Samotný čas: Získání vazby na sebe jako jednotlivce

Jan 23, 2023 category

to začalo jako spíše rutinní nesouhlas o tom, kdy by bylo v pořádku začít se s jeho dobrými přáteli mnohem víc, když jsme přišli s revolučním nápadem.

Víte, moje druhá polovina byla téměř svatá jak v jeho get-home-from-work-at-Sixness, tak i jeho ochotný prolévat-me-go-outness vzhledem k tomu, že jsme měli naše druhé dítě. Opravdu chce, abych byl zábavný a potěšen („Šťastná manželka, potěšená život“, slyšeli jsme), takže mě povzbuzuje, abych šel ven po spaní chlapců, a dokonce je dokonce postavil o několikrát několikrát bez pomoci.

Na druhou stranu jsem se zoufale držel, abych to nechtěl jít sám během čarodějnické hodiny. Obávám se, že mi dojdou ruce, páru, trpělivost nebo všechny tři, opravdu se na něj dívám dopředu, který mi dává nějakou večerní úlevu a zdráhal jsem se říct: „Jistě, zlato, proč se nedržíš Nápoj s lidmi dnes večer “. Často počítám minuty, dokud se jeho autobus neobjeví v Berkeley. Někdy Holden i já na něj čekám na přední palubě jako odpolední aktivita (brzy: „Aktivita nováčků Mamies #752 Počkejte na manžela na verandě“).

Před touto novou myšlenkou jsme se shodli, že by se mohl z jeho úkolu ve městě dostat, udělat svůj podíl na rutině před spaním a pak se vrátit se svými přáteli. Zdá se však, že jeho dobří přátelé se tak netočí, takže byl čas na nový plán.

Čtvrtek v noci je nyní Alec noc. Může dělat, co chce, kde chce, a také se odhlásit z večerního potěšení doma. Nové i zajímavé možnosti mohou zahrnovat – ať už se však rozhodně neomezují – pracovat pozdě bez viny, potěšená hodina, scintilační přednáškové série, akční filmy nebo fantasy baseball.

To také znamená …

Úterý večer je nyní Heather noc.

Ale to není všechno. Rovněž naznačuje, že ve čtvrtek večer mám všestrannost sbalit piknikové obědy a zůstat na hřišti pozdě s maminkou kamarády. Nebo mohu uspořádat oslavy Wii po spaní se svými jedinými přáteli.

A samozřejmě to v ideálním případě naznačuje, že naše spojení bude obohaceno o vyšší flexibilitu, aby dělalo zábavné věci rutinně.

Tato publikování bylo původně napsáno, když jsem měl pětiměsíční i dvouleté. stejně jako dnes se cítí pravda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *