7 Super Fun Metody, jak zůstat ve formě této zimy

Nov 16, 2022 Uncategorized

Sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Zima je právě zde, což znamená chladnější teploty a kratší dny, to však neznamená, že musíte přestat být zdravý i aktivní. Existuje mnoho metod, které můžete zůstat ve tvaru, které jsou efektivní i zábavné, zatímco sníh padá!

Horká jóga, nebo v původní podobě, Bikram jóga, se provádí v super horkém prostoru nastaveném na 104 stupňů. Při této teplotě skončily svaly teplé a poddajnější, takže byly schopny držet se a prodloužit se do pokročilejších, složitějších pozic. Někteří lidé se také cítí, jako by teplé pomáhalo mysli i relaxaci těla, zaměření a soustředění. Hledáte metodu, jak se natáhnout a omladit se a zároveň se dostat do fantastického tréninku? Toto je váš džem.

CrossFit kombinuje kardiovaskulární, silový trénink a také pohyby tělesné hmotnosti pro vysokou intenzitu, velmi efektivní a vysoké zábavné cvičení. CrossFit, který se učil ve skupinovém prostředí, může udržovat vaše konkurenční požáry horké, zatímco tempy jsou venku chladno.

Spinning je indoor cyklistické cvičení, obvykle vyučované za hodinové skupinové nastavení. Tyto třídy jsou nastaveny na melodii pocitové, pozitivní hudby a jsou fantastické pro kardio práci se zvláštním zájmem, které se věnuje intervalovému tréninku. Třídy spřádání mohou být obtížné, pokud skutečně tlačíte, ale jsou vždy super zábavné i motivující.

Vzpírání je fantastická metoda, jak zůstat ve formě, když si vezmete cvičení uvnitř. Udržujte své váhy těžké, stejně jako vaše odpočinek, stejně jako můžete ztišit a vylévat více tuku než během léto v létě!

Na domácí trénink jsou fantastické, když je také chladno. Stejně jako je to snazší, než můžete věřit, že získáte fantastické cvičení v domě bez jakéhokoli vybavení. Můžete objevit spoustu tréninků zdarma bezplatného domu online, jako jsou zde publikované zde, stejně jako zde, stejně jako zde (tento využívá Pandoru k jejím smíchání), nebo můžete dělat videa. Mnoho lidí vidělo fantastický vývoj směrem k jejich cílům na hubnutí pomocí tréninkových videí, jako jsou videa z Jillian Michaels a programu Beachbody; Oba jsou zábavné i efektivní!

SOUVISEJTE SOUHLASÍM SVÉHO ZDRAVOTU A WOLLNESS V roce 2020 sledováním těchto klíčových příznaků nevyváženého imunitního systému

Lyžování a snowboarding. Život v Nové Anglii je neuvěřitelný pro zimní sporty, zejména pro lyžování a snowboarding. Může to vypadat snadno, ale oba mohou představovat tvrdé cvičení. Pokud si chcete užít venku a využít některé svaly, kterým jste nerozuměli, měli jste je vyzkoušet. Také snowboarding? Nasměrovat své vnitřní dítě: Sladding je také zábava!

Běh, jako vždy, je fantastická metoda, jak zůstat fit. A právě od té doby, co je chladno, neznamená, že musíte zajistit své běhy. Pokud se rozhodnete běžet venku se zimou, investujte do některých skvělých běžeckých punčocháčů, aby svaly nohou udržely v teple i aktivní. Ani jeden pro chlad? Já také ne. Vezměte svůj běh do domu na běžící pás, rychlost nebo sklon nebo obojí, a také zasáhněte některé intervaly.

Snášejte chladné zimní měsíce tím, že zůstanete v teple i ve tvaru s několika mými preferovanými činnostmi! Jaké jsou vaše preferované metody k tréninku, když teplota klesá a sníh spadne?

O autorovi: Mandy Skinnerová je autorem fotbalové maminky s blogem svalů kromě knihy PB & J a také kliky: Průvodce hektickým maminkou po dietním plánu a cvičení. Rovněž je editorkou fyzické zdatnosti pro Magazine Healthy Moms, kromě přispívání do maminek Big City. Mandy je hrdá máma dvou, Sean i Sarah, kromě osobního instruktora fitness a trenéra výživy věnovanému živému zdravému i šťastnému. Kromě svého atletického úsilí je Mandy stálým obhájcem zdravého i aktivního života.

Sledujte Mandy na Instagramu @Mandyjskins nebo Twitter @mandyskinns.

Odkaz na tento příspěvek: 7 Super zábavné metody, jak zůstat v tvar této zimy
Související 8 Osvědčené metody Kolagen může zvýšit zimní pokožku

0/5

(0 recenzí)Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *