Archive: September 30, 2022

Nadace Pandas představí Got Strep? Sdílení kampaně

se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Tisková zpráva

BOSTON, M Kampaň, vyvinutá pro upozornění pečovatelů i lékařů na netradiční metody, které se mohou představit. Včasná intervence se může vyhnout autoimunitní reakci, která může způsobit duševní i poruchy chování u dětí, včetně obsedantně-kompulzivního stavu (OCD) a Tourette syndromu.

“Šokující, že ve Spojených státech je mnoho dětí, které jsou postiženy obsedantně-kompulzivním stavem (OCD), jako je s diabetem,” uvádí Beth Alison Maloney, autor Samping Sammy: Curing the Young Boy, který také chytil OCD. Jako tvůrce nadace Pandas. “Moje dítě bylo předurčeno na život hospitalizací a na dlouhodobá umístění v léčebných zařízeních až do doby, kdy jsme zjistili, že Strep byl hlavní příčinou jeho OCD i Touretteovy,” uvádí Maloney. “Nyní je zcela zotaven a také je Beensymptom zcela zdarma.” Chci se ujistit, že žádné jiné dítě netrpí zbytečně jako on. “

Přesvědčivá situace pro mentální onemocnění vyvolané Strep je uvedena v krátkém článku „Od krku k mysli“, který se objevuje v problému vědecké americké mysli v lednu/únoru 2010. Nejlepší vědci se domnívají, že četné situace mohou být spojeny s typickým dětským strepem. „Prvním cílem nadace je zaručit, že žádné dítě není diagnostikováno duševní stav, než je Strep vyloučen jako základní příčina,“ uvádí Deb Curran, prezident nadace, prezident nadace, prezident nadace, prezident nadace . Za tímto účelem nadace Pandas sestavila armádu celostátních dobrovolníků, aby distribuovali 50 000 „Got Strep?“ Karty. Karty 4 x 6 uvádějí četné projevy Strepu za typickým bolavým v krkem a horečkou. Distribuční úsilí začíná tento týden a bude se zaměřit na lékaře, kliniky, školy, střediska denní péče a mateřské organizace. “Plánujeme přivést pandas do popředí národní pozornosti,” uvádí Curran, “a tato kampaň je prvním krokem.”

Související zdraví a wellness výhody eukalyptu

O Foundation Pandas Foundation: Cílem nadace Pandas je podporovat výzkum, obhajobu, veřejné vzdělávání a porozumění dětské autoimunitní neuropsychiatrické poruchy spojené s Strep, aby se zajistilo, že se pandas stane stejně rozpoznatelným jako diabetes. Chcete -li objevit mnohem více informací o Pandach nebo dobrovolně v „Got Strep?“ Kampaň, pošlete e -mail Maloney na adrese info@savingsammy.net nebo jděte na www.pandasfoundation.org

Diskutujte o tom na našem fóru

Odkaz na tento příspěvek: nadace pandas zavádí strep? Kampaň

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Největší kojenecká sprcha: Zvláštní událost pro nové maminky

, když jsem se zeptal facilitátora skupiny své mámy – dáma, jejíž vlastní dcery bylo více než 20 let – přesně to, jak se konverzace mezi nováčkovými maminkami změnila za 20 let, že ona se ona změnila „D držel podpůrné skupiny pro nové matky, řekla mi, že moje generace mluvila mnohem více o produktech.

Vinen jako obvinění.

Moje maminka dobří přátelé, stejně jako já, jsem byl připraven získat cokoli, co zaručeno, že naše životy usnadní – usnadnit naše kojence lepší, aby se ošetřovatelka mnohem pohodlněji stala, aby bylo dítě jako konstantní pomocníku o něco méně fyzicky obtížný. stejně jako trh explodoval vzhledem k tomu. Existuje spousta produktů na trhu, jejichž cílem je usnadnit rodičovství kojence a dokonce i mnohem zábavnější, například přikrývky, které nejen produkují temnotu pro kočárky, ale vypadají rozkošně, zatímco tento výkon dosáhnou.

I když mohu běžet skepticky, když se týká neuvěřitelně okouzlujících látků, které vynakládají dvacet dolarů, jsem přísavek pro většinu současného stylu na trhu v těchto dnech pro kojenecké vybavení. Navíc, služby, jako je klub Stroller Health Club (který transformuje kočárek, který vás Nab z Craigova seznamu, který je docela zcela nový), stejně jako metropolitní sitter (zdroj pro objevování hlídání dětí, když jste bezradní) jsou zábavné Objevit také.

Největší kojenecká sprcha, událost, která se vyskytuje v obrovských městech po celý rok, je jednoduchá – stejně jako zábava – pro nastávající i nové maminky, které objevují o všech produktech a také o službách, které jim nabízejí.

Já, v červených šatech, bílý svetr, rozhazující občerstvení

Vstupenky jsou nabízeny na večerní akce s hostujícími reproduktory a také s halem výstavního stylu plné prodejců a dobrot pro odběr vzorků. Vstupenky začínají kolem 50 USD a také chodí až do četných dolarů, ale každá úroveň zahrnuje zvýšený počet vzorků, které si můžete vzít domů. Například lístek ve výši 125 $ zahrnuje dárkovou tašku, 4Moms Bounceroo a také možnost získat užitečné ceny.

Je to jako oslava narozenin pro dospělé!

Příští měsíc se přehlídka týká San Francisca, stejně jako já tam budu, rozhovor s mým osobním kojeneckým spánkovým guruem, Dr. Harvey Karp, v jednom z objevovacích sezení.

Chceš přijít? Zde je kód skvělý pro jakýkoli typ měst. Rookieâ za 15 $ z lístku. Získejte lístky přímo zde>

O obrovských městských maminkách.

Obrovské městské mamince se sídlem v New Yorku používá nové skupiny podpůrných skupin maminků, předškolní vzdělávací akce a největší kojeneckou sprchu. (Přečtěte si o mých minulých zkušenostech na jednom.) Akce zasáhla NYC, SF, Dallas i LA.

Uncategorized

Prenatal fitness suggestions

Sharing is caring!

Podíl

tweet

Podíl

Congratulations you’re pregnant! If you are a devoted exerciser or a spin class junkie, it might feel like you’ve hit a roadblock with this pregnancy. Whether you’re an experienced gym goer or you’re pretty new to the fitness scene, you might be wondering how to navigate the world of prenatal fitness.

What exercises are off limits? What ought to I change? how typically ought to you hit the gym? If these are questions you have, you’re not alone, and this short article is developed to answer them and get you started on this prenatal fitness journey armed with knowledge and confidence in your powerful body!

Prenatal fitness Tips

Kde mám začít?

If you were active before you became pregnant, you can keep doing many things as you would if you weren’t pregnant. workout methods like contact sports, and a few exercise moves, are off limits, but for the most part, you can just continue you on with your normal workout schedule.

If you weren’t a regular exerciser before, pregnancy is the ideal reason to start. It is perfectly safe for your baby– and actually, it’s very good for your baby. As long as your doctor has okayed it, you can start easing yourself into a regular exercise practice. It is recommended for pregnant women to get at least 30 minutes of exercise a day. The fun part is that how you choose to relocation during those 30 minutes are completely up to you and the possibilities are endless.

What precautions or modifications do I need to make?

During the first trimester, women are typically plagued with nausea and fatigue, due to all the new high levels of hormones coursing through your body to create a healthy baby. This can make it challenging to exercise. If you’re a gal who likes to exercise as soon as your feet hit the floor in the morning, you might be in for a impolite awakening as you’re running to the restroom instead of to the gym. In this case, it can be best to wait to exercise until after you’ve been able to eat breakfast. during this time, just know that even something as easy as getting some fresh air and going on a walk can do wonders for your morning sickness.

Related  KENYA MOORE JOINS baby QUEST foundation AS “AMBASSADOR”

During the second and third trimesters, you (hopefully) will be adjusted to the hormones and you’ll have some of your old energy back, but you will have a rapidly expanding middle! Your baby is very protected inside your body, but make the following modifications:

Avoid contact sports, or any exercise where you could be hit in the abdomen

Take a break from situps and crunches for a while, and use planks or standing crunches to strengthen the abdominal muscles

Aim for a level of exercise where you can still carry on a conversation. Your heart is doing a lot of work transporting blood to your baby now, too, so it’s essential not to let your heart work so hard that it can’t efficiently do that

Avoid exercises that force you to lay flat on your back

Avoid exercises that put excessive strain on your lower back, especially as your tummy gets bigger and bigger

Avoid hot yoga, and any other exercise that would cause you to overheat

Avoid exercises with a high risk of falling

So how can I exercise during my pregnancy?

There are a ton of safe options for exercise other than hitting the treadmill. even if you’ve been doing these for years, you may find that your pregnant body doesn’t tolerate them so well anymore. If you need to switch it up, many things are safe to try (and are really good for you, in much more ways than one!) workouts like prenatal yoga, Pilates, Zumba, Barre, spin class, at-home workouts, and classes that combine several of these are all terrific options.

Related  ideas for mothers trying to get Back in Shape

WHY ought to I exercise?

No matter how you choose to relocation your bump, you’ll acquire some pretty terrific benefits! You will sleep better and decrease the risk of symptoms like constipation, backache and swelling. It can help you avoid excess pregnancy weight acquire and decrease the risk of getting gestational diabetes. exercising also helps increase your energy, boosts your mood, and improves your immune system.

Strengthening large muscles groups like the glutes/thighs, core, and upper body will help improve your posture and avoid things like hunched shoulders or an overly arched back. check out www.drprem.com, for muchDalší návrhy na udržování zdravých kloubů. Zůstat fyzicky fit a silný také vám pomůže během práce- možná zkrátit a plynulejší. (Je nezbytné pracovat s „tlačením svalů“ posílením vašeho jádra a pánevního dna. Squats je pro to vynikající a jejich přidání do rutiny 3-4krát týdně je skvělým cílem!)

A v neposlední řadě, cvičení (bezpečně) pomáhá dát vašemu dítěti zdravý začátek svého malého života! Vaše tréninky mohou vašemu dítěti poskytnout zdravější, mnohem efektivnější srdce, zvyšuje jejich vývoj mozku a později v životě snižuje rizika určitých nemocí. Dejte svému dítěti a sobě, dar dobrého zdraví a cvičení během těhotenství! Můžete také mít prenatální interaktivní trénink pro dítě a rodiče.

Randi Thiebaud pro časopis Zdravé matky

Randi Thiebaud, manažer sociálních médií pro Mumberry, je absolventem nutričního vědy na Texas A&M University. Ví, jak těžké může být (a také jak je to důležité) žít zdravý životní styl a miluje pomáhat vzdělávat ostatní o tom, jak provádět zdravou stravu a cvičit praktiky do jejich každodenního života. Když nepracuje na blogu maminky, najdete ji stočenou knihou, vyzkoušejí nový recept nebo si na Netflix na Netflixu poslechnou Greyovu anatomii. Miluje dvou kroky, mluví po telefonu a nedělní brunch. Chcete -li získat mnohem více návrhů na stravu a životní styl od Randi, klikněte na Blog.mumberry.com.

Odkaz na tento příspěvek: prenatal fitness tipy
Související hubnutí rychleji nalezením času na cvičení Kathryn Martyn Smith M.NLP

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Je to chyba gorily?

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Je to chyba gorily?

Nedávný krátký článek v regionálních novinách s názvem The Liture of Parent Shaming, odhaluje celkový nedostatek porozumění o první misi rodičů; bezpečnost, stejně jako bezpečnost a zabezpečení vašeho dítěte. Autorská odmítavá i flippant poznámka; “Pokud vám to nedošlo, váš rodičovský vrtulník by měl být dostatečný k oříznutí vrcholů stromů.” dokazuje to.

Autorka nadále chrání rodiče tříletého starého, kteří upadli do gorilského krytu tím, že vyprávěli o jejím strašlivém zážitku, když její 14měsíční dítě, stojící vedle mámy, sklouzla s zábradlí mostu a také přistála v potoku níže. Skvělou zprávou o obou událostech je, že obě děti byly zachráněny nezraněné a bezpečně se vrátily do náručí svých rodičů. Špatnou zprávou je, že k těmto událostem dochází také často s tragickými koncemi.

Ztráta stopy vašeho dítěte poblíž potenciálně nebezpečné okolnosti nelze brát na lehkou váhu. Ve skutečnosti, pokud jste jedním z těch rodičů, kteří ztratili ze zřetele vaše malé dítě v supermarketu nebo obrovském obchodě, je prospektivní pro riziko skutečné, pokud dítě putuje na parkoviště. Když už mluvíme o parkovištích v autě, byl jsem svědkem- při různých příležitostech- řeč těla „La Dee da“ u rodičů, kteří nejsou správně spojeni se svými malými dětmi, zatímco se procházejí s parkovištěmi aut.

Klíčovým prvkem sledování pro vaše dítě je schopnost rodiče vyhodnotit možné škodlivé situace. Příklady míst, kde je vhodný helikoptering, jsou bazény, parkoviště aut, zábavní parky, pláže, hřiště a zoologické zahrady. Mějte na paměti, že svět podezření na batolata a posouzení rizika neexistuje. Rodiče jsou úplně prvními instruktory a funkcemi funkcí, které jsou obviněny z ochrany svých dětí kromě jejich mentorů o škodlivých situacích.

Přesně souvisí, jak se starat o spálení

Špatné věci se vyskytují, když rodiče neplatí úrok za svou nejvyšší odpovědnost. Podívejte se na počet dětí, které jsou delegovány ve vozidlech, protože jsou na starosti ignoramusy. Tyto příběhy i další vyprávějí příběh o přehlídce a zneužívání. Některé výsledky jsou potěšeny a některé jsou tragické. Neposkytneme však těmto rodičům průchod, protože, jak autor cituje jeden z jejích zdrojů, že „děti jsou přitahovány k zakázaným i umělcům s dokonalým únikem.“ Dokonce i gorily i máma medvědi rozumějí mnohem lépe než to.

James L. Casale, Ph.D

Dr. Casale je autorem extrémně tleskající knihy vydané společností Skyhorse Publishing, Smart Up a také být řešením: přesně jak vyrobit kulturu objevování v domě a učinit vaše dítě úspěch ve škole. Je nabízen v knižních prodejnách, na Amazonu i na webových stránkách Dr. Casale, www.parentsfirst.biz. Je nabízen jako reproduktor. Spojte se s ním na jcasale357@gmail.com.

Kupte si knihu Dr. Casale dnes na Amazonu

Odkaz na tento příspěvek: je to chyba gorily?

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Uncategorized

The Rising of the feminine – What Does it Mean?

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

The feminine is rising quickly as we move with this century. The patriachial methods of the past two thousand years did not work as well as so they are like giant ancient prison walls that are lastly crumbling away as well as exposing a different method to live.

More as well as more people are waking up as well as doing something…. recycling in the home, mulching in the garden. We are reading info that makes us think…perhaps to make a different option about things like vaccinations as well as GE foods. I have yet to speak to anyone who agrees that GE foods will be great for us as well as yet more as well as more of it sneaks onto the supermarket shelves.

The time has come for every gender to acknowledge, recognise, honour as well as work with both the feminine as well as the masculine in us. all of us understand as well as are familiar with the masculine side, the part of us that wishes to succeed, that can lead others, that is strong as well as frequently invulnerable. This side of us has a location in this world yet exactly how much much better might the masculine high qualities be when balanced with the feminine?

For centuries to be a guy meant not feeling, after all, you can’t kill one more person if you are truly feeling can you? even today, many guy are still emotionally disenfranchised – there is almost an inaccessibility to their emotions which acts like a giant void. For men, many still have the exact same set of rules provided to them by their father (they didn’t work then as well as they won’t work now). guy can’t be who they utilized to be, they are not sure who they are supposed to ended up being as well as they have zero concept exactly how to initiate the transformation.

Related  What is Pectin?

Embracing the feminine can bring guy deal with to deal with with a few of their fears, since emotional = vulnerable. vulnerable means to be open which means one can be wounded. If guy can be impacted then they can be transformed by it. The guts needed to accept the feminine in themselves proves a man’s masculinity – for only a extremely strong guy has the stamina to be vulnerable. A guy just recently told me a story of exactly how he discovered himself sobbing at a seminar. He apologised to the facilitator who asked why. The guy said: “Big boys don’t cry”. The facilitator replied: “Yes, that is true, huge boys don’t cry, it takes a guy to do that!”

Women on the other hand have had gain access to to their emotions as well as many women respond to a lack in their guy with criticism as well as anger. That serves to make guy more wary. In women’s development they have discovered to be strong as well as independent, ignoring the old dependent, security craving part as well as they want to stand on equal footing with men. So a lady consciously asserts her self-reliance while unconsciously she still wishes to be protected. A lady who has embraced the masculine in herself can quickly honour the gifts of the masculine. The power of the feminine consciousness which has been so intrinsic to women’s own function has been almost impossible to hold in objective understanding as well as in reality we haven’t truly wished to offer with men’s feelings as we’ve been getting comfortable with our own. It is time for women to see the pain that is visible in many guy today as well as recognise that if we are not helping in the solution then we are part of the problem.We are at the threshhold of a new paradigm in relationships. women must do their own emotional work as well as take obligation for their own deep authentic emotions. If a guy understands exactly how to modification a tyre as well as he shows us, then we can learn. If we understand exactly how to gain access to our emotions then perhaps we requirement to teach our guy to ensure that between us we can produce a different world in relationships. When guy are embraced by perceptions that honour them then they will be able to change. We have to make feelings a risk-free place. It is time to trust…. trust imagines the very best outcomes, even when the past has shown discontent as well as disappointment, genuine transformation can take location for guy as well as women. If we can accept that we have all been injured as well as betrayed, that we have all inflicted wounds as well as been betrayers then perhaps we can produce a new fabric,Na základě lásky, tkané empatií a porozuměním a ochotou jít dál, a také nám všem nabídnout pocit celistvosti pro budoucnost.

Přesně související, jak neléčená reaktivita jídla ovlivňuje celé tělo

Jsem oddaný míru, rád objevuji a také cokoli, co mění planetu. Za posledních 22 let to zahrnovalo usnadnění bohyně uvnitř, co usnadňuje vnitřní cestu člověka s Robertem mým manžílem a Tantrou pro páry mezinárodní.

Diane McCann http://beyondtheordinary.net.au

Zdroj článku: http://ezinearticles.com/?expert=diane_mccann_mathews http://ezinearticles.com/?the-lising-of-the-themenine-what-does-it-mean?&id=3426578

Diskutujte o tom na našem fóru

Odkaz na tento příspěvek: vzestup ženského-co-co Znamená to?

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

TECH TUESDAY: trying AMAZON dash buttons

thanks to Amazon for sponsoring our blog publish today.

With prime speed, I can get a wipes refill with the push of a button

Amazon dash buttons are basically FREE.

As a manage freak, I desire I might anticipate precisely when we would utilize up household staples in order to prevent running out (like I truly desire this beyond what is typical for a person). I tried Amazon’s Subscribe-And-Save program on a great deal of products, however ended up with mountains of a number of type of soap as well as had to pause it (nerd mom fail).

Amazon solved this issue with these handy dash buttons. Kristen Howerton just recently called them panic buttons for adulting. If I’m nearing the end of my supply of diapers, soap, or wipes — push! — the products get provided with prime speed. There are lots of dash buttons available already including ones for soap, laundry detergent, as well as sunscreen — with more being added all the time.

Pro tip: Stick your button on a high shelf so young children as well as pets don’t location orders for you.

Seventh Generation infant wipes are offered with dash buttons

Here’s the dash DEAL:

Amazon dash buttons are FREE-ish. A Dash button is $4.99 as well as you save $4.99 when you make your very first order with the button!

Stick it where you’ll keep in mind to utilize it before you run out

When I told my huge youngster about these buttons, he liked it immediately. I explained that before he grabs the last disinfecting wipe, he can order the next bundle. While he was willing to do that, he would prefer to wait for the “next offered LEGO set dash button.”

Here are a few of the many lots you can try:

Slapy

Bounty

Glad (50 product choices!)

Charmin

Angel Soft

Clorox Disinfecting Wipes

Dial

Similac (28 varieties, discover your favorite)

Aquaphor Baby

Amazon Elements infant Wipes

Kaskáda

Neutrogena

L’il Critters youngsters Gummy Vitamins

Tylenol (from infant to additional Strength)

Seventh Generation (43 products from diapers to detergent)

Mrs. Meyers cleaning products

Seventh Generation Paper Towels

Seventh Generation infant Wipes

Seventh Generation bath Tissue

Supergoop

Milk & Co. Men’s natural Ultra Light Moisturizer

Nějaké otázky?
We want to say thanks to Amazon for sponsoring our blog publish today. All opinions are my own.

[Photo credit: Heather Flett top then Amazon]

Nejlepší návrhy na cestování se svým kojencem

sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Rodinné pobyty mohou přinést zábavné objevování zážitků i dlouho trvající vzpomínky pro rodiče i jejich děti. Cestování s kojencem však může být občas však nervovým regálovým úsilím a mnoho rodičů má tendenci se cítit znepokojeně, jak to bude přesně. V tomto článku vám poskytneme nejlepší návrhy na cestování s vaším dítětem;

Být dobře připraven;
Pokud plánujete cestovat s kojencem méně než rokem, budete mnohem lépe připraveni. Přestože nemůžete úplně spravovat vše, co se vyskytuje na letišti, nebo dokonce za letu, můžete vždy naplánovat dopředu. Nikdy nedělejte chybu nováčků cestování, aniž byste vykonávali vhodnou přípravu. Pokud je to vaše první cesta se svým dítětem, měli byste plánovat mnohem pomalejší rychlost než obvykle. Pokud chcete vidět mnohem více míst, vyžadujete, abyste byli rozumní ohledně toho, co můžete opravdu pokrýt s dítětem v závěsu; Čím méně cítíte, že se musíte zabalit, tím mnohem více napětí zcela zdarma a příjemné, které bude útěk. Možná budete také chtít přemýšlet o rezervaci malých skupinových osobních charterů pro mnohem lepší potěšení ve vaší cestě a také snížit napětí bytí v přetížené dopravě.

Aktualizujte imunizace pro celou rodinu;
Pokud cestujete do zahraničí, měli byste prohlédnout svou autoritu veřejného zdraví a wellness pro vhodné další vakcíny. poskytnuto kojentům i malým dětem); Vakcína proti hepatitidě A, vakcína proti hepatitidě B, vakcína proti tyfu, imunitní globulin, vakcína proti rabíny, vakcína proti žluté horečce.

Pokud má vaše dítě nebo dítě zvláštní potřeby, může být velmi užitečné mluvit s ostatními rodiči, jejichž děti/děti mají podobné podmínky; Mohou mít několik užitečných tipů na cestování. Měli byste přemýšlet o získání náramku identity, který má podrobnosti o zdravotním stavu vašeho dítěte/dítěte, typu léčby a jména lékaře; To může být velmi užitečné v situaci nouzové situace. Podobně, pokud má vaše dítě velké alergie, ujistěte se, že cestují kartou, která specifikuje, na co jsou alergické, a přesně přesně jak hlavní je specifická podmínka; To by mělo být napsáno v jazyce vašeho cíle.

Sbalení světlo; Prakticky každá domácnost má základy, bez kterých nemohou online. Budete však ohromeni přesně tím, jak přesně to vyžadujete, když cestujete. Při balení vždy zkuste dodržovat pokyny, které říká; Pokud máte pochybnosti, nechte to. nejdůležitější je kočárek. Mít kočárek na letovém terminálu umožní vašemu dítěti potěšit se ve velkém odpočinku, zatímco spěcháte z jednoho vstupu do druhého, a také to také sníží na dawdling. a zabezpečení a vstup prohlédnuto tak, aby bylo cestování s vaším dítětem mnohem snazší; Letecká společnost může rychle zkontrolovat váš kočárek nejlépe u brány. Můžete si požádat o kontrolní značku vstupu a poté přivést kočárek na konec Jetway. Agentuři leteckých společností ji vyskočí v oblasti nákladního zadržení a po přistání ji přivedou zpět. Nepoužívejte kočárek, který se rychle zhroutí nebo ten, který je stejně objemný. Jedním z nejlepších kočárků, který je třeba využít, je zastřešující kočárek.
Alternativně, pokud máte rostoucí rodinu, můžete využít tandemový kočárek;

Tandemové kočárky pro pěstování domácností jsou ty nejlepší, které lze využít při cestování s mnohem více než jedním dítětem. Někteří z ostatních věcí, které můžete přinést;

-Tenká přikrývka (nejlépe ta, která voní z domova; pomůže to jednoduchosti vaší kojenecké úzkosti)
-Bíhy i plenky (dost na dobu cestování plus 24 hodin další v situaci zpoždění)
-Úpravy oděvů pro vaše dítě
-Polštářky spolu s štíty, pokud kojíte
-Formuláře a láhve v situaci, kterou krmivá lahví
-Pacifikátory, pokud je to nutné
-Kniha na palubě a také některé hračky pohodlí
-Maby přátelské občerstvení
-Malý polštář je skvělým konceptem, který sbalí věci vašeho dítěte do PlasTic tašky, aby se zajistilo, že bezpečnostní a bezpečnostní pracovníci se s nimi nezmizí, stejně jako kontaminaci distančních pytliček, zuby, stejně jako bradavky při procházení tašky (y).

Pokud plánujete kojit během letu, měli byste informovat letušky dobře předem; Nemělo by to být problém, nicméně v době, blízkého čtvrtletí se mohou cítit trochu nepříjemné. Letuška mohou dokonce nechat přemístit na mnohem méně přetížené oblasti mnohem více soukromí.

Chcete-li zlepšit pohodlí, můžete využít polštáře, aby se vaše dítě zvýšit při kojení. Pokud používáte práškovou vzorec, měli byste přemýšlet o přivedení lahvové vody, která můžete smíchat s.Do, nevyužívejte vodu z vodovodu, protože nemusí být bez rizika pro vaše dítě. No, bez ohledu na to, jak přesně cestujete, je to vždy moudrý koncept k krmení vašeho dítěte, stejně jako modifikace plenic, pokud je požadavek, před zahájením.

Hrát hry a udržet aktivity přicházející; Před cestou, trvat dlouho, jak skládat výpis věku vhodných her, které budou využívány k tomu, aby absolvoval čas, kdy jste uvízl v čarách nebo v tranzitu. Můžete mít sbírku hraček, které lze rozdat, kdy každou hodinu na tranzitu. Malé omalovánky, kapesní hádanky, slovo vyhledávání, samolepky, stejně jako i balíčky plastelíny mohou pomoci předat čas na dlouhou cestu.

Měl bys přemýšlet o koupi klukove monitoru; Dětské obrazovky mohou být fantastické pomoci, protože pomáhají udržet pozor na vaše dítě v přetížených místech, jako je letiště, stejně jako nákupní centrum. Sledovací zařízení; V situaci ztratíte své dítě (nebo vzdálenost mezi dítětem, jakož i tracker překročí individuální definovaný rozsah), alarm zvuku Jednotka, budete dodržovat hluk, stejně jako zjistíte své dítě.

Při cestování s dítětem můžete požadavek přinést další dokumentaci. Pokud jste přijali dítě, měli byste si vzít své adopční dokumenty, stejně jako kdybyste jediný rodič cestování, můžete požádat o doklad o souhlasu s cestováním z jiného rodiče dítěte (bez ohledu na váš rodinný stav). To se obvykle vyskytuje v zemích, kde je obchodování s dětmi a / nebo v zámoří je běžné.

Zvažte rezervaci dopředu. Objevování vhodných podání po zobrazení v cíli může být poměrně obtížné zejména s dítětem v tahu. Je to moudrý koncept předběžné knihy pro 1. pár nocí, protože vám umožní pohodlně hledat mnohem lepší ubytování. Vybrám si několik hotelů, které nabízejí zvýhodněné ceny za domácnosti, stejně jako naprosto bezplatná jídla pro děti. Existuje mnoho celosvětových hotelových řetězců, které jim nabízejí.

Nancy Shaw pro časopis zdravého matek

Nancy Shaw je tvůrcem HifiveBaby, kde se skládá z typických problémů, s nimiž se setkávají rodiče, stejně jako přesně, jak s nimi nabídnout, mateřství obecně, stejně jako FAQs o miminka, malých dětí, stejně jako děti. Nabízí vědeckou i lékařskou základnu, stejně jako její osobní zkušenost jako matka fantastické batole. Nyní se můžete podívat na radost z rodičovství s lehkostí! Můžete ji také objevit na Twitteru.

Odkaz na tento příspěvek: TOP návrhy pro cestování s dítětem

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl