Nechat dospívající pedál, pád, a také se vrátit sama o sobě

Dec 19, 2022 Uncategorized

sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Udělejte situaci pro rodičovství ponorky

Jaká je nejtěžší část o tom, že jste rodič, zejména rodič teenagera?

Na chvíli si přemýšlejte o tom dni, kdy jste své dítě naučili zakopnout kolo. Stejně jako v určitém okamžiku jste se museli pustit ze sedadla na kole a také bezmocně postavit, čekat na nehodu i na koleno na kůži.

„Shaky dítě na kole poprvé potřebuje podporu i svobodu,“ napsal autor Sloan Wilson („ten chlap v obleku Grey Flanel“ a další). “Uvědomit si, že to je to, co dítě bude vždy vyžadovat, může tvrdě zasáhnout.”

Opravdu tvrdě. Je děsivé užít si naše děti, které se kolísají samy. Pokud se však stejně bojí pádu nebo nemají šanci vstát, oprášit se, a také se vrátit na toto metaforické kolo jako teenageři, nikdy neobjevují štěrk, odpovědnost, stejně jako potřebné sociální dovednosti prosperovat na vysoké škole i mimo něj.

„Rodiče vrtulníku“ jsou vždy k tomu, aby své děti souhlasili tím, že doručují zapomenuté domácí úkoly, konfrontují tvrdé učitele a dokonce složí eseje na vysokou školu. Pro rodiče je mnohem lepší být mnohem spíše jako „ponorky“ – plavba těsně pod vodami dětí dětí, podpora je a také se starají o své bolení, když se snaží objevovat věci samy o sobě.

Ale pojďme se s tím vypořádat: je opravdu obtížné ustoupit a poskytnout dospívajícím potřebné sebevědomí, aby věci vymyslely, když žijí pod našimi střechami. Je tak lákavé to jen opravit, zejména když jsou životy rodičů tak zaneprázdněny. Vezměte si například zapomenuté domácí úkoly. Často je mnohem snazší to jen snižovat, než nabídnout, s důsledky teenagera, který musí zůstat po instituci nebo vynechat sportovní praxi.

Přesně související, jak mít uspokojivé zkušenosti s nákupem instituce

Co tedy mohou rodiče dospívajících udělat, což je ekvivalent puštění sedadla na kole?

Pro jednoho můžeme motivovat dospívající k účasti na letním programu přes noc, který vyžaduje, aby se hlásili k jiným dospělým než rodičům, učitelům nebo trenérům; používá je nová dobrodružství nebo dovednosti; a také je učí je vydávat opravu s minimálním rušením. Můžeme jim nechat mít zážitek, který je sám o sobě konec, nejen cesta k trofejím nebo vyšší GPA. Cesta musí být stejně zásadní jako cíl. A ach ano, musí to být zábava. Stačí si prohlédnout tyto posudky pro praktikantka!

Výzkum ukazuje, že letní zkušenost mimo dům je skvělá pro osobní růst.

Podle průzkumu American Camp Association Association v letech 2001-2004 mnohem více než 5 000 rodičů, stejně jako táborníky, letní tábor nebo program přes noc pomáhá podporovat sebeúctu, vzájemné vztahy, nezávislost, vedení a rozhodování, mimo jiné Takzvané „měkké dovednosti“, stejně jako bílá kniha transformací vzdělání, organizace věnovaná povzbuzováním mentora nekognitivních dovedností, uvádí, že ti, kteří objevují sebekontrolu a sociální kompetence, jsou mnohem úspěšnější V akademických pracovnících, jejich kariéře i obecné blahobyt.

Kromě toho, jako rodiče, můžeme také využívat dlouhou dobu volno z každodenního zaměření na naše teenagery.

Pustit se může být nejtěžší součástí rodičovství. Stejně jako u dospívajících se to stává mnohem více a mnohem komplikovanější, s důsledky mnohem závažnější než kolena z kůže. Ale pokud nebudeme statečný, abychom přestali držet na kole, naše děti nebudou mít ani to, co vyžadují, aby se nasměrovaly se životem, ani porozuměly štěstí skutečného úspěchu.

Související 6 klíčových úkolů, které musí noví otcové dokončit

O autorovi:
Marie Schwartz je generální ředitelkou a tvůrcem TeenLife Media®.

O TeenLife.com:

TeenLife.com je multimedia na internetové platformě, která spojuje dospívající i jejich rodiče s akademickými i zážitkovými objevováními zkušeností za rohem nebo po celém světě. Tato stránka byla založena v roce 2008 a každý rok přitahuje téměř dva miliony návštěvníků a hledá STEM, Prep, léto, léto, terapeutické, umělecké umění, sousedské služby, testovací přípravné služby a programy vesmírného roku. TeenLife také používá každodenní blogové příspěvky, měsíční zpravodaje a také řadu prominentních na internetu a také tiskové zdroje, které informují rodiče i stážisty ABOZkušenosti, kterým nikdy nepochopili, existují. Indikace dnes, abyste získali „zasvěcené informace“ rutinně – je to zdarma!

31. ledna od 12 do 18 hodin. EST, TeenLife bude hostit první ročník online online veletrhu TeenLife Online, kde se mohou registrovaní studenti, rodiče i pedagogové přihlásit k bezplatnému z jakéhokoli typu prohlížeče a také interagovat online s 12 přednášejícími a mnohem více než 30 zástupců z programů a zdrojů, které připravují stážisty na vysokou školu a život mimo školu.

*Obrázek se svolením FreedigitalPhotos.net

Odkaz na tento příspěvek: nechat dospívající pedál, padat , a také se dostat zpět sám

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *