Jak (a kdy) si vybrat skvělou mateřskou a ošetřovatelskou podprsenku

Mar 15, 2023 category

na nedávné ABC Kids Expo v Las Vegas, Whitney a já jsme museli vyzkoušet spoustu úžasných nových produktů pro kojence a rodiče. Jednou z nejvíce informativních a nejzábavnějších věcí, které jsme udělali, bylo zúčastnit se výukového programu, které se postavily krásné ženy z mateřského spodního prádla dortů, o tom, jak se měřit a vybrat si dobře padnoucí mateřskou nebo ošetřovatelskou podprsenku, která bude fungovat v různých fázích roku Těhotenství a dětství. Chtěli jsme se podělit o to, co jsme se naučili, protože to bylo super cenné a poučné!

Whitney vypadal překvapeně, že jsem neznal základy výpočtu velikosti podprsenky pomocí měření pásma a poprsí. Pro ty z vás, kteří tam podobně chybí v tomto konkrétním znalostech, je zde základní myšlenka ve 2 jednoduchých krocích. (A protože jsem v USA, vysvětlím to v palcích.)

1) Změřte a vypočítejte velikost vašeho pásma: Při nošení podprsenky bez podprsenky použijte flexibilní měřicí pásku k pevně a rovnoměrně kolem spodního pásu podprsenky přímo pod prsami. Pokud je číslo sudé, přidejte 4. Pokud je číslo liché, přidejte 5. Toto je měření vašeho pásma. Příklad: Měřil jsem kolem mého spodního pásma a dostal 30 palců. Přidání 4 mi říká, že bych měl hledat podprsenky, které mají velikost 34.

2) Změřte a vypočítejte velikost šálku: Omotejte měřicí pásku kolem prsou v nejplnější části (která by měla být hladina bradavky.) Nedělejte to příliš pevně nebo budete rozdrtit prsa; Udělejte to jen volně, abyste získali přesná měření. Nyní vezměte toto číslo a odečtěte vypočítanou velikost pásma, abyste získali velikost šálku. Každý palec v rozdílu je velikost poháru; např. Rozdíl 1 palce je šálek, 2 palcový rozdíl je B šálek a tak dále. Příklad: Měřil jsem prsa v nejplnější části a dostal 37 palců. 37 mínus 34 se rovná 3, což znamená, že bych měl hledat C CUP.

Mějte na paměti tyto další tipy, jak získat nejlepší vzhled, fit a cítit se ze svých podprsenek:

Ať už si vybíráte „pravidelnou“ podprsenku nebo podprsenku mateřství/ošetřovatelství:

Nezapomeňte, že měření jsou pouze výchozím bodem – a vaše skutečná pásmo podprsenky a velikost poháru se mohou lišit od těchto měření.

Když se snažíte nebo nasazujte podprsenky, nestávejte se jen vstát a sevřete podprsenku na vrchol prsou. Místo toho se trochu nakloňte a nabijte prsa do šálku rukou, abyste se ujistili, že na dně nebo bocích nedochází k úniku.

Pokud je to možné, zkuste si prohlédnout butik nebo obchod, který vám může pomoci s měřením a montáží – jsou to odborníci.

Odborníci na podprsenky na Cake nás vedli přes výhody a výběr správné podprsenky pro všechny fáze těhotenství a ošetřovatelství. Zde je to, co museli říci, s jejich doporučeními rozdělenými do 5 fází těhotenství a ošetřovatelství:

Fáze 1: 1-3 měsíce těhotná
Většina žen zažívá rychlý růst prsu. Pro toto období funguje neintagovaná, natažená podprsenka, která roste s vaší poprsí.

Fáze 2: 3-7 měsíců těhotná
Růst prsu se zpomaluje, ale hrudní koš se začíná rozšiřovat. Vyzkoušejte podprsenku s více háčky a očima v kapele, abyste mohli upravit velikost a ujistěte se, že podprsenka je dostatečně podpůrná.

Fáze 3: 8-9 měsíců těhotná
Vaše velikost poháru v této fázi bude pravděpodobně přibližně stejná jako vaše pohár 4+ týdnů po porodu, takže je to skvělý čas na nákup podprsenky, která vás zavede celou cestou! Kupte si ošetřovatelskou podprsenku, která je o 1 velikost menší než vaše naměřená velikost v pásmu, a která se hodí na poslední sadu háčků, protože vaše hrudní koši se po porodu zmenší. (Příklad: Vzhledem k tomu, že jsem změřil velikost 34C, koupil bych tuto podprsenku jako velikost 32C během této fáze a prozatím ji nosil na uvolnění nejvíce. Nastavení.)

Fáze 4: 0-4 týdny po porodu
Vaše prsa budou všude všude, když přijdou na to, jak regulovat dodávku mléka. Vaše potřeby podprsenky jsou podobné 1. fázi; Potřebujete něco natahového, pohodlného a ne-zapojeného, ​​které může růst a zmenšit, jak to potřebujete. (Z osobní zkušenosti bych řekl, že tato fáze je opravdu těžké předvídat – protože byste mohli mít spoustu bolesti bradavek, třpytivé atd. Takže kdo ví, jaký druh podprsenky budete chtít, nebo i když ji budete chtít na Všechno?)

Fáze 5: 5+ týdnů po porodu
-Nyní by se vaše dodávka mléka pravděpodobně měla celkově stabilizovat (ačkoliv bude samozřejmě existovat kolísání po celý den.) To je, když se můžete vrátit k těm podprsenkám, které jste si koupili pro 3 let.

Protože právě teď vstupuji do 8-9měsíční fáze (fáze 3), myslel jsem si, že by bylo skvělý čas získat nějaké nové podprsenky, které mohu nosit na několik příštích měsíců, a pak znovu v 5+ týdnů po porodu po porodu Stage (fáze 5.) Vyzbrojená tímto bohatstvím nově objevených znalostí jsem se změřil a zasáhl mateřský butik, abych si koupil nové podprsenky, aby mě vzal z domácího úseku těhotenství v nadcházejících měsících ošetřovatelství.

Moje oblíbené mateřské a ošetřovatelské podprsenky zatím:

Koláč mateřská fíka Pytse Plunge Contour Onlouring Bra: Tato podprsenka je roztomilá a velmi comfotovatelný. Má 6 sad háčků na pásmu pro úžasné přizpůsobení, což je obzvláště důležité, protože velikost vaší žebrové klece se mění z pozdního těhotenství na porod, zotavení a ošetřovatelství. Má skromné ​​množství polstrování, které vyhladí všechny linie. Poznámka pro ty z vás, kteří jsou rozsáhlý: některé styly podprsenek dortují až 42 metrů!

Bravado od Melela Body Silk Bezproblémová ošetřovatelská podprsenka: Tato podprsenka není nejroztomilejším kusem spodního prádla, ale bez drátu a hedvábné měkké látky, je super hladký a pohodlný a vypadá skvěle pod tričko. Má odnímatelné podložky pro pokrytí bradavek. Tyto běží ve velikostech S-XL, takže můžete použít jejich online graf velikosti, abyste zjistili, jakou velikost by pro vás mohla fungovat, ale je pravděpodobně nejlepší najít místo, kam jít a vyzkoušet je. už víš, že to miluješ? Amazon prodává dvoubarev.

Nourish Beli Bea ošetřovatelství a čerpání podprsenky: Druhý Whitney tuto podprsenku zakryl v úžasné hloubce v předchozím příspěvku, ale jen mohu říci: Genius. Řekněte mi znovu, proč to trvalo tak dlouho, než někdo vyrobil podprsenku, která pracuje jak pro ošetřovatelství, tak pro čerpání hands-free? Ty také běží ve velikostech S-XL a nemusí dobře fungovat pro ženy s většími busy, protože neposkytují dostatečnou podporu-ale když jsme hovořili s zakladatelem a majitelem Beli Bea, ujistila nás, že na tom pracuje!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *