Vezměte si správu svého zdraví a wellness tohoto národního týdne zdravotního a wellness týdne žen

Sep 12, 2022 Uncategorized

Sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Pochopili jste, že nikdy není tak brzy nebo pozdě na práci na prožívání zdravého aktivního životního stylu? Tento národní týden zdraví a wellness žen, ženy všech věkových skupin mohou řídit své zdraví a wellness tím, že dodržují vhodné cvičení a režim dietního plánu.

Dodržování jsou čtyři jednoduché zdravé tipy, které může každá dáma využít k získání, a také zůstat zdravá, produkovaná ve spolupráci s mým kolegou z Herbalife Samantha Claytonovou, bývalou olympijskou běžekou a vedoucím ředitelem Abolužditního vzdělávání v oblasti fyzické kondice.

Jezte správně – nepožadujete se po probuzení okamžitě jíst, je však opravdu důležité jíst ráno. Ti, kteří jezdí rutinně snídaní, jsou mnohem lépe schopni zvládnout svou váhu, zatímco snídaňové kapitány pravděpodobně budou nadměrně kompenzovat a také jíst také při obědě. Vhodné živiny pro krmení svalů (zejména adekvátních bílkovin i zdravých uhlohydrátů), stejně jako hydratace, jsou také důležitými předvolbami i po cvičení.

Spát pevně – když v noci nespíte dobře, jídla, která se obracíte na další den, aby vás udržely v chodu, mohou být přesná přesně stejná jídla, která sabotují vaši skvělou noc. To je od té doby, co nedostanete skvělý noční spánek, ovlivňuje to rovnováhu hladových hormonů vašeho těla a také můžete cítit touhu jíst. Lidé, kteří nespí dobře, mají tendenci více občerstvit, stejně jako se často obracejí na sladkosti a kofein, aby je dostali s dnem. Problém je v tom, že kofein může narušit vaši schopnost spát v noci. Přestože sladká jídla mohou na chvíli zvýšit vaši energetickou hladinu, existuje velká možnost, že vaše hladina cukru v krvi brzy propadne, stejně jako proces znovu začnete.

Související indikace a příznaky TMJ

Zůstaňte konzistentní – je to konzistence s cvičením, které vám přinese fantastické výsledky. Pokud tedy zjistíte, že vynecháváte cestu do tělocvičny, objevte metody, jak přidat cvičení do svého dne v práci. Takže jen procházka na oběd může bojovat s odpoledními propady v energii i zaostření. Pokud integrujete svou procházku s chvěním náhradního jídla, jako je Herbalife Formule 1, získáte praktické jídlo a zároveň se cvičíte. Dělat něco každý den je mnohem lepší než jeden obrovský výlet do fitness centra každý týden. Být aktivní denně je nejlepší metoda pro podporu udržitelné změny struktury těla.

Stretch i výtah – Ujistěte se, že pohybujete svaly i klouby s plnou rozmanitostí pohybu každý den prováděním jednoduchých úseků, které pomohou snížit zranění. Pokud nabízíte s bolestí kloubů, existuje zde několik fantastických přírodních léků, na tomto publikování na HealthOne.org. Před cvičením proveďte nějaké dynamické protahování, zkuste jednoduché dřepy, výpady, push-up a nakonec vývoj k využití závaží a poté se vynořujte s nějakým statickým protahováním. V ideálním případě požadujete jak cvičení odporu, tak aerobní cvičení, aby vaše tělo fungovalo na svém vrcholu.

Odkaz na tento příspěvek: Vezměte správu vašeho zdraví a wellness tohoto národního zdraví žen. a Wellness Week

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *