7 návrhů na úspěšnou sdílení matky

Nov 19, 2022 Uncategorized

práce v domácnosti se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Life & Charm Weekly: Life & Love

7 návrhů na úspěšnou maminku práce doma

Od Shana Aborn for Life & Charm Weekly

Generace před, zůstat doma s dětmi naznačoval život domácích prací a domácích úkolů. Dnes bude pravděpodobně zahrnovat konferenční hovory, fakturaci a výplaty, pokud více žen objevuje výhody, že jsou maminkou doma. Pokud jste uvažovali o zahájení vlastního domácího podnikání, je zde sedm základních návrhů, které je třeba mít na paměti. Kromě toho, pokud budete potřebovat kancelářské vybavení a potřeby, jako jsou kancelářské sezení a skříňky na domácí kanceláři pro své soubory, můžete před zahájením povolání kontaktovat společnost Olson Cabinets & Woodworking Inc. mít spolehlivé telefonní systémy společnosti, abyste neměli žádné problémy, když jste na konferenčních hovorech a schůzkách přiblížení.

1. Najděte nejlepší práci. Pokud již máte na mysli povolání nebo váš současný šéf souhlasil s telekomunikačním uspořádáním, pak vás naštěstí! Ale pokud si nejste jisti, jaký druh domácí práce se věnovat, proveďte nějaký průzkum, abyste našli dobrý zápas pro vaše zájmy a dovednosti. Stránky jako wahm.com, hbwm.com a atracerebellion.com jsou vynikajícími zdroji pro „Mompreneurs“.
Mezi četné domácí možnosti společnosti, které jsou dnes dostupné, patří virtuální call centrum a kancelářské asistentky, správa sociálních médií, prodej katalogu, blogování a zadávání dat. Nebo zvažte změnu koníčku, které milujete, jako je fotografie nebo výroba šperků, na kariéru.

2. Dejte si pozor na podvody. Vyhýbejte se jakékoli společnosti, která žádá o poplatek za předem (ačkoli virtuální call centra vyžadují malou platbu za kontroly na pozadí). Odborník na práci v domácnosti Christine Durst, spoluzakladatelka RatracereBellion.com, také varuje před kliknutím na odkazy na vlákny Facebooku od lidí slibujících příležitosti společnosti („Vydělávejte 7 000 $ měsíčně!“). Obvykle se jedná o náborové pracovníci ze stinných společností pyramidových schémat.

3. Znáte náklady. V závislosti na vaší práci budete pravděpodobně muset investovat do zásob, jako jsou přepravní materiály, jako jsou přepravní krabice a vlnitá krabice nebo aktualizace softwaru. Pravděpodobně budete také muset investovat do elektronických smluvních výrobních a výrobních služeb. Udělejte si domácí úkoly, než začnete zajistit, aby vaše nová práce nezlomila váš rozpočet. Pokud jsou vaše počáteční náklady vysoké, podívejte se na možnosti, jako jsou malé firemní půjčky nebo dokonce nejlepší postupy crowdfundingové kampaně.

A může to chvíli trvat, než uvidíte zisk, takže odložte dost úspor, abyste vás viděli v štítu. “Existuje skutečná mylná představa, že můžete fackovat blog nebo začít dělat přímý prodej a peníze se vylévají,” říká Kelly Land, zakladatelka MoneyMakingMommy.com. “Zeptejte se sami sebe: Mohu to udělat kolem své současné práce, takže budu mít stále příjem, nebo existuje jiný zdroj příjmů, který nás udrží v chodu, když to dělám?”

4. Vezměte svou práci vážně. Jen proto, že ráno nestavíte vysoké podpatky, neznamená, že nepracujete. Nastavte pravidelné hodiny a držte se jich, i když to znamená, že se do dveří domácí kanceláře dostanete značku „Nerušit“. Další skvělý nápad, jak se držet dál od rozptýlení, poskytuje PRT Industries přenosné kanceláře, které můžete nastavit v pohodlí vlastního dvorku.

5. Mějte plán péče o dítě. Zatímco to, že je Wahm, je pro vaše děti, stále se vyplatí mít dobrý systém podpůrného systému jen pro případ. Důvěryhodný sitter, milující prarodiče nebo spolehlivý přítel mohou být zachráncem, když se zabýváte termíny a neklidný batole najednou.

6. Buďte připraveni ztratit spánek. Mezi pracovními povinnostmi a plánem aktivity dětí se mnoho matek práce doma zjistí, že jejich pracovní den je mnohem delší než osmihodinová norma. “Vstávání před všemi a pobyt později byl jediný způsob, jak jsem mohl zůstat na trati a dosáhnout věcí,” říká Land. “Mnohokrát jsem si jen zdříml, když to dělaly děti.”

7. Najděte si čas na odpočinek. Provozování společnosti a rodiny může být stresující, takže nezapomeňte dát do svého dne nějaký čas. “Pro mě je hraní, jak zmírňuji stres,” říká Land. “Mám jednoho přítele, který jde ven a plevele, když se věci zbláznily, a další, který nemůže žít bez jejího týdenního obličeje.”

Shana Aborn je bývalá redaktorka Ladies ‘Home Journal and Mamm. Má také psanín pro rodiče, pracující matku, rodinný kruh a BettyConfidential.com. Shana je generálním editorem Life & Charm Weekly.

//js.revsci.net/gateway/gw.js?csid=f09828&auto=t&bpid=Studioone

SOUVISEJÍCÍ PŘIPOJENÍ SVÉHO TODDLER na jejich první návštěvu zubaře

var time_on_page = 0; window.onload = function (e) {d = new date (); time_on_page = D.GetTime (); } window.onbeForeUnload = function (e) {d = new date (); proud_time = D.GetTime (); time_on_page = time_on_page? (proud_time – time_on_page): 0; if (time_on_page) {sekundy = parseint (time_on_page / 1000); sekundy = 5*(Math.Ceil (Math.ABS (sekundy/5))); sekundy = Math.max (sekundy, 1); qry_str = ‘? cat =’ + ‘čas na stránce’ + ‘& value =’ + sekundy + ‘& action =’ + sekundy + ‘_sec & title = 7 + tipy + do + být + a + úspěšný + práce-doma-home +Mom & Type = Funkce a identifikátor = úspěšný_work_at_home_mom & kanál = Life-and-Love & Partner = HealthMamamagazineftp ‘; skript = nový obrázek (1,1); script.src = ‘ + qry_str; }} Pokud se vám tento krátký článek líbil, můžete v těchto příbězích potěšit.

Načítání…

var MarketGiddate = new Date (); Document.Write (”);

§ion=

var addthis_config = {„data_track_addressbar“: true}; // s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-52a8a5a807f5f744

Odkaz na tento příspěvek: 7 návrhů Úspěšná maminka v domácnosti

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *