět cvičení a zdravé stravování konzistentního i příjemného zvyku. Na adrese http://astrobiosociety.org/why-mbuld- ilose-weight/ můžete objevit mnohem více

O autorovi:

Mark Alexander je spisovatel blogu o zdraví a wellness a aktivním nadšencem fyzické zdatnosti. Můžete zjistit mnohem více o zdravém stravování i WEIGZtráta ht na https://consumerscompare.org/

Odkaz na tento příspěvek: je opravdu hubnutí o kaloriích?

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *