Výměna péče o děti nebo vyměňte vaše děti

Jan 8, 2023 category

zdarma péče o děti je vzácná věc. Jsem příliš v rozpacích, abych vám řekl, kolik peněz utratíme za péči o děti (mimo školu) každý víkend.

Pokud jste ochotni dát nějaký čas sledovat jiné děti, pak výměna dětí je skvělý způsob, jak získat nějakou péči o děti. Tato aranžmá, známá také jako hlídací družstvo, mohou provozovat gamut od příležitostných k vysoce organizovaným. Tento snímek byl pořízen, když Whitney sledoval mého malého chlapa (připoutaného), když se jí plazila.

Zde je několik přístupů, pokud nemáte Whitney pro BFF:

1) Pravidelné dětské „playdates“-s jedním důvěryhodným kamarádem a dítětem podobného věku vyberte několik hodin v jednom dni v týdnu, kdy si vezmete děti a pak několik hodin, kde si vezme děti.

2) Obchodní pořádání „dětské párty“ – s dětmi, batolatami nebo předškoláky u vás v sobotu večer může několik rodičů jít na skutečné rande a poté si na oplátku získat rande. Čím více veselejší, pokud jste stateční. Čas opravdu prochází rychle, když se dostanete outlumpered, takže je to něco jiného než nudné.

3) Vytvořte nové kamarády – protože život bude snazší, když sdílíte péči o děti, možná budete muset získat nové přátele.

Nyní už jděte na rande!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *