3 kroky, jak se zbavit přejídání

Feb 26, 2023 category

sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Uvědomte si, co a přesně to, kolik jíte. Tato základní myšlenka vás každý týden ušetří před stovkami na četných kaloriích.

Chcete -li použít toto pravidlo, nejezte, zatímco váš zájem je rozptylován jednou další aktivitou. Vložte si jídlo do úst, pouze když máte hlad, a také na to. To naznačuje, že vypněte T.V., vypadněte z vašeho auta a bez ohledu na to, co děláte, při vaření se nepsazujte v kuchyni.

Krok č. 2: Zůstatek metody

Uvědomte si druhy jídla, které jíte během každého jídla, a také se ujistěte, že je vyvážené. Když jíte vyvážený dietní plán plný libového proteinu, celých zrna, velké nabídky vegetariánů, několik každodenních porcí ovoce, stejně jako s omezeným tukem, stejně jako sladkosti, vaše tělo bude spokojeno stejně jako touhu přejídat se.

To naznačuje, že byste neměli vždy jíst jídla na bázi carb, stejně jako byste neměli vždy jíst jídla s vysokým obsahem tuků. Vytvořte mentální kontrolní seznam potravinových skupin, které jste jedli každý den. Jedl jsi libový protein? Měli jste spoustu zeleniny? Zdržovali jste se v tom, že jste jedli mnohem více než jedno nebo dvě většinou jídla na bázi sacharidů? Tento mentální kontrolní seznam vám zachrání před rozhodováním o jídle, která byste později litovali.

Krok č. 3: být naladěn

Vaše tělo vám vždy řekne, kdy byl jeho hlad spokojen – právě jste se tak skvěle ignorovali náznaky, že s jídlem budete mít pocit, že jste zasáhli tunu cihel, když všechno to jídlo zasáhne vaše vaše žaludek. Je čas se zhluboka nadechnout a poslouchat své tělo.

Související výhody Echinacea pro vaše zdraví

Klíčovou součástí naladění je jíst pomalu. Když začnete platit úrok, všimnete si bodu, kdy se každé sousto stane méně a méně uspokojivé. To je metoda vašeho těla, jak vám pochopit, že jste měli dostatečné a že každý pokračující sousto je právě nadměrně (ano, i když jste s touto deskou těstovin jen na půli cesty).

Chcete urychlit úbytek na váze, učinit ji trvalý a také tvarovat své tělo ve stejnou dobu? Mám, co je potřeba, abych vás tam dostal! Žádné předpoklady, žádné trendové diety, ani neuvěřitelně dlouhá tréninky. Zastavte se na mém webu a také na indikaci pro mé bezplatné koučování nebo mi pošlete e -mail s jakýmkoli typem otázek.

– Jenn z PersonalFitcoach.com

Připojte se k komunitě zdravých maminek

Odkaz na tento příspěvek: 3 kroky, jak se zbavit přejídání

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *