Sdílení stavu našich dětí

Oct 30, 2022 Uncategorized

je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Každá matka řekla: „Jezte vaši zeleninu“, v určitém okamžiku svému dítěti. Jak se ukázalo, matka vždy ví nejlépe. Špatná strava, ať už je příliš málo, příliš mnoho nebo nesprávnou rovnováhu s jídlem, může zvýšit rizika našich dětí na spoustě nemocí a nemocí, které se mohou stát oslabující a ohrožující život. Nová malá studie naznačuje, že obézní teenageři jsou vystaveni zvýšenému riziku zánětu, inzulínovou rezistenci (prekurzor na diabetes) a oxidační úzkost (což může způsobit poškození krevních cév). Tyto metabolické abnormality naznačují, že proces rozvoje srdečních chorob již u těchto dětí začal, což je pro ně rozhodující provést definitivní změny životního stylu a stravy.

Vědci ve studii porovnávali stravu 33 mladých obézních lidí (ve věku 11 až 19 let) až 19 lidí ve stejné věkové skupině, kteří měli normální váhu.) Není překvapením, že dospívající v obou skupinách nedostali správnou výživu, protože to neudělali „Jíme dostatek ovoce, zeleniny, vlákniny a mléčných výrobků, ale obézní dospívající zejména konzumovali méně mléčných výrobků a méně porcí ovoce. Bylo zjištěno, že draslík a vitamíny A, C a D – které se nacházejí v opevněných mléčných výrobcích a hluboce zbarvených ovocích a zelenině – chybí ve stravě obézních dětí.

Další nedávná studie zveřejněná v listopadu 2010 Online vydání oběhu naznačuje, že děti, které jedí stravu bohaté na ovoce a zeleninu, mohou být schopny pomoci odvrátit aterosklerózu v dospělosti, předchůdce srdečních chorob. Děti, které jedí, produkují téměř každý den, vyvíjejí mnohem flexibilnější tepny. Mít tepny, které se podobají ohýbaným brčkami, je dobrá věc; Ztuhlé tepny způsobí, že vaše srdce funguje tvrději a blokády jsou mnohem pravděpodobnější.

Související základní vitamíny, které musíte užívat denně

Tyto studie poskytují vhled do raného vývoje cévních chorob a mají zásadní důsledky pro preventivní úsilí u dětí.

Pokud se vaše děti zajímají o brokolici a jablka jako v matematických domácích úkolech (jinými slovy, ne), mohou tyto metody testované rodiči zlepšit jejich produkční kvocient bez boje s jídlem:

–Jte je sami. Když rodiče jedí svou zeleninu, děti také. Jsou tvrdě zapojeni, aby simulovali to, co děláte-opičí-viz-monkey-do stále funguje.

–Keed při jejich používání. V obědech zabalte proužky červené pepře nebo brokolice. Přidejte nakrájené kiwi nebo mango. Pokud se vrátí domů nedotčené, nevytočte se. Prostě to udělejte znovu a znovu. Pro mladík může trvat 10 až 15 „úvodů“ vyzkoušet nové jídlo.

– Ponořte se o příteli vašeho dítěte nad tím, kdo má rád vegetariány – váš člověk může modelovat jeho chování.

– Nenuťte problém. Vysokotlaká taktika činí večeři sestupem a může vaše dítě vypnout na růžičkové klíčky, které jste se konečně naučili milovat.

Odkaz na tento příspěvek: stav diety našich dětí

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *