Sbalte nejlépe na svátky, abyste zabránili sdílení ER

Feb 19, 2023 category

, je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Zavazadla, která je také obrovská nebo také těžká, mohou vést k napětí nebo horší

S plnění vaší krůty může být nic špatného, ​​ale možná nebudete chtít udělat totéž s kufrem, když se zabalíte na prázdninové výlety.

V roce 2008 bylo v roce 2008 léčeno více než 53 000 lidí v pohotovostních místnostech v USA, v kancelářích lékařů, klinikách a dalších zdravotnických zařízeních pro zranění související s zavazadly, jako jsou kmeny svalové hmoty, tahy a slzy, podle amerického spotřebitelského produktu USA Bezpečnostní komise.

“Zvedání a také přineste zavazadla, která je také obrovská nebo těžká pro velikost člověka i rám, může na vaše tělo dát hlavní kmeny,” Dr. Jeffrey A. Fried, ortopedický chirurg a mluvčí Americké akademie Ortopedičtí chirurgové, uvedení ve zprávě Akademie. “Abychom snížili jakýkoli druh poškození krku, ramen i zády, je nezbytné ohýbat se na kolenou, zvednout zavazadlo s svaly nohou a přitahovat břišní svaly a zabránit kroucení a otočení páteře.”

Mezi další návrhy zabezpečení zavazadel z organizace patří:

* Pokud je to možné, zabalte produkty do několika menších kusů zavazadel spíše než na jednu velkou tašku. Je mnohem lepší přinést v každé ruce lehčí tašku, než nosit jednu těžkou tašku v jedné ruce nebo přes jedno rameno. * Přineste zavazadla co nejblíže k tělu. * Při vložení zavazadel do strojního oddílu je nejprve zvedněte na horní část sedadla. Poté s rukama na obou stranách vaku zvedněte do kompartmentu. Pokud má zavazadla kola, ujistěte se, že strana kola je nejprve vložena do kompartmentu. Když jsou kola uvnitř, položte jednu ruku na horní část zavazadel a zatlačte ji na zadní část kompartmentu. Při eliminaci zavazadel obráťte tento proces. * Pokud využíváte batoh, ujistěte se, že má dvě polstrované a nastavitelné popruhy. Zabalte těžké výrobky nízké i do středu balení. Na obou ramenou vždy noste batoh. Jeho použití na jednom převzetí může způsobit napětí svalové hmoty. * Pokud využíváte tašku na převzetí nebo duffel, nepřineste ji na jeden typ času. Přepněte strany běžně, abyste se vyhnuli bolestivosti a nepohodlí. * Nespěchejte, když přinesete nebo zvedáte kufr. * Pokud je taška na zavazadla také těžká nebo je nepříjemný tvar, požádejte o pomoc. * Nepřiveďte těžké kousky zavazadel po dlouhou dobu. Udělejte si spoustu přestávek.

Související výzva k čisticím prostředku na jarní prádelnu

Diskutujte o tom na našem fóru

Odkaz na tento příspěvek: sbalte nejlépe na svátky ER

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *