Buďte sobecký, buďte šťastní

Nov 6, 2022 Uncategorized

jako máma pěti dětí, Meagan Francis není nováček. Když představila nejšťastnější mámu, pozval jsem ji, aby se podělila o několik svých zkušeností, aby ovlivnila maminky, aby se během prvních let mateřství bavily více zábavy.

Nabízí nám několik tipů a také ujištění, že se šťastné maminky postavily na seznam obav. (Rada, o které se teď vyžaduji slyšet, když žongluji na práci na plný úvazek, nemocné děti, nemocný manžel, sniffles a také čtrnáct dní bez sacharidů.)

Ona píše:

Takže jste uvízli v domě s poklesovými teplotami a malé dítě lezení na zdi. Vypadá to jako skvělý čas na indikaci této třídy zaručeno, že vaše dítě změní na hudební brilantní do 3 let, že?

Ne tak rychle. Zatímco aktivity zaměřené na předškolní sadu mohou být fantastickou metodou pro vaše dítě, aby zbavilo energii, navazují nové přátele a také vychovávají míru zájmu o novou činnost, věřím, že v něm musí být něco také pro mámu .

Ano, maminky, poskytuji ti průchod. Nemusíte sedět s maminkou i mě hudební třídou, tak únavné, že chcete vytáhnout oči. Nejste povinni zažít s hodinami příběhů, které vás potřebují, dospělý, vstávat a „vytřesit sily ven“, pokud objevíte vyhlídku tak trapnou, že ji sotva můžete udělat jediným hloupým koktejlem. Neexistuje žádný požadavek na to, abyste se snášeli s platbami půjček pro stážisty, abyste mohli zahájit lekce Suzuki ve věku 4 let, pokud vaše dítě není zázrakem (a pojďme se s tím vypořádat, rodiče, méně mladý Rodiče mohou rádi věřit). Absolutně, 100% není zapotřebí k nastavení playdates s mladými lidmi, jejichž rodiče objevujete odpudivou těsně od doby, kdy jejich dítě i vaše měli krátký okamžik spojení na hřišti. Stručně řečeno, maminky, řídíte tento autobus a také je v pořádku, pokud byste ho raději nasměrovali k činnostem, které můžete tolerovat, třídy, které si můžete dovolit, a také mladé lidi s rodiči, které se vám opravdu líbí.

Nechápejte mě špatně. Věřím, že máme jako rodiče odpovědnost za to, abychom vedli společenský život našich dětí a intelektuálního rozvoje. Když však mluvíte o dítěti nebo dokonce o jednom nebo dvouletém, jejich potřeby jsou jednoduché. Nakopněte míč, hrajte Patty-koláč, vybírejte květinu. ““ Mladí mladí lidé mohou dělat všechny tyto věci bez velkého dohledu a také bez mámy, stejně jako táta, který platil desetník. Jistě, mladí lidé vyžadují čas a podporu, aby šli po zájmůch a také zjistili, o čem jsou opravdu nadšení. Na to však budou mít hodně času. ““ Víte, když dokážou opravdu mluvit.

Maminky, na druhé straně? Naše potřeby jsou složitější. Využíváme se k konverzaci pro dospělé a také jsme se zřídili, abychom hledali zábavu, která přesahuje pozorování živých tvarů, které se točí na mobilu. Nemáme plně pěstované ani dva, aby se dostaly do naší potřeby, vybírali nás, když spadneme, nebo drhneme naše záda s práškem. Místo toho musíme hledat vlastní pohodlí i stimulaci. Rodičovství je izolační, vyčerpávající i únavné. Byli unaveni. Jsme osamělí. Můžeme dokonce “„ i když to nebudeme chtít přiznat “„ být trochu znuděný.

A věřím, že je v pořádku, pokud jsme trochu sobecký, pokud jde o to, co děláme pro zábavu.

Vypořádejte se s tím: Vy stejně jako vaše dítě budete mít protichůdná přání i potřeby každý den, pravděpodobně po zbytek vašeho života. 97% času, potřeby vašeho dítěte vyhraje. Takže pokud jde o aktivity i přátelství, uvádím si, že si mám vybere. Zjistěte, že vaše dvouleté umění za umění, pokud to zjistíte, že je tolerovatelnější než ta drahá třída hudby malého dítěte. Nebo jen poslouchejte hudbu v domě, zatímco máte barvu. Pokud jste jako já, stejně jako koncept nasazení plavby a také sklouznutí do mrazivého bazénu, vás krčí, všemi prostředky odložte lekce plavání, dokud nejsou stačí k tomu, aby je udělali bez vás (na YMCA, to je věk 3. Ne, že bych to věděl, nebo tak něco “), stejně jako je v pořádku hledat maminky, které se vám líbí, a také nastavit čas, aby se spojili, i když vaši mladí lidé nejsou automatičtí nejlepší kamarádi nebo dokonce přesně stejný věk.

Samozřejmě je důležité pečlivě sledovat vaše mladé lidi, aby se ujistili, že z nabídky dostanou také něco (nebo přinejmenším nejsou šikanovány ani špatně zacházeny). Neomezujte se však na hledání kamarádů s mladými lidmi, jejichž charakter nebo věk se zdá být dokonalým doplňkem vašeho dítěte: dvouletý muž může hrát šťastně se čtyřmi nebo pěti lety za správných okolností, stejně jako stejně jako Oba mladí mohou opravdu něco objevit z interakce.

Malé děti jsou z velké části jednoduché. Poskytněte jim čas i oblast pro pohyb jejich těl a zvyšují své hlasy, aktivitu založenou na hře (organizovanou nebo ne), stejně jako dalšího malého člověka, se kterým bude interagovat, a také a takéS, budou mít míč. Nemusí se zapojit do mini-spolupráce při každém playdate nebo trénovat s nejznámějšími hudebními trenéry, než jsou mimo pull-up.

Jednoho dne ““ dříve, než si myslíte, “„ Váš mladík vás prosí o hokejová zařízení a lekce karate. Budete zařazeni do výborů PTA i posilovacích klubů a také zjistíte, že jste pečlivě spolupracovali s lidmi, s nimiž jste si jinak nevybrali strávit čas.

Do té doby uplatněte své právo být trochu sobecký. Vyberte aktivity, které si můžete rychle dovolit, ty, které vás baví. Trávte omezený čas sledováním přátelství s ostatními rodiči, které se vám opravdu líbí, ti, s nimiž můžete vidět, jak zůstanete kamarádi na dlouhou vzdálenost. Požadujete je nyní, stejně jako je budete vyžadovat později.

A když máma angažovaná, šťastná, ne zdůrazněná finance, stejně jako podporovaná, bude její mladík šťastnější. I když nikdy nevložil nohu v tomto uznávaném programu cizího jazyka pro Tots.


Ještě jednou děkuji Meagan. Chcete ji víc? Uvidíme se, jestli se nudíte, pak jste nudí. zkontroloval svůj blog. Nebo zkontrolujte svou knihu Table na osm: Zvýšení velké domácnosti v malém rodinném světě.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *