Ojamin Herb & Fruit – Essential Tonic for Diabetics a Daily Wellness

Oct 20, 2022 Uncategorized

Sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Nové „Ojamin Herb & Fruit“ je esenciální tonikum bez cukru pro léčbu cukrovky a denní wellness. Tonikum je vyrobeno z kombinace 14 důkladně vybraných složek, které jsou rafinovány a synergizovány na podporu wellness u diabetiků a těch, kteří hledají přirozený zdravý doplněk.

Původní formulaci Ojaminu vytvořil v roce 1971 LK Tate, kterému byla diagnostikována diabetes ve věku 44 let. semena. Výsledkem byl restorativní doplněk – původní Ojamin – s účinnými složkami, které uvolnily jeho diabetické příznaky. Věřil, že také přispěli k jeho dlouhému a zdravému životu 100 let. Ojamin se stal bestsellerem po celé Indii a Asii.

Nový Ojamin Herb & Fruit zahrnuje následující bylinky a ovoce: Aloe Vera, Basil, Beleric, Bitter Melon, Cumin, Angooseberry, Bael, Haritaki, Fungreek, Java Plum, Neem, Okra, kurkuma a semena melounu. Předpokládá se, že všechny hrají roli při udržování wellness, čímž podporují dlouhověkost a prevenci nemocí.

Jméno „Ojamin“ kombinuje dvě slova: Ojas, která je podle Ayurveda jemnou podstatou, která je zodpovědná za život, zářivé zdraví, silnou imunitu, vitalitu, dlouhověkost a celkovou pohodu jednotlivce a „min“, část části Značka, která odkazuje na léčivé vlastnosti bylin a ovoce v toniku.

Výhody pro diabetiky a ty, kteří hledají dlouhověkost, jsou ústřední pro historii původní formulace z Indie a nový Ojamin Herb & Fruit poskytuje podobné výhody v chutné a biologické dostupné formě. Vnuk LK Tate, Pete Tate, přeformuloval a zdokonalil původní recept Ojamin, aby vytvořil nový Ojamin Herb & Fruit, který ve své účinnosti zůstává věrný originálu. Tonikum se nyní vyrábí v Anglii a zdokonaluje se ve Švýcarsku pod jeho vedením. Syrové ingredience pocházejí z krásných lesů v Indii, které jsou zcela bez hnojiv, pesticidů a GMO. Poté jsou kombinovány s čistou pramenitou vodou. Technologie Medtate Patentované vzácnosti zaručuje, že se extrahuje pouze ty nejčistší a mnoho účinných výživných vlastností bylin a ovoce, což má za následek osvěžující a efektivní tonikum.

Některé z dalších výhod Ojamin byliny a ovoce:

Management cukru v krvi a hmotnosti

Aloe Vera, Haritaki, Cumin, Neem, Bael, Beleric, Basil, Fenugreek, kurkuma a okra ukázaly, že mají hypoglykemické účinky na diabetiky ve vědeckých testech, přičemž ostatní složky vykazují stejně pozitivní vlastnosti pro obecnou pohodu a zdraví. Zejména jednou z nejúčinnějších složek pro zvládání hladiny cukru v krvi v Ojamin Herb & Fruit je Emblica Officinalis (nebo indický angrešt), která je bohatá na polyfenoly. Tyto antioxidační sloučeniny chemicky snižují otoky a bolest v pankreatu. Odrazují také inzulínovou rezistenci, čímž podporují zdravé počty cukru v krvi u diabetiků. Výzkum také ukázal další příznivé účinky, včetně snížení tělesné hmotnosti, snížení tuku a snížení cholesterolu.

Čištění těla

Byliny v Ojaminu byliny a ovoce je známo, že čistí hlavní orgánové systémy, včetně jater, ledvin a kůže. Výzkum ukázal, že po 90 dnech 30 žen dobrovolníků vzhledem k Aloe Vera vykazovalo značně snížené vrásky a zlepšenou pružnost, jakož i zvýšenou produkci kolagenu [1].

Imunitní zvýšení a antimikrobiální aktivita

Ingredience Ojamin Herb & Fruit hrají imunitní stimulační role. Patří mezi ně antibakteriální, antimikrobiální, antimykotická, antivirová a anti-mykobakteriální vlastnosti. Tato aktivita v průběhu času by mohla pomoci při čištění a vyživování vnitřních orgánů, pomoci funkčnosti a vytvářet harmonizující účinek.

Příznivé účinky ojamin byliny a ovoce se v průběhu času staví s pravidelným používáním. Mnoho uživatelů po třech měsících hlásí pocit vylepšeného wellness po měsíci denního používání a plné účinnosti. Ve Velké Británii je Ojamin Herb & Fruit plně schválen společností Defra, Agentura pro potraviny a MHRA. Ojamin Herb & Fruit nezasahuje do žádného léku a je zcela bez aditiv, cukru, lepku, mléka a sóji. Tonikum je také vhodné pro vegany a vegetariány. Ojamin Herb & Fruit lze potěšit mnoha způsoby – s vodou, šťávou, čajem nebo dokonce v polévce (v ideálním případě po několika minutách chlazení).

Ojamin Herb & Fruit prodává za 29,99 GBP za čtyřtýdenní dodávku (pokud je odebráno dvakrát denně) a lze jej v současné době zakoupit na následujících webových stránkách Ojamin.com, Amazon a Victoria Health.

Ojamin Herb & Fruit bude také k dispozici v různých formách, včetně tobolek, sáčků a čajových sáčků později v roce 2017.

Pro více informací naleznete na adrese www.ojamin.com.

Odkaz na tento příspěvek: ojamin Herb & Fruit-Esends Tonic for for Diabetici a denní wellness

4.2/5

(9 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *