Váš dietní plán ovlivňuje vaši vnější krásu podle odborníka na výživu a také od profesionálního věku

Nov 2, 2022 category

!

Podíl

tweet

Podíl

jsem byl teenager, který se moje kůže začala měnit. Šlo to z měkkých, mladých a čerstvých na mastné i náchylné k akné. Stejně jako většina mladých žen jsem vyzkoušel řadu produktů na trhu, které se prohlásily za zbavení se akné i ropy. Dnes mám třicátých let a stále zažívám příležitostné vyložení.

Když byla ve svých dvaceti letech, Dawn Amador měla své vlastní boje s akné. Nakonec byla tak konzumována tím, že odstranila pokožku, že zkontrolovala každou publikovanou péči o pleť i výživu, vyzkoušela téměř každé navrhované ošetření a testovala každý vynalezený produkt. Dnes je licencovanou estetickou a také učitelkou péče o Akin a také majitelkou Skin Logic v San Jose v Kalifornii. Amador uvádí, že na rozdíl od topických chemikálií vede k péči o pleť zdraví a wellness, stejně jako přístup k péči o pleť.

Ve své nové knize „Průvodce Diva k životu bez akné: cesta jedné dívky ze Zitty do Pretty,“ sdílí Amador to, co objevila ze své zkušenosti i výzkumu. Má jednoduchá vysvětlení podporovaná vtipnými pravými životními příběhy o tom, co je akné, přesně jak mlékárnu ovlivňuje vaše zdraví a wellness, stejně jako kůže, doplňky a spiritualitu.

“Lidé idealizují zdravou pokožku, ale je to dosažitelné,” říká Amador. “Je to všechno o rovnováze a objevení systému, který pro vás funguje.”

Amador je brilantní a také „průvodce Diva k životu bez akné: cesta jedné dívky ze Zitty do Pretty,“ je konečná svatá Bible péče o pleť, kterou musí mít každá dáma. Objevil jsem knihu chytré, vtipné i otevírání očí. Rovněž zahrnuje protizánětlivé recepty a recepty na Super Foods, které pomáhají vašemu záři pokožky. S pomocí této knihy může kdokoli dosáhnout zdravé pokožky.

Související zdraví a wellness výhody česneku a to, pro co je skvělé

Pro více informací o autorovi, Dawn Amador a její kniha „The Diva’s Guide to Acne-Free Life: Journey of One Girl’s Award ze Zitty do Pretty,“ viz . Rovněž můžete dodržovat péči o kožní logiku a centrum pro léčbu akné na Facebooku a Dawn Amador na Twitteru. Můžete si koupit „The Diva’s Guide to Acne-Free Life“, na Amazon.com nebo ve vašem regionálním knihkupectví.*Zveřejnění: Dostal jsem kopii „The Diva’s Guide to Acne Free Life: One Girl’s Journey od Zitty Pěkně, “výměnou za tuto recenzi. Všechny názory jsou přesné i 100% důl.

Cascia Talbert je hektický blogger, vydavatel, spisovatel na volné noze, na internetovém prodejci a maminka pěti dětí, žijící na severozápadě Pacifiku. S B.A. V historii, právních předpisech, jakož i nadšení pro komponování a také zdravé, založila časopis Healthy Moms v roce 2007. Magazine Healthy Moms je v současné době umístěn nejvyšší blog o zdraví a wellness pro maminky a také nabízí řadu Zdravotní a wellness profesionální spisovatelé i blogery mámy. Paní Talbert věří, že pokud jsou maminky dobře informovány o problémech zdraví a wellness a přesně o tom, jak zůstat zdravé, mohou tyto informace předat svým dětem a také obrátit statistiky obezity mládeže v USA

Paní Talbertová je autorizovatelná autorka Blog Health and Wellness na wellsphere.com a její články lze také objevit na ezinearticles.com. Rovněž provozuje síť sociálních médií Zdravé maminky na Ning, je hlavní reklamní policista pro Talbert Nutrition LLC a je také v poradní radě pro sociální sítě pro americkou wellness výzvu. dodržujte ji na Google+.

Zjistili jste tyto informace užitečné? Kliknutím sem zobrazíte podporu časopisu Healthy Moms.

Odkaz na tento příspěvek:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *