Fusion Pilates Jennifer Gianni – náročná tréninková série pro maminky a těhotné ženy

Oct 2, 2022 Uncategorized

Sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Nalezení pravidelné fitness rutiny může být pro zaneprázdněné maminky náročné. Pokud jste obeznámeni s Pilatesem, Fusion Pilates Jennifer Gianni vám pomůže zůstat ve formě před, během a po těhotenství.

Být novými fitness programy mě Pilates vždycky zajímal. Může to být kvůli skutečnosti, že o programu nic nevím. Z tohoto důvodu jsem skočil na šanci zobrazit tyto DVD. Musel jsem však vystoupit ze své zóny pohodlí, protože jsem s Pilatesem neznámý. Jennifer používá terminologii, která může některé ženy jako já trochu zmatené. Tato série DVD je úžasná, ale nedoporučuji ji pro začátečníka.

Byl jsem také potěšen tím, jak flexibilní je paní Gianni. Usnadňuje všechny pohyby. Mohl bych říct, že je odborníkem ve svém oboru.

Program je dodáván se čtyřmi DVD.

Fusion Pilates Triple nebezpečí

Tento program kombinuje kardio s nízkým dopadem a komplikované pohyby Pilates a rovnováhy, aby vás před těhotenstvím dostali do formy.

Fusion Pilates k těhotenství

Toto cvičení je nejlepší pro těhotné ženy, které se snaží najít něco náročného, ​​aby jim pomohlo připravit se na dodání.

Fusion Pilates pro potěření po těhotenství a zotavení C-sekce

Toto DVD je pro ženy, které potřebují bezpečný šestidenní cvičební plán, aby jim pomohl získat zpět jejich tělesné tělo zpět.

Fusion Pilates: Cvičení s dítětem

Cvičení s dítětem je moje oblíbené cvičení v celé sérii. I když nejsem dostatečně flexibilní, abych provedl všechny tahy v této rutině, moje dítě jsem měl spoustu legrace cvičit společně. Smál se jakýmkoli způsobem maminských lichých výrazů obličeje. Pro někoho, kdo o Pilates moc neví, toto DVD splňuje mou fitness to nejlepší.

Související 3 snadné způsoby, jak se zbavit maminky pooch

Fusion Pilates Jennifer Gianni je skvělá, ale myslím si, že tyto DVD musí naznačovat, že nejsou vytvořeny pro začátečníky, jako jsem já. Možná jsem příliš zvyklý na jiné fitness programy, které jsou méně složité. Fusion Pilates Jennifer Gianni je skvělý program pro ženy, které hledají náročný tréninkový program při plánování a výchově svých dětí.

O tomto autorovi

Cascia Talbert je zaneprázdněná bloggerka, vydavatel, spisovatel na volné noze, online obchodník a matka pěti dětí žijících na severozápadě Pacifiku. S B.A. V historii a právu a vášeň pro psaní a pobyt zdravého založila časopis Healthy Mommies v roce 2007. Časopis Healthy Mommies je v současné době zařazen do špičkového zdravotnického blogu pro maminky a obsahuje několik spisovatelů odborníků na zdraví a blogery mámy. Paní Talbert věří, že pokud jsou matky dobře vzdělávány o zdravotních problémech a jak zůstat zdravé, mohou tyto informace předat svým dětem a obrátit statistiku dětské obezity v USA

Paní Talbert je hlavním zdravotnickým bloggerem na wellsphere.com a její články najdete také na ezinearticles.com. Rovněž provozuje sociální síť zdravých maminek na Ning, spravuje maminkový obchod s přirozeným zdraví a wellness maminky a je v poradní radě pro sociální média pro americkou wellness výzvu.

Diskutujte o tom na našem fóru

Odkaz na tento příspěvek: Jennifer Gianni’s Fusion Pilates – náročná tréninková série pro maminky a těhotné ženy

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *