Chlapcovský klub chatujte s Alli Worthingtonem, maminka 5

Nov 28, 2022 category

, která ji viděla kolem blogosféry, vždy jsem se divil, jak hezká, ženská a together’s Alli Worthington vypadala z dálky, takže jsem nad rámec toho, že mě nechal vybrat Její mozek pro náš dětský klub Rookie Mommies. Alli je velmi zaneprázdněn tím, že je stavitelem společností, bloggerů, konzultanta a generálního kurátora Awesome. Je zakladatelkou a vydavatelkou blaženého domácího časopisu. Ach jo, a zmínil jsem se, že má pět synů?!

Jak staří jsou vaši chlapci? Můj manžel a já máme 5 dětí, které se pohybují ve věku od 4 do 14 let a žijeme mimo Nashville, TN. Všechny děti jsou od sebe asi dva a půl roku a všechna jejich jména začínají J. Ano, všechny J; Jsme z „těchto rodin“.

Říkám novým přátelům, kteří navštěvují, aby nejprve zavolali dětem „„ j “. Jinak vidím vzhled paniky, když uslyší jména všech a přemýšlí, jak si budou pamatovat všechna jména později.

Co vás hodně šokovalo o tom, že jsi máma? Nemám sourozence, takže žít se šesti muži je neustálé vzdělání. Oba se těší a jsem zděšen tím, že si děti užívám, jak si navzájem komunikují způsobem, který bych si nikdy nepředstavoval. Objímají, zápasí, bojují a pak znovu objetí. Když začnou bojovat, křičím: „Ahoj kluci, potěší jsi boj nebo rozzlobený boj?“ Devětkrát z deseti jsou potěšeni bojem.

V noci doma se sportem v televizi se všech pět dětí mazlí s mým manželem v naší posteli. Samozřejmě se tomu snažím vyhnout jakýmkoli způsobem. Zůstávám v obývacím pokoji, protože je tichý!

Samozřejmě slyším všechno, co se děje v další místnosti. Je vtipné, jak předvídatelné jsou všichni. To se stane:

Nejprve se přitulili a užili si hru s tátou.

Po 15 minutách je slyším, jak se všichni smějí a mluví.

Pak zápasí a někdo se srazí z postele.

Pak slyším jedno dítě na druhého.

Pak se někdo zbláznil a udeřil jiného bratra.

Pak je můj manžel požádá, aby si svlékli, vycházeli a užili si hru.

Nikdy to neudělají.

Než to víte, slyším, jak můj manžel křičí: „Všichni, pokud se nemůžete chovat!“

Odcházejí a vrátí se znovu a znovu- pokaždé slibují, že se ochladí.

Nakonec se vychladnou a všichni se přitulují sladce.

Dokud nezačnou křičet, aby oslavili přistání v televizi.

Pak se děti dostanou do extatiky a jsou hlučné.

Dokážete uhodnout, co se stane dál? Jo, stane se to znovu.

Nikdy nepochopím jejich dětským světem, ale nemusím … a miluji nahlédnutí.?

Jaká je nejzábavnější věc na tom, že je nyní ideál dítěte máma? Nejlepší okamžiky ideální nyní pravděpodobně zahrnují pouta mezi bratry různého věku. Nedávno naše nejmladší (4) se rozhodl, že se v noci vyděsil spát a šel po chodbě do nejstaršího bratra (14) místnosti, stočil se jako štěně na vrchol obalů a usnul.

Rodičovství je dlouhá hra. Maminky zvláště nemají na zádech spoustu pat. Všimnutí těchto malých okamžiků sladkosti může být obrovským povzbuzením, že dělám dobrou práci jako matka. Nikdo není dokonalý, žádná matka to nemůže udělat, ale když jsem viděl, jak se moje děti starají o sebe, říká mi, že dělám dobře.

Co je nejtěžší na tom, že teď je ideál dítěte, nutíme se přimět je, aby převzali osobní odpovědnost za své činy, rozhodnutí a rozhodnutí. Je mnohem snazší zachránit a omlouvat pro děti jakýmkoli způsobem. Maminky chtějí, aby pro starší děti zmizely těžké časy, jako tomu bylo v případě, že to dítě bylo dítě.

Je také těžké jim nedávat věci, které nevydělali. Jistě, mohl bych jim získat novou hru nebo nový fotbal atd. Ale vím, že je to jen to, co se vydělává, což je skutečně oceněno. Pro mé děti je to odvodněná služba, abych je zkazil, protože touha nikdy nepřijde. Díky reklamám bude vždy existovat upgrade nebo lepší hračka.

Abychom si vážili položku a v dlouhodobém horizontu, je třeba si vydělat věci (a peníze na tyto věci).

Máte nápad sdílet pro maminky mladších dětí? Rozbijte mateřský cyklus stravování vašich dětí. Bude vás to mizerně. Umožněním jejich závislosti a příliš mnoho dětí můžeme neúmyslně umožnit našim dětem, aby se staly oprávněným. To se stává sebestřelnost, a díky tomu může děti přimět, aby se děti rozrostly v málo emocionálně nevyzpytatelné diktátory. Pojď, než se potkáte, jak jsem předem, řekni mi, že neznáš takové dítě? všichni děláme. Tyto děti pravděpodobně mají rodiče, kteří si myslí, že jsou velmi milující, ale ve skutečnosti umožňují svým dětem.

Také si myslím, že by maminky trpěly menší depresí, kdybychom očekávali, že děti v USA zvednou prst.

Pokud vaše dítě může používat váš iPad, vaše dítě je dostatečně jasné, aby mohlo dělat domácí práce.

Pravidelně s tím bojuji sám. Někdy chci nechat domácí práce sklouznout a dělat všechno sám, takže nemusím trpět veškerým kňučením. Závisí na mně, stojí za to potíže s nucením vašich dětí, aby byly zodpovědné a vykonávaly svou práci.

Například všechny děti mají tendenciy vzít své rodiče za schválení a upadnout do vzorce očekávání, že se jejich matky s nimi vypořádají.

Tento typ zbytečné neustálé oběti sloužící rozmarům dětí, které mohou dělat věci pro sebe, je to, co nosí spoustu matek dolů. Aktivně ukazuji dětem o hranicích tím, co pro ně nedělám a co očekávám, že budou dělat.

Sbalují si vlastní obědy a vyprázdňují myčku nádobí od 8 let a očekávám, že budou zodpovědní za sebe a budou pracovat ve prospěch celé rodiny mnohem více a mnohem více, jak stárnou. Děti dělají veškerou kuchyňskou práci, musí vařit večeři jednou týdně, odkládat prádlo, vakuum a pracovat na zahradě.

Místo toho, abych to všechno dělal a stal se ohromeným a tiše rozzlobeným, ukážu dětem, aby ocenily jejich rodinu a jejich maminku tím, že tahaly svou vlastní váhu. Na oplátku mají mnohem šťastnější rodiče.

Teď to zní vznešeně, ale není to v každodenním životě. Stále kňučejí o domácím pracích a během práce mají prdené soutěže. Dokud nejsou u konce žádné hosté, zanedbávám nepříjemnost. ?

Chci o tom slyšet mnohem víc. Zajímalo by mě, kolik práce moje 7, 5 a 1 rok jsou připraveni. Moje litry jsou lenoši. V závislosti na osobnosti může sedmiletý starý zabalit svůj vlastní oběd, vakuový obývací pokoj a prázdnou myčku. Nikdy jsem neměl štěstí, jak by se některé z mých dětí do 5 let uklidilo. Všechna doporučení, aby předškoláci uklidili jejich hračky, byla ztracena na nás.

Když byla moje nejstarší v mateřské škole, musel před školou vykládat nádobí a vakuum. Zachytávám se se všemi jeho malými bratry. Ha. ?

Co děláte, abyste zůstali dívčí v domě chlapců? Myslím, že moje společnost vyrostla z mé potřeby být kolem jiných žen! Konference, kterou jsem spoluzakládal, konference o sociálních médiích Blissdom, má 1000 účastníků, z nichž všichni se právě stanou ženou. ?

Postavil jsem celou mediální společnost, která se zaměřuje na propojení inteligentních žen, velkých nápadů a skvělých zdrojů. Blissdom je servisní konference se stranami s nadměrným množstvím třpytů. No, alespoň na mě …

Existuje další maminka mnoha dětí, které hledáte pro doporučení nebo inspiraci? Můj přítel, Wendy Schererová (na Twitteru jako @wendyscherer) je úžasná osoba, která je fantastickou maminkou dospívajících.

Související odkazy přátelské k vole: Dnes sdílím zábavné zásobovací vycpávky, protože mi to řekla Whitney.

Punch Balloons – nejlepší malé věci, které se dostanou z velké energie, když se v zimním čase v domácnosti dostanete, takže nevyužíváte své bratry (jak mi Alli doporučil minulý rok; z nějakého důvodu je 50 míčů o něco víc než mnohem víc než 12 Takže získejte 50.)

Adhesivní kníry – Nemusel jsem z nich dostat 50, ale jsou tak zatraceně vtipné a teď už nikdy nedojde. Jsou také v mé punčochách. Co?

Železové vazby-Spiff Upte Thirs nebo Onesie vašeho dítěte a zároveň podporovat tento okouzlující obchod Etsy.

Jakýkoli druh malého automobilu – automobily Matchbox, horká kola, dětská verze … Je mi to jedno, všichni je dostaneme.

LEGO MINFIGURES – Rád získávám překvapivé balíčky, které zahrnují jeden náhodný tajemný vole, dokonce i pro sebe. Sawyer dostane Duplo Dude, který je již v našem domě. Shhh.

A pamatujte, maminky:

[Všechny fotografie z Alli Worthington používané s jejím svolením]

Od tohoto rozhovoru zahájil Alli fenomén knižního projektu s názvem Breaking Busy: Jak najít mír a účel ve světě bláznivého. Miluji to, ale byl jsem příliš zaneprázdněn, abych si to přečetl!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *