Největší kojenecká sprcha: Zvláštní událost pro nové maminky

Sep 26, 2022 category

, když jsem se zeptal facilitátora skupiny své mámy – dáma, jejíž vlastní dcery bylo více než 20 let – přesně to, jak se konverzace mezi nováčkovými maminkami změnila za 20 let, že ona se ona změnila „D držel podpůrné skupiny pro nové matky, řekla mi, že moje generace mluvila mnohem více o produktech.

Vinen jako obvinění.

Moje maminka dobří přátelé, stejně jako já, jsem byl připraven získat cokoli, co zaručeno, že naše životy usnadní – usnadnit naše kojence lepší, aby se ošetřovatelka mnohem pohodlněji stala, aby bylo dítě jako konstantní pomocníku o něco méně fyzicky obtížný. stejně jako trh explodoval vzhledem k tomu. Existuje spousta produktů na trhu, jejichž cílem je usnadnit rodičovství kojence a dokonce i mnohem zábavnější, například přikrývky, které nejen produkují temnotu pro kočárky, ale vypadají rozkošně, zatímco tento výkon dosáhnou.

I když mohu běžet skepticky, když se týká neuvěřitelně okouzlujících látků, které vynakládají dvacet dolarů, jsem přísavek pro většinu současného stylu na trhu v těchto dnech pro kojenecké vybavení. Navíc, služby, jako je klub Stroller Health Club (který transformuje kočárek, který vás Nab z Craigova seznamu, který je docela zcela nový), stejně jako metropolitní sitter (zdroj pro objevování hlídání dětí, když jste bezradní) jsou zábavné Objevit také.

Největší kojenecká sprcha, událost, která se vyskytuje v obrovských městech po celý rok, je jednoduchá – stejně jako zábava – pro nastávající i nové maminky, které objevují o všech produktech a také o službách, které jim nabízejí.

Já, v červených šatech, bílý svetr, rozhazující občerstvení

Vstupenky jsou nabízeny na večerní akce s hostujícími reproduktory a také s halem výstavního stylu plné prodejců a dobrot pro odběr vzorků. Vstupenky začínají kolem 50 USD a také chodí až do četných dolarů, ale každá úroveň zahrnuje zvýšený počet vzorků, které si můžete vzít domů. Například lístek ve výši 125 $ zahrnuje dárkovou tašku, 4Moms Bounceroo a také možnost získat užitečné ceny.

Je to jako oslava narozenin pro dospělé!

Příští měsíc se přehlídka týká San Francisca, stejně jako já tam budu, rozhovor s mým osobním kojeneckým spánkovým guruem, Dr. Harvey Karp, v jednom z objevovacích sezení.

Chceš přijít? Zde je kód skvělý pro jakýkoli typ měst. Rookieâ za 15 $ z lístku. Získejte lístky přímo zde>

O obrovských městských maminkách.

Obrovské městské mamince se sídlem v New Yorku používá nové skupiny podpůrných skupin maminků, předškolní vzdělávací akce a největší kojeneckou sprchu. (Přečtěte si o mých minulých zkušenostech na jednom.) Akce zasáhla NYC, SF, Dallas i LA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *