Co je lepidlo na maso a přesně jak se používá?

Aug 31, 2022 category

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Pochopili jste, že asi 8 milionů liber masa spotřebovaného v USA každý rok zahrnuje lepidlo na maso? Co je tedy lepidlo na maso a proč je přidáno do vašeho steaku? Enzym masa, vědecky chápaný jako transglutamináza je sloučenina, která se obvykle používá na trhu s masami k lepení kusů masa dohromady. Tento enzym je objeven přirozeně v krvi a používá se také k vázání proteinů dohromady.

Jak se obvykle používá

Masové lepidlo se běžně používá k vázání složek masných výrobků, jako je slanina dohromady. Rovněž lze použít k držení pohromadě menších řezů masa při nákupu, aby se provedl větší řez, který je snadno řezán. Toto je jen protein, který se používá k držení různých druhů potravin. V mnoha případech je masné lepidlo využíváno v restauracích, které podávají výrobky, jako je Filet Mignon ve velkém. Přestože lepení masa je typickou praxí, četní vědci potravin využívají tento enzym pouze na filetovém mignonu.

Ve špičkových restauracích mohou podávat maso, které obsahuje také toto přirozené lepidlo. Kuchaři, jako je tento konkrétní enzym, protože může být použit k výrobě různých jídel a poskytnutí mu reprezentativní přitažlivost. Pokud jste si jisti, že šéfkuchař využívá nejvyšší vysoce kvalitní suroviny a správně vaří maso, není důvod, kdy se používá maso, žádný problém.

Výrobky, které zahrnují masné lepidlo, jsou běžně označeny jako nasekané nebo vyvinuté masné výrobky. Musí se vařit s další péčí. Při vaření výrobků, které byly sestaveny s využitím transglutaminázy, zkuste využít vysokou teplotu 160 ° F. Mějte na paměti, že maso musí být správně vařeno při nákupu, aby se zabránilo škodlivým bakteriím, které mohou způsobit velké zdraví a problémy s wellness.

Související výzva k čisticím prostředku na jarní prádelnu

Je to bezpečné?

FDA uznala enzym jako bez rizika, který je třeba využívat při zpracování potravin, a proto se používá po mnoho let. Lepidlo maso bylo využíváno vědci potravin poté, co zjistili, jak přesně jej syntetizovat z bakterií. K dnešnímu dni neexistují žádné problémy spojené s používáním samotného enzymu. Problém je k dispozici v případě, že není správně využíván. Na trhu s potravinami jsou někteří lidé, kteří budou využívat masné lepidlo k držení masa, které jsou čistě vysoce kvalitní, aby zajistily, že spotřebitelé mohou předpokládat, že jsou vysoce kvalitní steaky. Chcete -li zjistit, zda má jídlo lepidlo na maso, zkontrolujte štítk komponenty pro translutaminázu.
b> autor bio:

Maggie Martin je nesmírně nadšená zdravým životem a také skládá některé vynikající i informativní blogy o jídle a zdravém životním stylu. dodržujte ji na Twitteru @MaggieMarkink

Odkaz na tento příspěvek: Co je lepidlo na maso a přesně jak se používá?

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *