Je to chyba gorily?

Sep 11, 2022 category

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Je to chyba gorily?

Nedávný krátký článek v regionálních novinách s názvem The Liture of Parent Shaming, odhaluje celkový nedostatek porozumění o první misi rodičů; bezpečnost, stejně jako bezpečnost a zabezpečení vašeho dítěte. Autorská odmítavá i flippant poznámka; “Pokud vám to nedošlo, váš rodičovský vrtulník by měl být dostatečný k oříznutí vrcholů stromů.” dokazuje to.

Autorka nadále chrání rodiče tříletého starého, kteří upadli do gorilského krytu tím, že vyprávěli o jejím strašlivém zážitku, když její 14měsíční dítě, stojící vedle mámy, sklouzla s zábradlí mostu a také přistála v potoku níže. Skvělou zprávou o obou událostech je, že obě děti byly zachráněny nezraněné a bezpečně se vrátily do náručí svých rodičů. Špatnou zprávou je, že k těmto událostem dochází také často s tragickými koncemi.

Ztráta stopy vašeho dítěte poblíž potenciálně nebezpečné okolnosti nelze brát na lehkou váhu. Ve skutečnosti, pokud jste jedním z těch rodičů, kteří ztratili ze zřetele vaše malé dítě v supermarketu nebo obrovském obchodě, je prospektivní pro riziko skutečné, pokud dítě putuje na parkoviště. Když už mluvíme o parkovištích v autě, byl jsem svědkem- při různých příležitostech- řeč těla „La Dee da“ u rodičů, kteří nejsou správně spojeni se svými malými dětmi, zatímco se procházejí s parkovištěmi aut.

Klíčovým prvkem sledování pro vaše dítě je schopnost rodiče vyhodnotit možné škodlivé situace. Příklady míst, kde je vhodný helikoptering, jsou bazény, parkoviště aut, zábavní parky, pláže, hřiště a zoologické zahrady. Mějte na paměti, že svět podezření na batolata a posouzení rizika neexistuje. Rodiče jsou úplně prvními instruktory a funkcemi funkcí, které jsou obviněny z ochrany svých dětí kromě jejich mentorů o škodlivých situacích.

Přesně souvisí, jak se starat o spálení

Špatné věci se vyskytují, když rodiče neplatí úrok za svou nejvyšší odpovědnost. Podívejte se na počet dětí, které jsou delegovány ve vozidlech, protože jsou na starosti ignoramusy. Tyto příběhy i další vyprávějí příběh o přehlídce a zneužívání. Některé výsledky jsou potěšeny a některé jsou tragické. Neposkytneme však těmto rodičům průchod, protože, jak autor cituje jeden z jejích zdrojů, že „děti jsou přitahovány k zakázaným i umělcům s dokonalým únikem.“ Dokonce i gorily i máma medvědi rozumějí mnohem lépe než to.

James L. Casale, Ph.D

Dr. Casale je autorem extrémně tleskající knihy vydané společností Skyhorse Publishing, Smart Up a také být řešením: přesně jak vyrobit kulturu objevování v domě a učinit vaše dítě úspěch ve škole. Je nabízen v knižních prodejnách, na Amazonu i na webových stránkách Dr. Casale, www.parentsfirst.biz. Je nabízen jako reproduktor. Spojte se s ním na jcasale357@gmail.com.

Kupte si knihu Dr. Casale dnes na Amazonu

Odkaz na tento příspěvek: je to chyba gorily?

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *