Ztráta váhy dítěte Jaký je nejlepší způsob, jak toho dosáhnout?

Jan 28, 2023 category

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Nedávno jsem od čtenářů dostával otázky zdraví a wellness. Je mi ctí, že mohu na tyto otázky odpovědět. Každý týden budu psát o otázce od čtenáře spolu s mou odpovědí. Níže je první otázka.

“Jaká je nejlepší práce pro někoho, kdo potřebuje ztratit váhu dítěte?” Jaký typ stravy by měl být na osobě, která chce zhubnout? Pomáhá pít hodně vody při zhubnutí? “

Nové matky by se měly ujistit, že jedí správně. Pokud kojíte, pomůže vám to mnohem rychleji zhubnout. Doporučuji vám, abyste své dítě ošetřovali, dokud mu nebude alespoň jeden rok.

Měli byste jíst stravu s vysokým obsahem bílkovin, vlákniny a nízkého nasyceného tuku. Jíst červená maso pouze jednou týdně nebo méně. Skvělé proteiny pro nové matky jsou tuňáka, divoký losos, krůta a sója.

Ujistěte se, že jíte spoustu ovoce a zeleniny. Toto pravidlo vždy používám: „Pět denně je barevná cesta.“ Když obchod s potravinami trávíte spoustu času v sekci produkce a pokaždé vybíráte různé ovoce a zeleninu.

Vyvarujte se balených potravin. Zahrnují příliš mnoho sodíku a konzervačních látek. Obvykle nakupuji po obvodu obchodu s potravinami. To je místo, kde se nacházejí všechny dobré přírodní potraviny.

Ujistěte se, že jíte spoustu celých zrn. Přeskočte bílý chléb pro celou pšenici. Než si zakoupíte, zkontrolujte a podívejte se, který chléb má mnohem více vlákniny. Jíst hnědou rýži místo bílé. Přeskočte tu okamžité ovesné vločky pro ovesné ovesné vločky. Jíst celozrnné bagely místo ochuceného druhu. Vyzkoušejte celozrnné tortilly místo mouky.

Související nedávná vapingová smrt způsobuje, že tříletý plán FDA pro omezení mládeže se cítí jako tisíciletí, o kolik více bude způsobeno škodou, než bude oprava?

Místo toho, aby měl koblihu nebo sladkou cereálie na snídani, mají nějaký jogurt s čerstvým nebo zamrzlým ovocem. Smoothies jsou také vynikající položkou snídaně.

Pití hodně vody pomáhá s hubnutím. avoid soda and any beverage with high fructose corn syrup. Don’t drink your calories up. stick with zero calorie beverages. Water is best.

You ought to spend at least 1/2 an hour a day doing some sort of aerobic exercise. This could be working out on the treadmill at the gym, working out to a fitness DVD, using the Wii Fit, or a brisk walk or run.

Building muscle is also important. This will lower your risk of getting osteoporosis and tone your body more. You can either purchase some small weights and use them at home, join a gym, or do easy muscle building exercises at home such as crunches, push ups, and squats. Make sure you work out different muscle groups every day.

If you have any other questions feel totally free to let me know! Congratulations on having a new baby!

If you have a health related question that you are dying to have answered please e mail it to me at talbert cascia at yahoo dot com.

Cascia Talbert je zaneprázdněná bloggerka, vydavatel, spisovatel na volné noze, online obchodník a matka pěti dětí, žijící na severozápadě Pacifiku. S B.A. V historii a právu a vášeň pro psaní a pobyt zdravé založila časopis Zdravé matky v roce 2007. Časopis Zdravé matky je v současné době zařazen do špičkového zdravotnického blogu pro matky a má několik spisovatelů zdravotnických odborníků a bloggery matek. Paní Talbert věří, že pokud jsou matky dobře vzdělávány o zdravotních problémech a jak zůstat zdravé, mohou tyto informace předat svým dětem a obrátit statistiku dětské obezity v USA

Related  guest Article- who am I and where did I go?” A Woman’s guide to finding Herself again After Divorce

Paní Talbert je hlavním zdravotnickým bloggerem na wellsphere.com a její články najdete také na ezinearticles.com. Rovněž provozuje sociální síť zdravých matek na Ning, je hlavním marketingovým ředitelem společnosti Talbert Nutrition LLC a je v poradní radě pro sociální média pro americkou wellness výzvu. Sledujte ji na Google+.

Link to Tento příspěvek: prohrávání Hmotnost dítěte Jaký je nejlepší způsob, jak toho dosáhnout?

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *