Při přestavbě mé kuchyně a zároveň očekávání objevených lekcí

Jul 5, 2022 category

nebo „jak předělat kuchyňskou oblast, zatímco šest měsíců očekává s mladým#2 a také být tak potěšen, že byste mohli plakat!“

Kuchyňské předělat lekce objevené pro očekávání a nové maminky

Nechápu, zda mohu opravdu oslovit tuto extrémně malou cílovou publikum rodičů kojenců i malých dětí, které online ve svých 100+ letých bungalovech a také jsou určeny pro přestavbu kuchyně … natož ty z vás Kdo vyžaduje, aby to bylo provedeno, protože jedno dítě je na cestě, ale není to, pro co jsou internety?

Pět nejlepších vylepšení nutností (pokud jste online v mém domě):

Myčka. Zařízení, které to všechno začalo. Přesunuli jsme nebe, stejně jako Zemi (a sporák, ledničku, stejně jako umyvadlo), abychom si před narozením Milo dostali myčku nádobí. Stejně jako se mi to každý den líbí.

Okamžité horké. Debatovali jsme o tom a také jsme se s tím vybrali z důvodů, než jsme změnili naši mysl a stejně to udělali. Využívám náš denně pro čaj, ovesné vločky, polévku, rychle výrobu vegetariánů, tání másla, sterilizující dudlíky, pojmenujete to! Dostali jsme tu, která dělá chladnou vodu a také vypustilo Britu.

“Zeleň”. Dostali jsme skříně vyrobené z dřeva s licencí FSC a také s ultra nízkým VOC, močovino-formaldehyd dokončila eco-domů, takže se cítíme skvěle, že je to zdravé pro naše mladé i pro životní prostředí. Myslím, že nějaká maminka Země. Všechno výdaje na to samé jako něco z House Depot, takže jsme se cítili skvěle, když jsme podporovali náš regionální obchod, aniž bychom za to museli zažít.

Žula. Cítím se hloupé vychvalování ctností žulového pultu, ale tady je důvod: magicky odmítá cihly jídla v době, kdy nám vezme odpoledne v Totlandu. (Ach jo, stejně jako žulový pult byl jediný nezelený upgrade v naší kuchyni. Shhhhh)

Velký dřez. Z eBay jsme dostali obrovský umyvadlo pro mytí dítěte. Doporučuji tedy obrovský dřez, který může formovat dítě nebo pekáč (ne ve stejnou dobu!), A také také hledat nabídky na eBay.

Náš dodavatel, Chris Paganelli, byl úžasný, profesionální, zelený a mocný včas. Potřeboval jsem někoho, aby respektoval, že dítě přichází, stejně jako jsme nechtěli online navždy v zadní části domu. Chris byl sám rodičem nováčků a byl s ním vynikající.

Tipy pro život v malé oblasti bez jakékoli kuchyně:

Během naší renovace jsme pokračovali v našem domě. Hella jsem očekával, stejně jako naše malé dítě bylo zvědavé a aktivní. Právě zde jsou objeveny naše lekce, díky nimž byl celý zážitek snesitelný.

Hračky. Od místa naší kuchyně jsme museli přepnout naši hernu do kanceláře. V důsledku toho jsme skryli 75% hraček v krabicích a také nedotknutelné skříně po celou dobu našeho krátkého přestavby. Klíčové jsou Legos, bloky a další malé inovativní hračky.

Hrát venku. Pokud je zima, sbalte mladé lidi a stejně se vydejte z domova. Strávili jsme čas stříkáním v kalužích a hledáním herních dat.

Jídlo. Jo, stále jsme museli jíst. Přesunuli jsme naši mikrovlnnou troubu do kanceláře (nyní jídelna/herní místnost) a koupili jsme malou ledničku ze seznamu Craigs. Po přestavbě jsme nabídli ledničku zpět na svět za přesně stejnou cenu. Jedli jsme velké nabídky připravených jídel s potravinami, odběr a cokoli, co vyžaduje omezenou přípravu (bez řezání).

Nádobí. jednorázové (omlouvám se, připusťte to) a také nepřerušitelná melaminová jídla z cíle. Každý z nás dostal jednu misku, jednu talíř, jeden kempový pohár a několik kusů příborů. Protože jídla byla prováděna v koupelně, je nejlepší omezit částku. Navrhuji umyvadlo a také skvělé škrábání.

No, to je několik z vrcholů … Jsem rád, že mohu odpovědět na jakýkoli typ a všechny otázky!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *