Rodiče mohou porazit chřipku novými stříbrnými ION Hepa Air Filtr – snižuje viry ve vzduchu o 50%

Dec 24, 2022 category

, které se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Tisková zpráva

Austin, Texas – 6. srpna 2009 – Alen Corp. (), přední výrobce vysoce kvalitních produktů pro dům i kancelář, odhalil, že dnes představí nový stříbrný ion HEPA Air Filtr 15. září pro domácnosti a kanceláře, které se snaží minimalizovat vzdušné viry, které způsobují chřipku. Nový vzduchový filtr HEPA je potažen stříbrem, environmentálním a netoxickým sloučeninou, která se přirozeně děje v přírodě, která dodává antibakteriální, antimykotickou a antivirovou ochranu. Filtr Silver Ion Hepa je mnohem levnější než jiné techniky sterilizace vzduchu a také je velmi účinný ve srovnání s ultrafialovou inovací. Filtr stříbrného iontu Hepa snižuje až 50% vzdušných virů, které způsobují chřipku pouze jedním průchodem vzduchovým filtrem.

“Cítili jsme požadavek reagovat na chřipkovou pandemii H1N1 vytvořením nového filtru Silver Ion Hepa, který dodá rodičům nejčistší vzduch v jejich domě nebo v kanceláři za cenu, kterou si může dovolit,” uvedl Peter Mann, generální ředitel společnosti Alen Corp „CDC hlásí, že přibližně 159 milionů lidí v USA je v této chřipkové sezóně vyšší nebezpečí, že z H1N1, včetně:

· Očekávání žen;

· Lidé, kteří online nebo pečují o děti mladší než 6 měsíců věku;

· Zdravotní a personál pohotovostních služeb;

· Osoby ve věku 6 měsíců s 24 lety;

· Stejně jako u věků 25 s 64 s chronickými zdravotními a wellness problémy nebo kompromitovanými imunitními systémy.

Viry rostou tím, že převzají ještě jednu živou buňku a přeprogramují jádro, aby replikovaly virus spíše než zdravou buňku. V rámci tohoto procesu se buňka vrací k mnohem primitivnějšímu typu, který se spoléhá na primitivní typ enzymu metabolizující kyslík jako chemické plíce. Stříbrné ionty minimalizují kyslík, který se přináší do škodlivé buňky produkující viru a také zemře udušením, “zabalil Mann.

Související klíčová fakta týkající se antibiotik

Pro všechny čističe vzduchu Alen Corp. budou nabízeny stříbrné filtry Ion Ion HEPA od 15. září a budou se růst nákladů v závislosti na velikosti od 59 do 69 USD. Společnost Alen Corp. však používá 10 USD ze všech velikostí filtru stříbrného iontu HEPA do 15. listopadu. Jako speciální program „prevence podzimní chřipky“ používá společnost Alen Corp. Nákup jejich velmi populárního přenosového čističe vzduchu HEPA T100 (MSRP $ 149,00), který zahrnuje doživotní záruku na průmysl.

Další informace naleznete na adrese .

Připojte se k komunitě zdravých maminek

Odkaz na tento příspěvek: Rodiče mohou porazit chřipku novým stříbrným iontovým vzduchovým filtrem ALEN Corp.

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *