Krevní test může objevit pohlaví dítěte již sedm týdnů

Oct 14, 2022 category

sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Těhotné ženy mohou zjistit, zda mají chlapce nebo dívku s jednoduchým krevním testem provedeným již sedm týdnů podle výzkumné analýzy.

Američtí lékaři nenabízejí krevní testy pohlaví, i když si můžete snadno objednat jeden online. Genetičtí vědci se nedávno podívali na tyto testy.

Vědci analyzovali 57 publikovaných studií genderového testování. Výsledky naznačují, že krevní testy, jako jsou ty, které byly studovány, by mohly být průlomem pro ženy, které by mohly mít děti s určitými nemocemi, které by se mohly vyhnout invazivním postupům, pokud se dozvěděli, že jejich dítě je pohlaví, které tyto nemoci neovlivnila. Pokud se rozhodnete provést tento krevní test, co budeš dělat s výsledky?

Test může objevit DNA dítěte v krvi matky a je asi 95 procent přesné při identifikaci pohlaví, když jsou ženy těhotné nejméně sedm týdnů. Test je přesnější, čím dále je těhotenství žen.

Středeční deník American Medical Association zveřejnil analýzu, která zahrnovala více než 6 000 těhotenství. Testování použilo laboratorní postup zvaný PCR, který detekuje genetický materiál. Pokud je mužský chromozom přítomen v krvi matky, nosí chlapce, ale pokud není detekován, má dívku.

Ačkoli je tato technologie s těmito testy úžasná, proč potřebujete znát pohlaví svého dítěte, které brzy v těhotenství? Také se domnívám, že více nevinných nenarozených dětí budou přerušeny, protože páry zjistí, že jejich dítě není pohlaví, v které doufá. Obávám se, že potrat se v důsledku těchto testů zvýší. Pohlaví svého dítěte můžete zjistit, když je matka dvacet týdnů spolu, a pokud máte obavy, můžete určitě zavolat důvěrné těhotenské horké lince. Ženy by měly počkat, až jejich dvaceti týdnů ultrazvuk namísto tohoto testu zjistí pohlaví. V současné době je krevní test extrémně drahý a těžko se sem dostane ve Spojených státech. Doufám, že to tak zůstane a nevede k dalším potratům. Myslíte si, že tento krevní test na výběr pohlaví povede k dalším potratům?

Související Co je to onemocnění nohou a úst?

O tomto autorovi

Cascia Talbert je zaneprázdněná bloggerka, vydavatel, spisovatel na volné noze, online obchodník a matka pěti dětí, žijící na severozápadě Pacifiku. S B.A. V historii a právu a vášeň pro psaní a pobyt zdravé založila časopis Healthy Moms v roce 2007. Časopis Healthy Moms je v současné době zařazen do špičkového zdravotnického blogu pro maminky a obsahuje několik spisovatelů odborníků na zdraví a blogery mámy. Paní Talbert věří, že pokud jsou matky dobře vzdělávány o zdravotních problémech a jak zůstat zdravé, mohou tyto informace předat svým dětem a obrátit statistiku dětské obezity v USA

Paní Talbert je hlavním zdravotnickým bloggerem na wellsphere.com a její články najdete také na ezinearticles.com. Rovněž provozuje sociální síť zdravých maminek na Ning, spravuje maminkový obchod přirozeného zdraví a wellness a je v poradní radě pro sociální média pro americkou wellness výzvu.

Odkaz na tento příspěvek:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *