Veselé Vánoce

Oct 9, 2022 category

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

V té době vyšla z Caesara Augustuse, že by měl být celý svět zapsán. To byl první zápis, kdy byl Quirinius guvernérem Sýrie. Takže všichni šli zapsáni, každý do svého vlastního města. A také Joseph šel do Nazaretu do Judeje, do města Davida, které se nazývá Betlém, protože byl z domu Davidovy rodiny, aby byl zapsán s Mary, jeho zasnoubenou, která byla s dítětem. Když tam byli, přišel čas, aby měla své dítě, a ona porodila svého prvorozeného syna. Zabalila ho do šplhajících šatů a položila ho do jeslí, protože v hostinci pro ně nebyl žádný prostor.

Nyní v této oblasti žili pastýři v polích a sledovali jejich hejno. Objevil se jim anděl Páně a kolem nich zářila sláva Pána a oni zasáhli velkým strachem. Anděl jim řekl: „Nebojte se; Pro ať už vám hlásím dobrou zprávu o velkém potěšení, které budou pro všechny lidi. Pro dnešní město se pro vás narodil Spasitel, který je Mesiáš a Lord. A to bude pro vás znamení: najdete dítě zabaleného do šlapaného oblečení a ležíte v jeslích. “ A suddlenly tam bylo množství nebeského hostitele s andělem, chválení Boha a říkat:

“Sláva Bohu v nejvyšší a na Zemi míru těm, kdo jeho laskavost spočívá.” Luke 2 1-14

Veselé Vánoce od nás všech tady u zdravých maminek

Související Dan Celia vyzývá křesťany, aby přestali podporovat zlo svými investicemi

Jennifer Nordin Oils for WellnessJodi Lynn Green Gronola Matka 4 Goddebi Silber www.themojocoach.com Jenn Mitchell Personal Fit Coach.comjulie Tupler Diastasis Rehabmichelle Pugh jednoduše požehnaný.

a Cascia Talbert

Diskutujte o tom na našem fóru

Odkaz na tento příspěvek: Veselé Vánoce

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *