Exponovaná péče o pleť – odstranit a zdravá kůže s vědou + Nature #GiveAway

Feb 24, 2023 category

Sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Moje kůže byla vždy nedokonalá. Když jsem byl mladíkem, moje dohoda byla pokryta pihy. Než jsem dospíval, moje hormony vytvořily mastnou, útěkovou pleťovou pleť. Jako dospělý je moje kůže stále mastná a také jako zažívám z občasného útěku, i když to není téměř tak chudé, jako tomu bylo před 21 lety. Jsem opatrný ohledně toho, co jsem si dal na kůži, a také se snažím zabránit parabenům a také chemikáliemi s rakovinou. Chci zůstat krásný bez přidaných rizik zdraví a wellness. Prevence akné před tím, než zasáhne, je také nesmírně důležité. Nechci být venku na playdate se svými mladými lidmi s obrovským tlustým pupínem na nose.

Odkrytá péče o pleť přesně pochopí, jak je pro všechny, včetně hektických maminek, mít odstraněný tón pleti a zároveň vracet pokožku do přirozené a zdravé rovnováhy.

Jak to funguje?

Podrobená léčba akné je úplně první systém plného spektra, který léčí a vyhýbá se akné v metodách, které byly dříve považovány za nemožné. Mnoho produktů, se kterými se setkáte, nabízí pouze omezené techniky léčby akné. Vystaveno je vyvinuto tak, aby neclogovaly blokované póry, zabíjely bakterie spuštěné akné a pomohly vaší pokožce normalizovat hladiny produkce mazu, pomáhají při hojení kožních lézí a také snižují zarudnutí. To by bylo obzvláště vynikající pro lidi s citlivou onemocnění kůže nebo kožních onemocnění, jako je atopická dermatitida. (exposedskincare.com)

Odkrytá péče o pleť kombinuje vědu i přírodu s pokročilým akné bojujícím s léky spolu s čistými přírodními extrakty, aby se vaše pokožka přirozeně uzdravila. Mají prémiovou řadu produktů pro péči o pleť pro lidi, kteří chtějí jasnější a zdravější pokožku. To, co podrobené péči o pleť stojí od sebe oddělit, je to, že jejich výrobky jsou oprávněny pomáhat odstranit vaši pokožku, ale také balení v velkém množství uklidňujících přírodních komponent, zatímco vynechávají všechny chudé komponenty, jako jsou sírany, jakož i parabeny. Po použití jejich rozšířené soupravy, která zahrnuje čisticí prostředek na obličej, čištění tonického séra, sérum, odstranit sérum, derm-x a komplex vlhkosti po dobu několika týdnů, objevil jsem svou pokožku, je méně mastná také také Neměl jsem jediné vypuknutí.

Související koloidní stříbro pro péči o pleť

Odkrytá péče o pleť pomáhala bezpočet lidí, aby dosáhli jasnějšího tónu pleti, o kterém vždy snili. Můžete to také vyzkoušet sami. Podívejte se na exposedskincare.com a objevte mnohem více o svých produktech a také zakoupíte si vlastní sadu.

Jeden návštěvník časopisu Lucky Healthe Mathers může vyhrát rozšířenou sadu léčby akné a vyzkoušet si to pro sebe. Tato sada zahrnuje: čistič obličeje, clearing tonikum, sérum ošetření akné, odstranění séra, tkaniny Derm-X ​​a komplex vlhkosti. Tento prozradí je k dispozici obyvatelům USA 18+ a končí 27. října 2015 o půlnoci CST. Níže zadejte rafflecopter prozradí.

*Zveřejnění: Dostal jsem rozšířenou sadu léčby akné od poddané péče o pleť výměnou za tento přehled. Všechny názory jsou přesné i 100% důl.

Odkaz na tento příspěvek: odstranit a zdravá kůže s vědou + přírodou #giveaway

5/5

(1 recenze)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *