Buďte připraveni proti vši letos v létě

Mar 18, 2023 category

sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Věděli jste, že vši hlavy je jednou z nejvíce nakažlivých podmínek u dětí, pouze na druhém místě na chladu? Jakmile se počasí na léto zahřívá a školy se blíží, děti se vydávají do tábora a opět čelí riziku chytání vši hlavy. Vši mohou být rozšířeny, kdykoli je přímý kontakt s hlavou nebo vlasy zamořeného jedince, jakož i sdílením osobních článků, jako jsou klobouky, ručníky, kartáče, přilby a vlasové vazby, které jsou součástí každodenního života karavanu!

Vši jsou malý parazitický hmyz o velikosti sezamového semene a žijí na lidských pokožkách. Potřebují skalp nebo hostitel v nákupu, aby přežili. Vši mohou být hnědé nebo opálené barvy a neskočit ani létat. Rovněž není známo, že způsobují nemoc a žijí pouze na lidech, nikoli na zvířatech.

Jak zacházíte s vši? LICEMD® vyšel s produktem, který je bezpečný a bez pesticidů. Toto ošetření vám pomůže ovládat vši ve třech snadných krocích. Vši MD je nejen pesticidy bezplatný, je také bez zápachu a neuvěřitelně podmíňuje vlasy.

V nákupu, který udržujete domácí vši doplňkové, se doporučuje, abyste si umyli všechny ložní prádlo včetně polštářů a ručníků v horké vodě (nad 130 ° F). Suché předměty při nejvyšším teplu po dobu nejméně 20 minut. Ujistěte se, že vyčistíte všechny předměty, které nelze umýt. Informujte školu vašich dětí a zkontrolujte všechny v rodině na vši nebo nits. Nesdílejte hřebeny ani osobní předměty, které se nosí na hlavě nebo krku. Zkontrolujte vlasy a pokožku hlavy po dobu 10 dnů. Pokud vši, nits nebo vejce zůstanou, znovu léčte LicEMD®. Dezinfikujte vlasové výrobky, jako jsou hřebeny, kartáče a vlasové doplňky, namáčením horké (nad 130 ° F) mýdlové vody po dobu 5 až 10 minut. Umístěte plněné hračky do plastových sáčků a těsnění po dobu 2 týdnů. Vysazené koberce, koberce, matrace a automobilová sedadla důkladně. Okamžitě po použití zlikvidujte vakuové čisticí sáčky.

Související 2 způsoby, jak učinit vaši vodu zdravější

Mnohem více informací o ošetření a detekci vši najdete na webových stránkách LicEMD®.

Připojte se k komunitě zdravých maminek

Odkaz na tento příspěvek: buďte připraveni letos v létě

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *