Makin ‘It: Plněné úložné zařízení pro zvířata

Jan 21, 2023 Uncategorized

Dnes se musím podělit o své rodinné tajemství: Moje děti sbírají Webkinz. Máme 42. Kdybyste mi řekli, že by se to stalo, nikdy bych ti nevěřil. Je to trochu obscénní. Tento obrázek ukazuje pouze část z nich.

Webkinz jsou vycpaná zvířata – ačkoli Scarlett a Julian vás opraví, pokud používáte tento termín – které přicházejí s kódem, který zadáte do online účtu, který vám umožní „hrát“ s nimi online. Dovolte mi opakovat, nemyslel jsem si, že by se mi to někdy stalo.

Webkinz jsou všude. po celém mém domě. Každý z nich má jedinečné narozeniny, které je uznána naší rodinou. Hrají skrýt a hledat často, a proto je to vzácný den, který můžeme skutečně najít všech 42 z nich. Spíše než přijímat odpovědnost za ztrátu Webkinzu, moje děti tvrdí, že (trvale) skryté jsou „na dovolené“.

Ještě předtím, než do mého života dorazil Webkinz, mě malá vycpaná zvířata zbláznila. Jasnou stránkou je, že moje děti s nimi skutečně hrají. Temná stránka je, že není kam je odložit. Nezahrnují úhledně.

Přišel jsem na řešení, které by pro některé z vás mohlo fungovat, pokud se také topíte u plněných zvířat.

Koupil jsem si boty Cubby v Target.

Nařídil jsem dětem, že Webkinz musí být ve svých bytech každou noc, než jdeme spát. To bylo částečně úspěšné.

Tento tip podávám pod „výrobou“, protože je to ekonomický kus nábytku a montáže, je velmi vyžadován. Zlomil jsem pot.

Tito malí buggeři mají nyní domov, takže jsem šťastný.

Je sestavení boty ve vaší budoucnosti? Potřebujete jiný praktický projekt? Podívejte se na náš seznam aktivit pro kutily pro maminky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *