Sakura Bloom Scout – stojí to za peníze?

Sep 14, 2022 Uncategorized

Pojďme si promluvit o dětském oblečení ao skautovi Sakura Bloom. Maminky se po staletí nosily! Navrhuji, aby to maminky i dítěti bylo mnoho výhod, všechny maminky to vyzkoušejí … nebo dva nebo tři. Dětské oblečení vám umožní být hands-free pro jiné úkoly, než držet dítě, samozřejmě. Vsadím se však, že jste nerozuměli tomu, že během dětského oblečení zvyšuje hladiny oxytocinu matky, což usnadňuje kojení a posílení mateřské vazby.

Máte spoustu možností, z nichž si můžete vybrat, včetně všeho od zvukových popruhů po strukturovanější nosiče. Výběr správného pro vás může vzít několik pokusů i chyby. Dnes se chystáme dostat dolů k drsnému skautovi Sakura Bloom Scout.

Vše o skautovi Sakura Bloom

Fotografie přes Sakura Bloom

Když zjistíte o značce Sakura Bloom, nemůžete si pomoci, avšak se cítit dobře. Samotný podnik je rodinný podnik se sídlem v San Diegu v Kalifornii. Vytvářejí cokoli s úmyslem + láskou.

Spolupracují s regionálními řemeslníky i rodinnými podniky, což mě vždycky cítím skvěle při mém nákupu. Jejich nosiče jsou krásně vyrobeny z jedinečných stylů i tkanin.

Žijí americký sen a pomáhají ostatním dělat totéž. Více o jejich nádherné domácnosti můžete zjistit zde: příběh Sakura Bloom. Nyní pro cokoli byste měli pochopit o dopravci!

Design a materiály

Sakura Bloom Scout je navržen pro efektivitu a pohodlí, od ručně roztříštěných surových bavlněných textilů, vydrží roky. Tyto ergonomické nosiče mají nastavitelné vlastní přizpůsobení. Zahrnují také odnímatelnou sluneční kapuci/stín. Jejich stylový styl z něj dělá módní volbu pro maminky i pro tatínky.

Je kompaktní i skládací, což usnadňuje házení tašky na plenky i Go. Navíc existuje řada různých látek/materiálů, z nichž si můžete vybrat, podívejme se.

Základy prádlo

Vyrobeno z nejměkčího prádla a ručně zbarveného. Tento poskytovatel je spíše floppy/pohodlný pocit. S touto tkaninou existuje 7 barevných možností, stejně jako popruhy jsou také tkanina.

Chambray lov

Kolekce plátna Chambray je tkaná ze dvou kontrastních barev hladkých, jemných povlečení, které produkují elegantní, lehký textil. Tento styl materiálu obsahuje 6 barevných možností. Má Butterscotch Leather přinášejí popruhy. To má o něco více struktury kvůli kůži, což z něj činí skvělou rovnováhu měkké/pohodlné pro kojenecké roky a pro malé děti pevné.

Lík

Měkké, slonovinové povlečení přes jejich základy prádlo. Toto je ohromující kojenecká nosič. Obávám se o praktičnost materiálu očního očního oční, ačkoli pro něco, co se hodně využívá a je třeba často umývat.

Styl oční révy je nabízen s koženými popruhy nebo bez něj. S touto tkaninou také existují 4 barevné volby.

Hledejte syrovou bavlnu

Tento materiál vyrobený z měkkých ručně roztříděných materiálů je měkký i prodyšný. V jedné ze 14 barev můžete získat skaut Seek Raw Cotton a zahrnuje kožené popruhy s másla.

Co je „hledat syrovou bavlnu“, ptáte se? Žádný nápad! Procházel jsem Google, abych o tom získal další podrobnosti a přišel jsem krátce.

Jednoduché hedvábí

Toto byl úplně první poskytovatel skautů, který vytvořil Sakura Bloom a je k dispozici v 5 odstínech dupioni hedvábí. Maminky si mohou vybrat kůži nebo materiálové popruhy Butterscotch.

Dlouhověkost skauta Sakura Bloom

Fotografie přes Sakura Bloom

Poskytovatel Bloom Sakura je skvělý pro kojence 7-45 liber, stejně jako ho můžete nosit na přední nebo zadní části. Vydrží vám to od dětství po batole, což vám ušetří čas i peníze, které byste strávili nákupem samostatného poskytovatele pro každou fázi vývoje. Toto je velké plus! Zde si můžete prohlédnout několik našich dalších preferovaných nosičů malých dětí.

Ale obrovský, ale znepokojuje se o pochoutku materiálů a jejich dlouhověkosti. Více o tom v sekci „péče“.

Náklady

Scout Sakura Bloom rozhodně není levný, v závislosti na materiálech vás trvá mezi 180-268 $. Díky tomu je jedním z nejnákladnějších dopravců na trhu.

Účelem je však trvat po celou dobu vašich dnů o oblečení dítěte, stejně jako pokud plánujete mít více než jedno dítě, může to stát za investici. Je to jeden z nejvíce stylových, jedinečných dopravců, jaké jsem kdy viděl, a také styl rozhodně ospravedlňuje část vysoké ceny.

Bezpečnost

Pokud jde o dětské boky, existují obavy ohledně oblečení dítěte a zajišťují, aby dopravci nabízeli odpovídající podporu. Všichni kojenecké dopravce Sakura Bloom mají licencovaní hip-zdravé z celosvětového hip dysplasia institutu a také byli testovány laboratorní, aby vyhovovaly veškeré přítomné vládě USA, ASTM a také bezpečnostní standardy CPSIA. Tato akreditace je pro mě důležitá jako máma, takže je to v mém oku obrovský profesionál.

Jak se starat o SC Sakura Bloomven

Fotografie přes Sakura Bloom

Tito dopravci nejsou umyvatelné v pračce, ve skutečnosti má web Sakura Bloom celou webovou stránku s videi tutoriály věnované pomoci vám pečovat o skauta. Ve strmém nákladovém bodě bych určitě chtěl něco, co mělo pohodlí rutiny snadné péče. Jaká hektická máma má čas na prádlo kojence se specifickými čisticími výrobky? Tenhle ne!

Pokud vám však nevadí úklid nebo nebudete nosit poskytovatele často, není to problém.

Podpora společnosti

Jak jsem již zmínil, jedná se o opravdu úžasnou společnost a také velmi podporují své maminky na nošení dítěte. Nabízejí dokonce bezplatné konzultace pro oblečení dítěte a také vybírají správného dopravce. Rovněž nabízejí celoživotní záruku na vady výrobce (ne typické opotřebení). Klientská služba je pro mě důležitá, stejně jako to přibily.

Recyklační program

Podnikání má recyklační program, přesně jak je to rok 2021?! Nabízejí dárkovou kartu pro budoucí nákup, pokud byste chtěli recyklovat svého využitého dopravce. Jedinečný i promyšlený dotek.

Zde jsou moje poslední myšlenky na skauta Sakura Bloom

Jako maminka ze tří to nemohu dostatečně křičet, spolehlivý poskytovatel kojenců je váš nejlepší kamarád během prvního roku vašeho dítěte. Objevování toho, který funguje pro vaše tělo, váš rozpočet i vaše dítě mohou nějakou dobu trvat. Neposkytujte však UP!

I když se mi líbí příběh, hladký design, stejně jako klientská služba Scout Sakura Bloom Scout, nejsem přesvědčen, že to je metoda, kam jít. Osobně jsem začal s Amazonem se zvukovým prakem 25 $ (velmi navrhuji to!) A pak se přesunul k strukturovanějšímu poskytovateli, když moje kojenci byli asi 5-6 měsíců a také na obou strávili výrazně méně než já mít na skautovi. Pravda, že péče o skauta je tak zahrnuta, je také nepraktickou volbou a také pro mě dohodu.

Jak již bylo řečeno, jsem si jist, že je to správná možnost pro mnoho dalších MAMA, stejně jako doufám, že moje hodnocení vám pomohlo vybrat, zda jste to vy! Jsem nadšený, když vidím, kam tato značka jde, stejně jako jaké další produkty, které v budoucnu nabízejí.

Sakura Bloom Scout; Stojí to za peníze?- Pin na později!

Často kladené otázky

Jak využíváte skautka Sakura Bloom?

Scout Sakura Bloom lze použít k přivedení vašeho kojeneckého hands-free a může být použito na vaší frontě i vzadu.

Jak nosíš Sakura Bloom?

Vydejte se na sekci „Learn“ na webu Sakura Bloom, kde najdete tutoriál přesně na to, jak nosit své nosiče.

Stojí za to Bloom Sakura?

Pokud plánujete využívat poskytovatele každý den, Bloom Sakura to může stát za to! Jsou vyrobeny z nejvyšší kvalitních materiálů a jsou vyrobeny tak, aby vydržely z novorozené fáze s batole.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *