#PinterestFail Crafting s mojí neteří

Aug 24, 2022 category

Už jste viděli všechny ty úžasné dětské práce pro děti na Pinterestu? Domácí flubber, měsíční těsto, pěnové těsto, žhavé víly, lesklé balóny a podobně? No, stejně jako jsem chtěl něco vyzkoušet. Přihlásil jsem se k své desetileté neteře Mitra, aby mi pomohl vyzkoušet několik z nich, stejně jako zde jsou naše (vysoce vědecké) výsledky.

Pěnové těsto

Myšlenka: kukuřičný škrob + holicí krém = â pěnové těsto! Prostě to smíchejte dohromady a budete mít obrovskou hromadu drobivé, načechrané, podivné hlíny, se kterou si můžete hrát. V některých případech se tomu také nazývá „nadýchané věci“ nebo „falešný sníh“.

Realita: nalili jsme hodně kukuřičného škrobu a také hodně holicího krému do pekáče a také jsme na to šli. Pro velkou míru jsme přidali nějaký neonový oranžový lesk. S mnohem více holicího krému, je to lepivější a mnohem více kukuřičného škrobu, je suchší i crumblier. Pokud to necháte sedět asi 30 minut, gely dohromady a stává se mnohem formovatelnějším. Struktura je opravdu úžasná a je obtížné přestat hrát, bez ohledu na to, jaký je váš věk.

Verdikt: Velmi zábavná, i když velmi chaotický. Kukuřičný škrob a holicí krém jsou dvě z nejsmutnějších věcí, kterým mohu věřit, a také je smíchat dohromady. Navíc se věci drží na vašich rukou něco hrozného. Struktura je však tak neobvyklá, stejně jako s ní můžete dělat mnoho věcí, stejně jako komponenty lze snadno vyčistit. Takže bychom to udělali znovu, i když příště, v ideálním případě venku nebo s mnohem více ochrannějšími rohožemi/zástěrami.

Glitter Balloons

Myšlenka: Nevypadají tyto balónky elegantně? Stačí trochu lesknout, naplňte je vzduchem a také voila – stylový úžasný lesklý ballon!

Realita: Stejně jako špatná pravda nebyla spíše tím, co byla prasklá. Vyzkoušeli jsme řadu různých typů i barvy třpytů a nakonec se nakonec objevily balónky, jako by v nich vypadaly písek. A, erm, co když se objeví? To je pravda, svítí všude. Hmm. Teď se nezdají tak zábavné.

Verdikt: Ani jeden z nás by to znovu nezkoušel. Všude jsme svítili, stejně jako vše, co jsme skončili, byly některé balóny, které vypadaly, jako by v nich měli trochu písku. zcela anticlimactic. Nestojí za úsilí ani náklady na komponenty.

Žhavé víly ve sklenici

Myšlenka: Chtěl jsem to vyzkoušet věky. Koncept se zdá být jednoduchý: vezměte si zednářskou nádobu, vyprázdněte obsah žhavé tyčinky, přidejte třpyt, obal i chvění.

Realita: Dokonce i desetiletý by mohl říct, že původní fotka byla photoshopped, ale naděje jsme však byli nadějní. One Snag: Pokyny uvádějí „nakrájejte na jeden konec žhavé tyčinky a vyprázdněte obsah do nádoby“. Nezmínili se o tom, že zářivé věci jsou uvnitř skleněné trubice, která je vnořena uvnitř plastu! (To je to, co zlomíte, když zachytíte záře, zůstaňte s tím aktivujícím.) Takže pokyny jsou opravdu, zaškrtnutím žhavé tyčinky, odřízněte jeden konec, vylijte obsah do sklenice, pak si lovíte hodně poškozeného skla ven s kleštěmi. Teprve potom můžete přidat třpytky, přikrývku a chvění.

Vypadalo to skvěle, nicméně nic jako obrázek. Byla to jen obal Glow Goo s kousky lesku kolem nádoby. Stejně jako navzdory obrovskému „netoxickému“ štítku na žhavých tyčích jsem byl stále trochu znepokojen dotykem toho jaderného goo.

Verdikt: Oba bychom je vytvořili znovu, ale s výhradami. Mitra si myslel, že vypadají mnohem spíš jako jaderné promarňáky než žhavé víly. Jednak, žhavé tyčinky jsou samy o sobě docela úžasné, takže se to nezdá být nutné. Pro další bylo manipulace s Radiant Goo i skleněné kousky trochu složité. Kdybychom to udělali znovu, udělali bychom to v noci, kdy bychom se na ně mohli opravdu potěšit, protože je jen tak dlouho, že se chcete pověsit v temném skříni. Mohli by vypadat úžasně visící ve stromu, protože jsme se oba shodli, že budou pro Halloween docela elegantní.

Holení krému v misce

Myšlenka: „Mitra se zeptala, jestli by mohla hrát s krémem na holení.

Realita: Strávila skvělé 30 minut hraním s obrovskou mísou plnou holicího krému. To nabídlo na LEAS tolik domácí zábavy jako jakýkoli typ ostatních projektů!

Verdikt: Oba bychom to zkusili znovu. Až to příště uděláme venku, abychom mohli jít mnohem bláznivější s holicí krémem. Sdíleli jsme vizi perfektního letního dne: legendární holicí krémový boj, který vyhověl legendárním bojem o vodní balón (samozřejmě se očistit. stejně jako prádelny s vodou opravdu snadno. Možná bych to měl připevnit jako další fantastický nápad pro mládež diy?

Hledáme mnohem více takových pracovních míst, abychom se pokusili pochopit, pokud máte nějaký typ navrhnout, abychom je mohli vyzkoušet v dalším kole! Â

PSâ věřím, že to určitě jde do „předškolního zařízení“ jakoStejně jako výše – moje malé dítě se stále snažilo jíst pěnové těsto a holicí krém. Stejně jako on byl Shine Balloon Popper, který spustil problémy. Stále má na čele. Naštěstí zdříml během části Glow Stick.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *