Ezviz Tiny Indoor Wi-Fi Cam-nákladově efektivní bezpečnost domu

Dec 8, 2022 Uncategorized

Sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Domácí bezpečnostní systémy mohou náklady na bezpočet dolarů. Pro americké domácnosti střední třídy je tento typ investic téměř nemožný. Ezviz, severoamerický podnik, který se otočil od největších i mnoha důvěryhodných dodavatelů bezpečnostních videí, přišel s mnohem nákladově efektivnější metodou pro Američany, aby sledovali svůj dům i domácnost s Ezviz Tiny Indoor Wi-Fi Camera.

Toto užitečné bitové zařízení vyhodnocuje pouze 4 unce a náklady méně než 70 $. Nastavení vačky je vánek a lze jej provádět za méně než 20 minut. Uživatelé si mohou stáhnout aplikaci do svého moudrého telefonu nebo tabletu z App Store nebo Google Play. Ezviz Tiny také zahrnuje vestavěnou detekci moudrého pohybu, která upozorní váš gadget iOS nebo Android, když je aplikace nainstalována, pokud detekuje pohyb. Pokud však očekáváte, že domácí pes bude pronásledovat jeho ocas odpoledne, můžete nastavit rutinu, abyste získali informování pouze tehdy, když je chcete.

Videa jsou Crystal Remove s 720p HD. Rovněž promítá noční vidění s vzdálenostmi až 30 stop. Rychle se namontuje ke zdi kdekoli ve vašem domě, v herně mladých lidí, chodbou, předními dveřmi nebo školkou. Existují neomezené možnosti. Pokud máte několik kamer, můžete si prohlédnout každý prostor v aplikaci Ezviz.

“Každý musí být schopen dohlížet na to, na čem na nich hodně záleží, aniž by zlomil banku,” uvedl Albert Lin, generální ředitel Ezviz. “Sledujte své děti, vaše domácí mazlíčky, váš domov … Existuje spousta aplikací, dokonce i pro malé podnikání!” Drobnost vám umožní být tam, cítit se blízko toho, na čem záleží nejvíce. “

Související je vztek zdravé emoce?

EZVIZ rovněž vytvořil bezpečnost dat a soukromí nejvyšší prioritu, přičemž každé video šifrovalo přímo na CAM a také bezpečně streamovalo SSL do cloudu nebo určeného zařízení. Přestože videa lze rychle uchovávat na cloudu EZVIZ, můžete také ukládat video lokálně na paměťové kartě microSD až 64 GB.

Takže vačka je krádež, co však náklady na členství? Ezviz používá 7denní i 30denní předplatné v měsíčních nebo ročních plánech. Předplatné začínají na 4,99 $/měsíc nebo 49,99 $/rok pro 7denní plán, nebo 9,99 $/měsíc nebo 99,99 $/rok za 30denní plán. Kromě toho, aby jej doplnil, Ezviz používá první rok cloudového úložiště, zcela zdarma.

Můžete si zakoupit Ezviz Mini Indoor Wi-Fi Cam v Sam’s Club a Amazon.com. Pro mnoho dalších informací o ezviz malé navštivte ezvizlife.com.

*Zveřejnění: Za tuto recenzi jsem dostal Ezviz Mini Indoor Wi-Fi Cam. Všechny názory jsou přesné i 100% důl.

Odkaz na tento příspěvek: ezviz tiny indoor wi-fi cam-náklady na efektivní bezpečnost domu < /A>

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *